Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#681 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 03 sierpień 2007 - 21:56

Pytanie dla uwodzicieli

I co ja mam robić :rolleyes:

A jest starsza od ciebie czy młodsza?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 00:38
  •  

#682 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5202 postów

Napisany 03 sierpień 2007 - 21:58

Pytanie dla uwodzicieli Znaczy jedna jest starsza, ale ja chce tylko pogadać nic więcej bo ją kiedyś znałem. A druga chyba w moim wieku albo rok młodsza

KS Falubaz

#683 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 03 sierpień 2007 - 22:03

Pytanie dla uwodzicieli jak idzie czytanie? ja sie zainteresowałem jak temat miał 14 stron i od ręki wszystko przeczytałem :rolleyes: i teraz nie spuszczam z oka :lol: a do tematu to ja też chyba czynie postępy ;)

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#684 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5202 postów

Napisany 03 sierpień 2007 - 22:04

Pytanie dla uwodzicieli Przeczytałem :rolleyes: Nie wiem, co mam robić, podejść co mówić bo sie zatne w połowie i siara bedzie... :lol:

KS Falubaz

#685 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 03 sierpień 2007 - 22:32

Pytanie dla uwodzicieli Spytaj jak jej wakacje lecą. Niewiem jakoś tak samo wychodzi. Ale czytaj to: Ostatnio byliśmy z kolegami w sąsiedniej wiosce (mój kumpel pisze z jedna dziewczyną i ona go zaprosiła i nie chciał iść sam) no i doszliśmy. Cześć Cześć Co tam jak tam i nagle cisza i niewiadomo co powiedzieć, ale zaraz w śmiech i jakoś poszło :rolleyes:

#686 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5202 postów

Napisany 03 sierpień 2007 - 22:55

Pytanie dla uwodzicieli Nie wiem jak ja to zrobie, czekam na pomoc płci pięknej na af:P

W sumie to Ovcy i Gorbaczow-owi pozostaje tylko pozazdrościć (nie bijcie :rolleyes: )

KS Falubaz

#687 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 04 sierpień 2007 - 14:43

Pytanie dla uwodzicieli

Nie wiem jak ja to zrobie, czekam na pomoc płci pięknej na af:P

W sumie to Ovcy i Gorbaczow-owi pozostaje tylko pozazdrościć (nie bijcie :rolleyes: )

no więc przybywam z odsieczą - nie wiesz jak i o czym zagadać - to proste gadaj o byle czym ale tak zeby ona cie chciała słuchac - a jeśli ci brak odwagi to na początek zwykłe cześć i tyle a przy nastepnej okazji to mozesz o pogodzie - o tym ze pszenica słabo sypie - ze ci dziki ziemniaki wpieprzają - o byle czym ale miło z klasą i humorem - nie gadaj jej o imprezach jeśli na nie nie chodzis z- nie gadaj też o ksiażkach jeśli ich nie czytasz bo tylko durnia z siebie zrobisz - poprostu bądz sobą i daj sie ponieśc chwili a jak sie zatniesz to zacznij od nowa - pamietajcie panowie - my kobitki tez mamy czasem stresa jak z wami gadamy to nigdzie nie jest powiedziane ze tylko wy macie cykora
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#688 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5202 postów

Napisany 04 sierpień 2007 - 14:49

Pytanie dla uwodzicieli

no więc przybywam z odsieczą - nie wiesz jak i o czym zagadać - to proste gadaj o byle czym ale tak zeby ona cie chciała słuchac - a jeśli ci brak odwagi to na początek zwykłe cześć i tyle a przy nastepnej okazji to mozesz o pogodzie - o tym ze pszenica słabo sypie - ze ci dziki ziemniaki wpieprzają - o byle czym ale miło z klasą i humorem - nie gadaj jej o imprezach jeśli na nie nie chodzis z- nie gadaj też o ksiażkach jeśli ich nie czytasz bo tylko durnia z siebie zrobisz - poprostu bądz sobą i daj sie ponieśc chwili a jak sie zatniesz to zacznij od nowa - pamietajcie panowie - my kobitki tez mamy czasem stresa jak z wami gadamy to nigdzie nie jest powiedziane ze tylko wy macie cykora

Ciekawe jeszcze żadnej kobiety ze stresem nie widziałem :rolleyes:. Ale ona nie ma gospodarstwa mieszka tylko na wsi więc co ją tam mogą obchodzić ziemniaki, zboża etc. Jak siedze w domu to okej, luz zagadam ale przychodzi co do czego i lipa :lol: A skąd ja po drugie moge wiedziec czy ona chce mnie sluchac czy tylko bedzie przytakiwac tak jak ja mamie ? Z klasa i humorem czyli :OOOOO? Ksiazki to czytam ale streszczenia xD

KS Falubaz

#689 Share Laraks

Laraks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 04 sierpień 2007 - 17:57

Pytanie dla uwodzicieli to nie taka prosta sprawa mowic (nawet o byle czym) jak ktos nie umnie rozmawiac z dziewczynami to ciezko wydusic z siebie slowo a co mowic o dluzszej rozmowie :rolleyes:

#690 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 04 sierpień 2007 - 19:33

Pytanie dla uwodzicieli

to nie taka prosta sprawa mowic (nawet o byle czym) jak ktos nie umnie rozmawiac z dziewczynami to ciezko wydusic z siebie slowo a co mowic o dluzszej rozmowie :rolleyes:

wlasnie. I od czego tu zaczac?? Zapytac jak sie czuje czy co :lol:

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#691 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5202 postów

Napisany 04 sierpień 2007 - 20:35

Pytanie dla uwodzicieli

wlasnie. I od czego tu zaczac?? Zapytac jak sie czuje czy co :rolleyes:

do mojego kumpla na dyskotece na wsi podlazly 2 kolesinki i sie pytaja co to za miasto, ten ze smiechu nie mogl wyrobic i wyszedl. tak czy siak racja, ze jak ktos nie umie gadac z dziewczynami to lipa :lol:

KS Falubaz

#692 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 04 sierpień 2007 - 20:46

Pytanie dla uwodzicieli najlepiej zacząc "czesc-czesc" dalej samo poleci :rolleyes:

A-Mount Alpha user

#693 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5202 postów

Napisany 04 sierpień 2007 - 21:01

Pytanie dla uwodzicieli

najlepiej zacząc "czesc-czesc" dalej samo poleci :rolleyes:

samo poleci ? to sie musisz umówić, żeby pogadać gdzieś na ławce ( :lol: nic nie mam na myśli ;)) bo jak ją widzisz na drodze raz dziennie jak idzie do sklepu czy gdziestam to nienagadasz duzo. Zreszta zaloze sie ze jak zapytasz : jak leci bedzie "po staremu";"wszystko ok" etc. takze nie rozwiniesz szybko znajomosci

KS Falubaz

#694 Share Laraks

Laraks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 04 sierpień 2007 - 23:21

Pytanie dla uwodzicieli ja ostatnio na zabawie przechodzac spotakelm kolezanke (nawet mi sie podoba :rolleyes: a od niedawna sie znamy ) i pytram sie co u iej ona mnie i zapadla cisza zasmialismy sie i dobrze ze przyszla jej kolerzanka bo troche ta sytuacja byla niezreczna nie wiedzialem co do niej powiedziec i ona chyba tez. Wiecie jak mozna sei zachowac w takich sytuacjach i czy mieliscie podobne??

#695 Share Joasia19

Joasia19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 05 sierpień 2007 - 07:49

Pytanie dla uwodzicieli

samo poleci ? to sie musisz umówić, żeby pogadać gdzieś na ławce ( :rolleyes: nic nie mam na myśli :lol:) bo jak ją widzisz na drodze raz dziennie jak idzie do sklepu czy gdziestam to nienagadasz duzo. Zreszta zaloze sie ze jak zapytasz : jak leci bedzie "po staremu";"wszystko ok" etc. takze nie rozwiniesz szybko znajomosci

no własnie rozmowa sama to nie poleci - ale jeśli chcecie mieć łatwiejsze rozpoczęcie naprawde długiej rozmowy to przez takie "cześć co słychać -> po staremu" to zagadując ją tak kilka razy w tygodniu robicie sobie dobry grunt do rozmowy jeśli nadarzy sie sprzyjająca okazja - poprostu okazujecie zainteresoanie dziewczyną - a jeśli się nią interesujecie to wzbudzi w niej pewien pozytywnyniepokuj - poprostu któregoś dnia zamias odpowiedzieć ze "wszystko po staremu" ona sie poprostu sama rozgada ;)

#696 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 05 sierpień 2007 - 07:57

Pytanie dla uwodzicieli

no własnie rozmowa sama to nie poleci - ale jeśli chcecie mieć łatwiejsze rozpoczęcie naprawde długiej rozmowy to przez takie "cześć co słychać -> po staremu" to zagadując ją tak kilka razy w tygodniu robicie sobie dobry grunt do rozmowy jeśli nadarzy sie sprzyjająca okazja - poprostu okazujecie zainteresoanie dziewczyną - a jeśli się nią interesujecie to wzbudzi w niej pewien pozytywnyniepokuj - poprostu któregoś dnia zamias odpowiedzieć ze "wszystko po staremu" ona sie poprostu sama rozgada :rolleyes:

i ona odpowie mam ,,szystko po staremu" i mamy dalej przejsc obok siebie? :lol:

Kontakt 661995047

#697 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5202 postów

Napisany 05 sierpień 2007 - 08:51

Pytanie dla uwodzicieli Nie :rolleyes: Przystąpić do akcji o kryptonimie "Zemsta Nietoperza"!

KS Falubaz

#698 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 05 sierpień 2007 - 11:10

Pytanie dla uwodzicieli jak powie ze wszystko po staremu to zapytac co poza tym, :rolleyes:

A-Mount Alpha user

#699 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 06 sierpień 2007 - 10:02

Pytanie dla uwodzicieli

no własnie rozmowa sama to nie poleci - ale jeśli chcecie mieć łatwiejsze rozpoczęcie naprawde długiej rozmowy to przez takie "cześć co słychać -> po staremu" to zagadując ją tak kilka razy w tygodniu robicie sobie dobry grunt do rozmowy jeśli nadarzy sie sprzyjająca okazja - poprostu okazujecie zainteresoanie dziewczyną - a jeśli się nią interesujecie to wzbudzi w niej pewien pozytywnyniepokuj - poprostu któregoś dnia zamias odpowiedzieć ze "wszystko po staremu" ona sie poprostu sama rozgada :lol:

hehe zapytam ją czatery razy a za piątym uslysze tylko Spier...j ;) :D :rolleyes:

Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#700 Share zorak

zorak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 06 sierpień 2007 - 21:33

Pytanie dla uwodzicieli ejjj Panowie no nie mówcie że tak ciężko pociągnąć bajer ?? kurcze zawsze jest o czym rozmawiać. Nawet jak "niewiasta" jest małomówna to tym bardziej trzeba ją ośmielać i nakręcać rozmowę. A swoją drogą, nie wiem jak wy ale ja bardzo lubie takie słowne potyczki z dziewczynami :rolleyes: uwodzenie przez rozmowe mmm kurcze jeszcze jak się natrafi na towarzyszkę która jest w tym dobra to na prawdę może to być przyjemne :lol:
Panowie - nakręcać tematy ile wejdzie a rozmowa sama się potoczy