Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#501 Share Bamboocha

Bamboocha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 22 lipiec 2007 - 19:18

Pytanie dla uwodzicieli no Basia podziwiam cię sam bym tego tak nie sklecił...;)o ile sama to pisałaś :Pheh
http://www.youtube.c...er/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 11:54
  •  

#502 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 22 lipiec 2007 - 20:28

Pytanie dla uwodzicieli no ja tylko notowałam jak mi muj luby dyktował :)
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#503 Share Bamboocha

Bamboocha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 22 lipiec 2007 - 20:30

Pytanie dla uwodzicieli Aha to wszystko jasne :) :)

Pozdrawiam!!
http://www.youtube.c...er/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

#504 Share cosmos

cosmos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 430 postów

Napisany 22 lipiec 2007 - 20:39

Pytanie dla uwodzicieli Super opis, jak z instrukcji obsługi.
a

#505 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 22 lipiec 2007 - 20:42

Pytanie dla uwodzicieli tylko ze on to mówił z głowy :) - widzicie jakiego mam mądrego chłopaka :)
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#506 Share cosmos

cosmos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 430 postów

Napisany 22 lipiec 2007 - 20:46

Pytanie dla uwodzicieli Oczywiście, że z głowy, chodziło mi tylko o to, że podyktował ci to tak poetycko :)
a

#507 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 22 lipiec 2007 - 20:49

Pytanie dla uwodzicieli

Oczywiście, że z głowy, chodziło mi tylko o to, że podyktował ci to tak poetycko :)

czy ja wiem jak by nazwać to poezją socrealizmu to moze i byłaby to poezja

#508 Share cosmos

cosmos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 430 postów

Napisany 22 lipiec 2007 - 20:56

Pytanie dla uwodzicieli Dlaczego od razu socrealizmu? Raczej jest to jakiś rodzaj poezji praktycznej, no i zrozumiałej dla większości (przynajmniej na AF).
a

#509 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 22 lipiec 2007 - 21:14

Pytanie dla uwodzicieli

Dlaczego od razu socrealizmu? Raczej jest to jakiś rodzaj poezji praktycznej, no i zrozumiałej dla większości (przynajmniej na AF).

co prawda to prawda - sama znam, takich co dlanich dzwiek silnika w bizonie to muzyka a nie hałas

#510 Share cosmos

cosmos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 430 postów

Napisany 22 lipiec 2007 - 21:18

Pytanie dla uwodzicieli Może i muzyka, ale dla mnie po trzeciej godzinie koszenia bez słuchawek ochronnych to oznacza raczej ból głowy :)
a

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#511 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 22 lipiec 2007 - 22:04

Pytanie dla uwodzicieli to słaby jestes...(bez urazy) u mnie jadą na usługach po 12 godzin bez niczego bez kabiny bizonem i żyją jeden gośc ma coś 70 lat i ma stałych klijentów i kosi co roku tyle że ty masz cosmosa

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#512 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 22 lipiec 2007 - 22:28

Pytanie dla uwodzicieli

to słaby jestes...(bez urazy) u mnie jadą na usługach po 12 godzin bez niczego bez kabiny bizonem i żyją jeden gośc ma coś 70 lat i ma stałych klijentów i kosi co roku tyle że ty masz cosmosa

to twardziel z niego hehe - no ale kiedysludzie twardsi byli to tak mu zostało :)

#513 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 22 lipiec 2007 - 23:13

Pytanie dla uwodzicieli Wracając do tematu jednak ostatnio dużo czasu spędzam z jedna dziewczyną ( od 1 klasy podstawówki się znamy) i cos zaczęło iskrzyć miedzy nami no ale juz chyba 4 raz chce jej powiedzieć ze cos do niej czuje i jakoś nie mogę z siebie tego wydusić. Chyba jednak nie dam rady. Cos widzę to w czarnych kolorach :)

Jednak jestem chyba mięczakiem i w dodatku pesymista :)

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#514 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 23 lipiec 2007 - 05:20

Pytanie dla uwodzicieli

Wracając do tematu jednak ostatnio dużo czasu spędzam z jedna dziewczyną ( od 1 klasy podstawówki się znamy) i cos zaczęło iskrzyć miedzy nami no ale juz chyba 4 raz chce jej powiedzieć ze cos do niej czuje i jakoś nie mogę z siebie tego wydusić. Chyba jednak nie dam rady. Cos widzę to w czarnych kolorach :)

ej no nie rób siary - jak znasz ja tak długo i mówisz ze coś iskrzy to musisz zaryzykować bo nikt tego za ciebie nie zrobi - a może ona tylko czeka na twój impuls ?

#515 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9684 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 23 lipiec 2007 - 05:59

Pytanie dla uwodzicieli łatwo sie mowi :) ja pewna kolezanke znam dopiero miesiac a juz mi sie mocno nudzi jak przez godzine nie ma smska od niej:) po weekendzie zobaczymy co z tego bedzie :)
zetor7211 -> nie badz d*pa, nie zagadasz to na pewno nic z tego nie bedzie, a jak powie nie to ci korona z głowy nie spadnie:)

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#516 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 23 lipiec 2007 - 06:50

Pytanie dla uwodzicieli "zetor7211 -> nie badz d*pa, nie zagadasz to na pewno nic z tego nie bedzie, a jak powie nie to ci korona z głowy nie spadnie:)"

zgadzam sie z tym w 100%, takim mysleniem "a co bedzie jak" "czy mnie oleje" "czy sie zgodzi" itp. to daleko nie zajdziesz :) to trzeba odstawic na bok :)

Honda - The Power of Dreams :)

#517 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 23 lipiec 2007 - 09:41

Pytanie dla uwodzicieli Zobaczymy, jak o przystepnej godzinie wróce dzisiaj z pola ( bo ostatnio to z pola wracam około 23) to moze udam sie z nią na jakis spacerek.

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#518 Share cosmos

cosmos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 430 postów

Napisany 23 lipiec 2007 - 11:16

Pytanie dla uwodzicieli Musisz się odważyć i powiedzieć jej co i jak, bo nikt tego za ciebie nie zrobi, a jak nawet powie NIE, to przecież świat się nie kończy na jednej dziewczynie.

A do Zetora, może i jestem słaby, ale jak patrzę na mojego staruszka co ma 76 lat i słuch stracił na maszynach (tak, że muszę krzyczeć żeby coś usłyszał), to wolę być słaby i pomykać na moim cosmosie w słuchawkach i na starość móc słuchać np. radia.
a

#519 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 23 lipiec 2007 - 12:28

Pytanie dla uwodzicieli

Wracając do tematu jednak ostatnio dużo czasu spędzam z jedna dziewczyną ( od 1 klasy podstawówki się znamy) i cos zaczęło iskrzyć miedzy nami no ale juz chyba 4 raz chce jej powiedzieć ze cos do niej czuje i jakoś nie mogę z siebie tego wydusić. Chyba jednak nie dam rady. Cos widzę to w czarnych kolorach :)

Ja obecnie jestem w podobnej sytuacji jak Ty. Zaklikaj do mnie na gg a ja Ci podam ,,namiary" do Basi a Ona juz Cie dobrze pokieroje w ,,tych sprawach" (wiem po sobie) :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#520 Share kubaguzik

kubaguzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Zainteresowania:Ulepszanie

Napisany 23 lipiec 2007 - 13:06

Pytanie dla uwodzicieli jak to dobrze ze chce byc starym kawalerem :) :) :) :) :)

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!