Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#921 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 06 kwiecień 2008 - 18:23

Pytanie dla uwodzicieli Ehh... Alkohol to krótkotrwałe lekarstwo na miłość... Na kilka godzin zapomnisz, ale jak wytrzeźwiejesz to dalej pamiętasz i jeszcze Cie kac męczy...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 02:36
  •  

#922 Share tomb2

tomb2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisany 06 kwiecień 2008 - 19:48

Pytanie dla uwodzicieli Macie racje chlanie nie wiele pomaga :D dostalem tylko totalny zj** od rodziny ;D ze menelem sie zrobiłem i tyle a dalej myśle tylko o niej...
Ciesz się każdą chwilą życia...

#923 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 06 kwiecień 2008 - 20:07

Pytanie dla uwodzicieli hehhehehhe...skad ja to znam:)
...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

#924 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 07 kwiecień 2008 - 22:08

Pytanie dla uwodzicieli

A co do tematu to powiem że miłość jest pojebana :) najgorzej zakochać się w niewłasciwej dziewczynie :) która do ciebie nic nie czuje a ty jesteś jej w stanie dać wszytsko, No ale cóż jak ktoś to kiedys powiedział kochać to szczęście a być kochanym to podwójne szczęście. Może teraz majacze po pijaku ale grunt że wogule jeszcze sie trzymam :D Większość moich ostatnich problemów można powiedzieć ze spowodowana jest przez miłość kocham osobe która tak naprawde jak sama powiedziała nic do mnie nie czuje :D i nic z tego nie będzie, przez to ostatnio życia nie mam nawet na af nie mam chęci sobie wejść...

No ale cóż trzeba żyć dalej, a teraz weekend czyli utapianie smutków ciąg dalszy...

pozdro

Hmm... Jedno do głowy mi przychodzi - zadowalające w tej sytuacji jest to, że dziewczyna Tobie powiedziała prawdę. Bo chyba nie chciałbyś, aby ona udawała, że Cię kocha. Dobrze, że wyznała Tobie to teraz, niż w bardziej zaawansowanej fazie znajomości (a nie daj Boże po ślubie).

Dziwi mnie tylko, że nie odbierałeś żadnych sygnałów, oznak w zachowaniu, że ona nic do Ciebie nie czuje :) .

Zdaję sobie sprawę, że czujesz się wzgardzony, ale weź się w garść i nie pokazuj przede wszystkim byłej dziewczynie, że jesteś (tymczasowo) załamany. Niech ona nie ma możliwości dowiedzenia się od kogoś, że jesteś na etapie upijania smutków.

Ech! Ech! Gdzie wykupić ubezpieczenie przeciw wszystkim, ale to wszystkim możliwym szkodom, jakich mogą przyczynić nam randki, "drugie połówki", "moje kochanie", żabki, rybki, itp.? :)

#925 Share Nitram92

Nitram92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 00:30

Pytanie dla uwodzicieli Wiecie co, tak sobie siedze. Sielanke miałem i w ciągu tygodnia sie wszystko rypło mi. Sprawa była taka ze z dziewczyna sie fajnie gadało ale nie chciała, [wakacje ubiegłe] No i maglowałem ją do listopada, najpierw przyjaźń, potem sie zakochałem, i kiedy juz myślełem ze wszystko na nic ona mnie zaprosiła na film, i sie jakoś tak wszystko samo zrobiło.... [Duzo by tu pisac to wszystko jest streszczeniem bardzo ogólnym] Przeżyliśmy nasza studniówkę.. pierwsza para w polonezie, gadanie do nocy, wszystko razem, mieliśmy ulozone zycie, nawet imiona do dzieciaków powybierane [serio... taka jest milośc] Pewnego dnia z nia rozmawiam i ona mi oświadczyła ze nie wie, nic nie wie..... Rozumiecie jaki to byl cios? Najgorsze ze tydzien wcześniej pisałem wiadomośc do Kasztanki [z którą swego czasu dyskutowałem na ten temat] gdy miałem chwile wolnego jak to fajnie sie mi zycie wreszczie ułozylo..... Masz dziewczyne, masz najlepszą przyjaciółkę, a za chwile traktujecie sie jak obcy, a najgorsze jest to ze nie wiem dlaczego... spedziłem z nia ''oficjalnie ponad 3 miesiące, a razem sie dzien w dzien kontaktowaliśmy od prawie roku. wystarczyło jedna rozmowa, w dodatku nie miała odwagi sie spotkac, cholerne Gg którego nienawidzę ! Teraz sobie siedze sam, słucham Czajkowskiego, i tak mysle co z tym marnym zyciem robic, bo w niczym nie widze celu. wszystko puste takie wyjałowione. ale zyje dalej, ciezko sie pozbierac, pisze dopiero teraz, a to wsystko stało sie ponad miesiąc temu, wczesniej nie mogłem napisać, nie byłem w stanie. Teraz tak sobie na to patrze z dystansu, wspominam, Najszczęśliwszy okres mego zycia. I mi cholernie zal, każdego spojrzenia kazdej nocy, pocałunku, wszystkiego, ale dosłownie na co sie nie spojrzę przypomina mi o Niej.

#926 Share tomb2

tomb2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 17:57

Pytanie dla uwodzicieli Eh Kasztanka może i jakis oznaki odbierałem ze ona nic od mnie nie czuje... no ale cóź człowkie zakochany sam nie wiem co robi... i sam nie wiem dalej co robie. Najgorsze są noce kiedy siedze do późna, nawet sam nie wiem kiedy przychodzi świt myśląc o niej, pełno myśli mam o wszytskim w głowie. I życie naprawdę teraz stracilo dla mnie sens :D nawet chlanie nic juz nie daje sam nie wiem jak o niej i o tym wszytskim zapomnieć
Ciesz się każdą chwilą życia...

#927 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 18:01

Pytanie dla uwodzicieli ja to moze jestem mlody i glupi ale ja tak bym nie przezywal straty dziwczyny jak koledzy wyzej........
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#928 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 08 kwiecień 2008 - 18:03

Pytanie dla uwodzicieli Tak tylko mówisz ale jakby ci na jakiejś bardzo zależało to być zobaczył jak to jest
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#929 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 18:21

Pytanie dla uwodzicieli

Eh Kasztanka może i jakis oznaki odbierałem ze ona nic od mnie nie czuje... no ale cóź człowkie zakochany sam nie wiem co robi... i sam nie wiem dalej co robie. Najgorsze są noce kiedy siedze do późna, nawet sam nie wiem kiedy przychodzi świt myśląc o niej, pełno myśli mam o wszytskim w głowie. I życie naprawdę teraz stracilo dla mnie sens :D nawet chlanie nic juz nie daje sam nie wiem jak o niej i o tym wszytskim zapomnieć

musisz znaleźć sobie inno dziewczynę.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#930 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 18:22

Pytanie dla uwodzicieli ja na dziewczyny narazie mam czas.......... tak wiec nie przykladam do nich wagi narazie
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#931 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 18:30

Pytanie dla uwodzicieli Chłopaki można powiedzieć płaczecie za panienkami a one mają was w d**ie,jak nie ta to następna
AF - to Jest To:)

#932 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 18:40

Pytanie dla uwodzicieli Mnie też w ch...a zrobiła jedna od gościa który nam zboże kosi mam tam kumpla a ona mi się spodobała to zawsze jak gość wracał ode mnie kosić to ja na kombajn i niby że do kumpla i zarywałem nawet poszedłem tam na zarobek i wszystko ładnie pięknie aż 3 osoba sie wtrąciła i klops. Ale teraz zyskałem innego przyjaciela Fajke haha
Mój Wladimirec podbija świat

#933 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 18:51

Pytanie dla uwodzicieli fajke?? zacząłeś palić przez laskę??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#934 Share Vektorrr

Vektorrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 18:59

Pytanie dla uwodzicieli Chyba jakiś sezon na rozstania ;/ Za 3 tygodnie byłoby 5 lat a tak... Cale studia byliśmy razem razem, 4 lata razem mieszkalismy, rodzice nasi się znają.. Przykra sprawa ale chyba tak musialo byc, kazde z nas ma troche inne spojrzenie na życie, inne priorytety, ambicje... szkoda tylko, ze zauważyliśmy to po tak długim czasie ale i tak dobrze, że przed zaplanowaniem dzieci bo wtedy bylaby tragedia.
Chyba zostanę starym kawalerem :D

#935 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 19:16

Pytanie dla uwodzicieli @Nitram92
Jak byłem w Twoim wieku (którego domyślam sie z opisów) też przechodziłem przez podobną traume, mogłem dla niej góry przenosić a wszystko ot tak z dnia na dzień sie skończyło, bez wielkich tłumaczeń, bo zaczyna studia i nie będzie mieć czasu dla mnie... dół totalny, po dwóch tygodniach dowiedziałem sie że prowadza sie z jakimś heblem i obok doła pojawił sie wqrw i pytanie "dlaczego?". Długo mnie to trzymało, będąc człowiekiem wielkiej wiary łudziłem sie że jeszcze do mnie wróci (na co dała nadzieje w ostatniej rozmowie - to bardziej sadystyczne niż przestraszyć strusia na betonie, a poza tym chytre zabezpieczenie) i wiesz co, to wszystko nie ma najmniejszego sensu, całe życie przed Tobą, nowe znajomości, nowe sytuacje - nie zaprzątaj sobie głowy tym co było, nie daj poznać po sobie swojego żalu, twardy bądź. To samo tyczy sie @tomb2 - alkohol służy do innych celów niż zalewanie doła bo szybko wsiąka, zobaczysz że będziesz potem żałował tego co teraz robisz, a nie daj Boże wpadniesz w alkoholizm to już w ogóle porażka. Weźcie sie chłopacy w garść, im szybciej tym lepiej.

#936 Share Nitram92

Nitram92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 19:27

Pytanie dla uwodzicieli Nie no spoko, nie jest ze mną juz tak źle, mysle ze najgorse mam za sobą, alb chociaz to mnie juz tak nie boli bo patrze na to przez pryzmat złości, a najśmieszniejsze jest to ze ja kocham, i wybaczyłbym w mig. Trudno, jeszcze pare tygodni temu zabiłbym sie ale teraz? Teraz wybieram sobie nowe liceum;) to prawda mirasek, moja dziewczyna była idealistą a głownym jej priorytetem była i nadal jest nauka, ja zresztą pozwalałem jej na to, bo wiedziałem ile to dla niej znaczy, natomiast sam zawalałem szkołe dla niej. Teraz tylko mam jazdy np dzisaj w pociągu jade z kumplem i kolezanką i ona przesyła sms[ dobrze wiedziała jaki skład jedzie] do kumpla zeby pozdrowil Age... rozumiecie? a ja siedze obok, kiedy Agnieszki praktycznie ona nie znała;P Ale nie zasmuciłem sie, przeciwnie, usmiech wtedy zagościl na mej twarzy. Jeszcze kiedyś pokaze wszystkim na co mnie stac;)

#937 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 19:48

Pytanie dla uwodzicieli

fajke?? zacząłeś palić przez laskę??

No i to przez jaką laske i jakie gospodarstwo ma kurde tam to zawsze robota była. PS ale nie żadne zioło tylko narmalne mocne
Mój Wladimirec podbija świat

#938 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 08 kwiecień 2008 - 19:50

Pytanie dla uwodzicieli To ty na gospodarke leciałeś a nie na nią xD Bez urazy ;]
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#939 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 19:51

Pytanie dla uwodzicieli ty nie patrz na gospodarke :D a fajki to dziadostwo juz lepiej to co nie palisz :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#940 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 19:59

Pytanie dla uwodzicieli ja żeby zapomnieć to zapi********* od wczesnego rana do późnego wieczora robota , robota i jeszcze raz robota
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych