marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

gomez104    0

A mi sie Basiutka20 podoba i coz poradzic kurde no tak ladnej dziewczyny to jeszcze nie widzialem ale coz poradzic ma boya a nie chcial bym z nim miec doczynienia ale pomazyc zawsze mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
A mi sie Basiutka20 podoba i coz poradzic kurde no tak ladnej dziewczyny to jeszcze nie widzialem ale coz poradzic ma boya a nie chcial bym z nim miec doczynienia ale pomazyc zawsze mozna :)

Ty komu ona sie podoba to przestan (wszyscy dobrze wiemy -wszystkim) :)

a co myslicie -admini tez ,,na Niej" trenowali oko :)

 

 

wiec ja pomoge, bracie utrzymoj z Nia kontakt, ona w pewnym momencie cos poczoje... ...i.... jak Cie ,,lyknie" to.....

to tak jak bys byl na rybach.... Siedzisz, siedzisz i nic, patrzysz na splawik (nie wiem jak to sie u was mowi) no i tak z czasem zaczyna Ci cos brac i w pewnym momencie jak Cie chwyci to ciagniesz i jest twoja ooooooo czlowieku nawet lepiej ze nikogo nie miala do tej pory :)

troche dluzsza droga ale kto wie -to mozy byc Twoja (Wasza) ostatnia

powaznie!! :)

aaaaaaaa ...i zapomnialem dodac....

,,z ostrożna to i z polozną można" :):):):)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

hehe jakoś to bedzie bywalo gorzej :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
A mi sie Basiutka20 podoba i coz poradzic kurde no tak ladnej dziewczyny to jeszcze nie widzialem ale coz poradzic ma boya a nie chcial bym z nim miec doczynienia ale pomazyc zawsze mozna :)

 

no sorki ale w tym kraju bigamia jest karalna :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
no sorki ale w tym kraju bigamia jest karalna :)

no kolega dobrze tematu nie przczytal i nie wie ze na AF jest user o loginie gorbaczow i ktory dobrze plombuje :):):)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
no kolega dobrze tematu nie przczytal i nie wie ze na AF jest user o loginie gorbaczow i ktory dobrze plombuje :):):)

 

kurcze - czego to sie człowiek z internetu nie dowie - on plombuje a ja w piątek do dentysty musiałam iść :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
kurcze - czego to sie człowiek z internetu nie dowie - on plombuje a ja w piątek do dentysty musiałam iść :)

ale marek nie w tej kategorii :):):):)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez104    0

A moze wszyscy tak ladnie poprosmy Basiutke20 zeby nowe foty wstawila specjalnie dla agrouzytkownikow.To ja zaczne proszęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
A moze wszyscy tak ladnie poprosmy Basiutke20 zeby nowe foty wstawila specjalnie dla agrouzytkownikow.To ja zaczne proszęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę :)

no to ja tez proszęęęęęęęęęęę :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Dołączam się do prośby kolegów

proszęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Tomasz:D

okey :):)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ile af ludzi połączy :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
ile af ludzi połączy :)

wiecej polaczy jak rolnik dowie sie cos pozytecznego z forum :)

Sorki ja zakladalem ten niewinny temat :) <-------- :):)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

a mam takie pytanko o czym mozna pogadac z dziewczyna :?: :rolleyes: tylko tak dokladnie :lol: eby nie bylo odpowiedzi o wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia19    0
wiecej polaczy jak rolnik dowie sie cos pozytecznego z forum :D

Sorki ja zakladalem ten niewinny temat :rolleyes: <-------- :lol: ;)

 

przyjemne z porzytecznym czyli nowoczesność w domu i zagrodzie - kto sie na AF loguje ten sie w życiu orientuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
a mam takie pytanko o czym mozna pogadac z dziewczyna :?: :rolleyes: tylko tak dokladnie :lol: eby nie bylo odpowiedzi o wszystkim :D

 

 

fakt faktem to jak jest to cos o czym pisala Basia w swoim opowiadanu to mozna o wszystkim ;)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys    1

j atez wlasnie nie raz zadaje sobie to pytanie i np podoba mi sie dziewczyna to mam niby podejsc( to juz wiem) i jak mam ja zagadnac ????? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
j atez wlasnie nie raz zadaje sobie to pytanie i np podoba mi sie dziewczyna to mam niby podejsc( to juz wiem) i jak mam ja zagadnac ????? :rolleyes:

 

mozesz nawet gadać o przysłowiowej D... Maryni byle by ona tego chciała słuchać


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys    1

takie cos raczej odpada bo by sobie mogla pomyslec ze chodzi mi o....no wiesz o co chce dokladnie wiedziec co mam powiedziec oczywiscie zeby to poskutkowalo

:lol: :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
takie cos raczej odpada bo by sobie mogla pomyslec ze chodzi mi o....no wiesz o co chce dokladnie wiedziec co mam powiedziec

:rolleyes: :lol:

 

padnij na kolana - i powiedz kocham cię Esmeraldo jakem Leonsio <<== Zart

 

a tak na powaznie to na sam początek wystarczy cześć ;) a potem to juz zalezy - albo powiedz ze ładnie wyglada - albo ją czyms zaciekaw - albo zapytaj czy widziała taki a taki program albo czy coś tam czytała słyszała - a jak zacznie gadać t najlepiej jej nie przerywac tylko śłuchac uważnie - no i podczas słuchania nie patzreć na dekolt - panowie wiem ze wam sie tak wydaje ale to naprawde widac jak sie gapicie :D


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

hehe naprawde to tak widać>? heh...:rolleyes: sołtys mów otwarcie o co ci chodzi( i tak wiemy:P ) tu nie ma tematów tabu:P


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
przyjemne z porzytecznym czyli nowoczesność w domu i zagrodzie - kto sie na AF loguje ten sie w życiu orientuje :)

A to zarejestrowac sie wstydzi -ten na cale zycie bedzie jak zydzi :lol:

A kto nie ma na AF czasu sie zalogowac -moze sobie reszte zycia darowac :)

A kto nie ma zamiaru -ten nigdy w zyciu nie zazna umiaru ;)

 

 

Hasla reklamowe jek nic :rolleyes: :D -mogl bym tak caly czas :):)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

drugi najlepszy :rolleyes:


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
drugi najlepszy :rolleyes:

wiesz ja to tak ,,na szybko" wymyslalem. Ale jak by sie glebiej zastanowic...

 

...Na AF sie logujesz i kobiete jaką chcesz taką sobie polujesz... :lol:

 

heh


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj