Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#581 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 26 lipiec 2007 - 12:14

Pytanie dla uwodzicieli

ale gorbaczow nie pije :) bo ma dobra babe :)

tylko nie babe oki

a kto pisał ze on nie pije - pije ale pod dozorem i w kontrolowanych ilościach :)
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 21:35
  •  

#582 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 26 lipiec 2007 - 12:15

Pytanie dla uwodzicieli jak na moje to ta "babe" zamiencie na jakis bardziej mily zwrot bo juz kiedys Basia o tym mowila :)

P.S Basia mnie uprzedzila ^_^

Honda - The Power of Dreams :)

#583 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 26 lipiec 2007 - 12:26

Pytanie dla uwodzicieli spoko.Basia ale pić w kontrolowanych ilościach a pić i nie trzezwiec 24h/dobe 7 dni w tygodniu to co innego :) to zamiast baby bedzie kobieta :)

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#584 Share szczupak

szczupak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 26 lipiec 2007 - 12:30

Pytanie dla uwodzicieli

a kto pisał ze on nie pije - pije ale pod dozorem i w kontrolowanych ilościach :)

właśnie mnie takie coś wkurza jak facet ma nad sobą bicz, daj chłopu raz wypić a porządnie, oczywiście raz na jakiś czas...
,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

#585 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 26 lipiec 2007 - 12:32

Pytanie dla uwodzicieli tak zeby mu sie film urwał :)

A-Mount Alpha user

#586 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 26 lipiec 2007 - 12:38

Pytanie dla uwodzicieli To tez jest nie dobrze, bo pozniej jak ma sie mega kaca to i ty sie meczysz i dziewczyna opiekujaca sie toba :) takie moja skromnie zdanie

Honda - The Power of Dreams :)

#587 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 26 lipiec 2007 - 12:39

Pytanie dla uwodzicieli

właśnie mnie takie coś wkurza jak facet ma nad sobą bicz, daj chłopu raz wypić a porządnie, oczywiście raz na jakiś czas...

no ale ja mu nie zabraniam - czasem da sobie ostro w gaz jak nakazuje polska tradycja - no ale bez przesady chyba raz w miesiącu taki luksus wystarczy a poza tym to on sie sam ogranicza w moim towarzystwie - ale np wczoraj to rozpijał ze znajomym litra spirytu od wujka :) i mi to nie przeszkadzało - moze się nawalić tak ze nie bedzie pamietał jak ma na imie ale zeby nie robił siebie przy tym pośmiewiska miedzy ludzmi
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#588 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 26 lipiec 2007 - 12:44

Pytanie dla uwodzicieli własnie..jak sie nie robi wiochy w towarzystwie to można sobie pozwolić...

A-Mount Alpha user

#589 Share zorak

zorak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 26 lipiec 2007 - 13:53

Pytanie dla uwodzicieli

hehe.Pije by zyć zyje by pic pije by wytrzeźwieć

żyje by pić,
pije by paść,
padam by wstać,
wstaje by pić.
taki napis jest na bydynku byłej spóldzielni :)
temat zszedł na procenty - "nie ma mocnych" kojazycie ?? jak Pawlak mówił (o Zenku) dokładnych słów nie pamiętam ale sęs była taki że - prawdziwy chłop musi od czasu do czasu pożądnie popić bo w przeciwnym wypadku poszanowania na wsi nie będzie miał. :) tylko że tam jest to tak ładnie ubrane w słowa. hehe tylko że to już chyba nie te czasy. No ale czasem trzeba się odstresować przy piwku ze znajomymi :)
zdrówko Panie i Panowie

#590 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 26 lipiec 2007 - 15:06

Pytanie dla uwodzicieli

no ale ja mu nie zabraniam - czasem da sobie ostro w gaz jak nakazuje polska tradycja - no ale bez przesady chyba raz w miesiącu taki luksus wystarczy a poza tym to on sie sam ogranicza w moim towarzystwie - ale np wczoraj to rozpijał ze znajomym litra spirytu od wujka :) i mi to nie przeszkadzało - moze się nawalić tak ze nie bedzie pamietał jak ma na imie ale zeby nie robił siebie przy tym pośmiewiska miedzy ludzmi

wlasnie Basiu zapomnialem sie Ciebie spytac -duzo wlal temu menagerowi??

chlopak miekki to nie wytrzymal :) :) :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#591 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 26 lipiec 2007 - 16:12

Pytanie dla uwodzicieli

wlasnie Basiu zapomnialem sie Ciebie spytac -duzo wlal temu menagerowi??

chlopak miekki to nie wytrzymal :) :) :)

na początku różnili się poglądami a jak sie skończył spiryt to pomagał mi jeszcze i kolezance managera do samochodu załadować - no ale było miło i z klasą

#592 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 26 lipiec 2007 - 16:23

Pytanie dla uwodzicieli

na początku różnili się poglądami a jak sie skończył spiryt to pomagał mi jeszcze i kolezance managera do samochodu załadować - no ale było miło i z klasą

a marek tak sie bal ze sie skompromitoje :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#593 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 26 lipiec 2007 - 18:11

Pytanie dla uwodzicieli

a marek tak sie bal ze sie skompromitoje :)

no ale jakoś wypadł całkiem nieźle :) i nie mogli dogadać sie w kwestii jakiejśtam nawet nie pamietam o co chodziło to na stół wjechał spiryt wujka czesia no i sie wszystko wyjaśniło - tylko ze gospodarza to trzeba było rano do dojenia zanieść do obory :)

PS tylko nie zmieniajcie znów tematu na alkohole i tego typu sprawy bo my tu o uwodzeniu mieliśmy gadac a nie o procentach

#594 Share Raczo

Raczo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 26 lipiec 2007 - 18:33

Pytanie dla uwodzicieli

no ale jakoś wypadł całkiem nieźle :) i nie mogli dogadać sie w kwestii jakiejśtam nawet nie pamietam o co chodziło to na stół wjechał spiryt wujka czesia no i sie wszystko wyjaśniło - tylko ze gospodarza to trzeba było rano do dojenia zanieść do obory :)

PS tylko nie zmieniajcie znów tematu na alkohole i tego typu sprawy bo my tu o uwodzeniu mieliśmy gadac a nie o procentach

I tak to właśnie Polak załatwia sprawy :) .

Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

#595 Share kluch369

kluch369

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 26 lipiec 2007 - 20:43

Pytanie dla uwodzicieli Mój brat to jest dopiero kasanowa on to mial dziewuch ale teraz styknal sie na stale

#596 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 28 lipiec 2007 - 21:18

Pytanie dla uwodzicieli

Mój brat to jest dopiero kasanowa on to mial dziewuch ale teraz styknal sie na stale

trafiła kosa na kamień i pewnie teraz z kasanowy zrobił sie milutki i pokorniutki :)

#597 Share Raczo

Raczo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 28 lipiec 2007 - 21:21

Pytanie dla uwodzicieli Tak to bywa :) .

Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

#598 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 28 lipiec 2007 - 21:24

Pytanie dla uwodzicieli już sie bałem ze temat sie nie rozwinie :) ciekawe czy to jego ostatnia

A-Mount Alpha user

#599 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 28 lipiec 2007 - 21:30

Pytanie dla uwodzicieli

już sie bałem ze temat sie nie rozwinie :) ciekawe czy to jego ostatnia

pewnie tak - naogladał sie chłopak napróbował no i w koncu sie zdecydował na jakiś konkretny egzemplarz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#600 Share Raczo

Raczo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 28 lipiec 2007 - 21:31

Pytanie dla uwodzicieli Ja osobiście nie mam szczęścia do kobiet :/ . Ale jestem jeszcze młody i na wszystko przyjdzie czas :) (mam nadzieję ) .