Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#861 Share Karol330

Karol330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 30 listopad 2007 - 21:45

Pytanie dla uwodzicieli Cześć, pierwszego posta na tym forum chce napisać właśnie tutaj, ponieważ nie wiem co zrobić. Poznanłem dzisiaj ładna dziewczynę, której wyciągałem auto z rowu, wiem gdzie pracuje ale za to w tym zamieszaniu zapomniałem spytać Jej imię I co robić ? Iść do niej i pogadać i przy okazji wziąć numer? Podobno takie sytuacje pozwalają na rozwinięcie wielkiej miłości jak można to tak nazwać ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 05:35
  •  

#862 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 30 listopad 2007 - 21:54

Pytanie dla uwodzicieli

Cześć, pierwszego posta na tym forum chce napisać właśnie tutaj, ponieważ nie wiem co zrobić. Poznanłem dzisiaj ładna dziewczynę, której wyciągałem auto z rowu, wiem gdzie pracuje ale za to w tym zamieszaniu zapomniałem spytać Jej imię I co robić ? Iść do niej i pogadać i przy okazji wziąć numer? Podobno takie sytuacje pozwalają na rozwinięcie wielkiej miłości jak można to tak nazwać :)

Witam... :)

Się pytasz....już u niej powinieneś być... ;) :)

POZDRAWIAM... :)

#863 Share Karol330

Karol330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 30 listopad 2007 - 22:04

Pytanie dla uwodzicieli

Witam... :)

Się pytasz....już u niej powinieneś być... ;) :)

POZDRAWIAM... :)

Ino co powiedzieć? pomoc drogowa przyjechała? Jutro muszę się wybrać do sklepu gdzie pracuje :)

#864 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 30 listopad 2007 - 22:08

Pytanie dla uwodzicieli takich co pytali co powiedziec lasce było sporo i nikt nie potrafi udzielic odpowiedzi dokładnej ;) o czym sie rozmowa rozwinie o tym gadaj nawet o godach mrówek :) najlepsze sytuacjie zawsze przychodzą niespodziewanie i nie tylko w tematach damsko meskich :)

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#865 Share Karol330

Karol330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 30 listopad 2007 - 22:10

Pytanie dla uwodzicieli

takich co pytali co powiedziec lasce było sporo i nikt nie potrafi udzielic odpowiedzi dokładnej ;) o czym sie rozmowa rozwinie o tym gadaj nawet o godach mrówek :) najlepsze sytuacjie zawsze przychodzą niespodziewanie i nie tylko w tematach damsko meskich :)

Coś w tym jest ino co ?

#866 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 30 listopad 2007 - 22:22

Pytanie dla uwodzicieli no czy nie tak jest ze jak sie "napalamy" na dziewczyne to nic z tego nie ma a czasem wszystko sie rozegra w ciągu kilku chwil i wiesz ze to bedzie ta ;)

A-Mount Alpha user

#867 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 30 listopad 2007 - 22:57

Pytanie dla uwodzicieli

zobaczylas avatar i tak sadzisz ;) :) :)

Zajrzałam w profil i dlatego tak sądzę :) .
W avatarze widnieje poważny (chociaż uśmiechnięty) i poważany inżynier Bob Budowniczy :).

#868 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 30 listopad 2007 - 23:04

Pytanie dla uwodzicieli bob na pewno AGH skończył ;) a propos AGH wpadnijcie na moj blog to zobaczycie ciekawe rzeczy o AGH :)

A-Mount Alpha user

#869 Share Mariusz650

Mariusz650

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 01 grudzień 2007 - 11:39

Pytanie dla uwodzicieli ja uważam że trzeba mieć też trochę szczęścia i znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie aby spotkać TĄ jedną jedyna czasem trzeba szukać bardzo długo,czasem to ta 20 a czasem 1 ale i tak kiedyś nas to spotka i znajdziemy nasze szczęście, pozdro

#870 Share and

and

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:nienudzenie się

Napisany 02 grudzień 2007 - 11:33

Pytanie dla uwodzicieli

Zajrzałam w profil i dlatego tak sądzę ;) .
W avatarze widnieje poważny (chociaż uśmiechnięty) i poważany inżynier Bob Budowniczy :).

Bob to mój idol! poza tym mam taki sam zabójczo szczero-skromny uśmiech jak on ...
A tak na serio to studjuję budownictwo i się identyfikuję... trochę...
can do

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#871 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 20:49

Pytanie dla uwodzicieli Wiecie jak wygladala moja pierwsza milosc?? To zaczelo sie w gimnazjum,a raczej pod koniec trezciej klasy zaczalem sie bardziej interesowac kolezanka z klasy,a ona mna, z reszta nawet nauczyciele to zauwazyli, koledzy i kolezanki z klasy tez wiedzieli co sie swieci, w koncu to da sie wyczuc. No i nadszedl koniec szkoly Ona wyjechala na wakacje w gory,mielismy tylko kontakt telefoniczy,wszystko bylo pieknie, po miesiacu miala wrocic,w sobote wieczorem,a w niedziele mielismy sie spotkac.Tej niedzieli obudzilem sie dosc wczesnie i........po prostu napisalem sms-a ze "nic z tego nie bedzie, ze jeszcze nie jestem gotowy,ze to za wczesnie,ze nie dam jej szczescia...." Ona odpisala tylko "DZIEKUJE??" Pozniej przez jakis czas nie odzywalem sie do niej. Mielismy nawet razem isc do jednej szkoly,juz byslimsy przyjeci do Radomska,jednak po tym incydencie przenioslem sie do szkoly w Czestochowie ;) Po jakims czasie Ona sie odezwala do mnie,pozniej kilka wiadomosci(sms) to byly wyjasnienia i po prostu zostalismy tylko znajomymi,do tej pory czasem sobie pogadamy przez tel. badz na gg. Jednak ostatnio rozmowy nabrawy wiekszego rozmachu-piszemy czesciej, lepiej sie rozumiemy,mamy wiele wspolnych tematow, ale Ona kogos ma, juz prawie rok i nie chce sie wtracac. Choc przyznam ze zaproponowalem Jej spotkanie po trzech latach nie widzenia sie.......niby zwyczajne przyjacielskie spotkanie.....
Wybaczcie ze sie tak rozpisalem, moze nawet malo na temat bo to nie pytanie, ale....w koncu AF to "drugi dom" :)

#872 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 21:08

Pytanie dla uwodzicieli czemu jej tak napisałes...?nie rozumiem

A-Mount Alpha user

#873 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 21:18

Pytanie dla uwodzicieli

czemu jej tak napisałes...?nie rozumiem

A jak myslisz?? popelnilem blad, ktorego zalowalem(zaluje)-jednak......boje sie nadchodzacego spotkania ;)

#874 Share Mariusz650

Mariusz650

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 03 grudzień 2007 - 10:50

Pytanie dla uwodzicieli to przestań się bać weź głęboki wdech i do dzieła, myśl pozytywnie a wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki

#875 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 03 grudzień 2007 - 16:07

Pytanie dla uwodzicieli

to przestań się bać weź głęboki wdech i do dzieła, myśl pozytywnie a wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki

Dzieki :D Tyle ze Ona ma kogos....a najgorsze w tym jest to ze znam tego goscia......nawet powiedzilabym ze znam go bardzo dobrze ;) i tu jest maly problemik...bo nie chce nikomu "umilac" zycia :)

#876 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 04 grudzień 2007 - 16:40

Pytanie dla uwodzicieli @rafal88- skoro Ona kogoś ma i chce się z Tobą spotkać, to nie jest tak źle (Ona być może w obecnym związku czuje się niepewnie i się waha pomiędzy obecnym chłopakiem, a Tobą).

Przestań się kajać, że kiedyś zrobiłeś błąd, kończąc znajomość z Nią. Stało się. Wtedy tak zrobiłeś, bo instynktownie czułeś, że tak będzie najlepiej. Nie czułeś się dojrzały do tego związku. Teraz być może po pewnym czasie oboje dojrzeliście do tego, by spotkać się ponownie. Sam zresztą pisałeś, że Wasze rozmowy nabrały rozmachu.

W razie gdybyś mocno był zestresowany przed spotkaniem- pomyśl, że możecie się "poznać drugi raz". Możesz się przedstawić "Cześć, jestem Rafał. Jak masz na imię? Skąd jesteś?" (mimo że wiesz, jak Ona się nazywa i skąd jest)- ale chodzi o to, by rozładować sytuację, wywołać uśmiech na swoich twarzach, nabrać pewności siebie ;) . I tak jak piszą chłopaki- weź głęboki wdech! :D

Pozdrawiam i powodzenia!

#877 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 05 grudzień 2007 - 17:51

Pytanie dla uwodzicieli Teraz nie wiem kiedy sie spotkamy bo moja "kolezanka" jest chora,mam tylko nadzieje ze szybko wyzdrowieje :rolleyes:
@Kasztanka...myslisz ze mozna poznac sie drugi raz?? to moze byc nawet trudniejsze niz za pierwszym razem ;) Wiem jedno-napewno nie bede bral nic przeciwstresowego typu-"glebszy"czy cos wtym stylu :) Ale mysle ze nie bedzie tak zle,poza tym dobrze gdybym trfail na dobry humorek, bo u mnie czasem z tym ciezko,a wtedy porozumiec sie z kims to wielka sztuka.Porozmawiam z nia to przynajmniej bede wiedzial "na czym stoje" i co dalej robic-w ktore strone rozwijac mysli.....

#878 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 05 grudzień 2007 - 19:13

Pytanie dla uwodzicieli hehe z tym "glebszym" to dobry pomysł bo rozne rzeczy by z tego mogły wyniknąc :rolleyes: ale skoro sie chce spotac z wlasnej nieprzymuszenej woli to nie bedzie tak zle ;)

A-Mount Alpha user

#879 Share Mariusz650

Mariusz650

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 06 grudzień 2007 - 10:24

Pytanie dla uwodzicieli ja mam dwie zasady w takich sprawach 1.nigdy nie odbijam dziewczyny najlepszemu kumplowi,2."dwa razy nie wchodze do tej samej rzeki",no ale jeśli to nie jest twój kumpel i to ona chce się spotkać to ok,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#880 Share michaloww

michaloww

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 19 luty 2008 - 22:20

Pytanie dla uwodzicieli Coś ten teamt zamarł...ciekawe dlaczego??