marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Basiutka20    2

no nie wszystkie jesteśmy złe i wredne - moze zabrzmi to banalnie ale walne tekst z psów - tam był troche inny sens ale znają to chyba wszscy "dlaczego żona cię zostawiła - bo to zła kobieta była"

 

a co do tej laski która cię skrzywdziła - każdy ponosi konsekwencje swoich czynów i prędzej czy później to ona będzie uganiała sie za chlopakiem który ją oleje - ale musisz pamietac ze co cie nie zabije to cię wzmocni - teraz juz przynajmniej wiesz na co uważać w kontaktach z kolejnymi dziewczynami


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitram92    1

Ehh przestroge mam ....Moja przyjaciolka mowi mi zebym na nic nie liczyl by wszysto odybywlo sie spontanicznie i w swoim tepie....Ja jestem pospiech i to mnie zawsze gubi . Daje poczuc kobiecie ze mi na niej zalez i wtedy ona juz robi ze mna co chce . Powiedzielem sobie dosc!!! i od 3 miech nic i spokoj ....i zle samopoczucie i kompletnie do d*py zycie. Rozmawiam z taka jedna dziewczyną ale to tylko czasem sms albo jakas kawa na miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
jak cygi juz wyzdrowieje to bedzie mu tez trzeba troszke pomuc w tych sprawach bo zawsze biedak dostaje kosza :) , w tym roku ma chłopak naprawde pecha

mikołaj dasz rade spokojnie rzucic palenie, cygi dał rady rzucić dla dziewczyny to ty tez dasz rade

a ja wam powiem ze lapiej jak dla cygiego tak sie skonczylo. Ja slyszalem ze pierscien noge urwal albo glowe ucial -naprawde :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ale gorbaczow nie pije :) bo ma dobra babe :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
ale gorbaczow nie pije :) bo ma dobra babe :)

 

tylko nie babe oki

 

a kto pisał ze on nie pije - pije ale pod dozorem i w kontrolowanych ilościach :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

jak na moje to ta "babe" zamiencie na jakis bardziej mily zwrot bo juz kiedys Basia o tym mowila :)

 

P.S Basia mnie uprzedzila ^_^


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

spoko.Basia ale pić w kontrolowanych ilościach a pić i nie trzezwiec 24h/dobe 7 dni w tygodniu to co innego :) to zamiast baby bedzie kobieta :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1
a kto pisał ze on nie pije - pije ale pod dozorem i w kontrolowanych ilościach :)

właśnie mnie takie coś wkurza jak facet ma nad sobą bicz, daj chłopu raz wypić a porządnie, oczywiście raz na jakiś czas...


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

tak zeby mu sie film urwał :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

To tez jest nie dobrze, bo pozniej jak ma sie mega kaca to i ty sie meczysz i dziewczyna opiekujaca sie toba :) takie moja skromnie zdanie


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
właśnie mnie takie coś wkurza jak facet ma nad sobą bicz, daj chłopu raz wypić a porządnie, oczywiście raz na jakiś czas...

 

no ale ja mu nie zabraniam - czasem da sobie ostro w gaz jak nakazuje polska tradycja - no ale bez przesady chyba raz w miesiącu taki luksus wystarczy a poza tym to on sie sam ogranicza w moim towarzystwie - ale np wczoraj to rozpijał ze znajomym litra spirytu od wujka :) i mi to nie przeszkadzało - moze się nawalić tak ze nie bedzie pamietał jak ma na imie ale zeby nie robił siebie przy tym pośmiewiska miedzy ludzmi


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

własnie..jak sie nie robi wiochy w towarzystwie to można sobie pozwolić...


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2
hehe.Pije by zyć zyje by pic pije by wytrzeźwieć

żyje by pić,

pije by paść,

padam by wstać,

wstaje by pić.

taki napis jest na bydynku byłej spóldzielni :)

temat zszedł na procenty - "nie ma mocnych" kojazycie ?? jak Pawlak mówił (o Zenku) dokładnych słów nie pamiętam ale sęs była taki że - prawdziwy chłop musi od czasu do czasu pożądnie popić bo w przeciwnym wypadku poszanowania na wsi nie będzie miał. :) tylko że tam jest to tak ładnie ubrane w słowa. hehe tylko że to już chyba nie te czasy. No ale czasem trzeba się odstresować przy piwku ze znajomymi :)

zdrówko Panie i Panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
no ale ja mu nie zabraniam - czasem da sobie ostro w gaz jak nakazuje polska tradycja - no ale bez przesady chyba raz w miesiącu taki luksus wystarczy a poza tym to on sie sam ogranicza w moim towarzystwie - ale np wczoraj to rozpijał ze znajomym litra spirytu od wujka :) i mi to nie przeszkadzało - moze się nawalić tak ze nie bedzie pamietał jak ma na imie ale zeby nie robił siebie przy tym pośmiewiska miedzy ludzmi

wlasnie Basiu zapomnialem sie Ciebie spytac -duzo wlal temu menagerowi??

 

chlopak miekki to nie wytrzymal :):):)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
wlasnie Basiu zapomnialem sie Ciebie spytac -duzo wlal temu menagerowi??

 

chlopak miekki to nie wytrzymal :):):)

 

na początku różnili się poglądami a jak sie skończył spiryt to pomagał mi jeszcze i kolezance managera do samochodu załadować - no ale było miło i z klasą


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
na początku różnili się poglądami a jak sie skończył spiryt to pomagał mi jeszcze i kolezance managera do samochodu załadować - no ale było miło i z klasą

a marek tak sie bal ze sie skompromitoje :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
a marek tak sie bal ze sie skompromitoje :)

 

no ale jakoś wypadł całkiem nieźle :) i nie mogli dogadać sie w kwestii jakiejśtam nawet nie pamietam o co chodziło to na stół wjechał spiryt wujka czesia no i sie wszystko wyjaśniło - tylko ze gospodarza to trzeba było rano do dojenia zanieść do obory :)

 

PS tylko nie zmieniajcie znów tematu na alkohole i tego typu sprawy bo my tu o uwodzeniu mieliśmy gadac a nie o procentach


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20
no ale jakoś wypadł całkiem nieźle :) i nie mogli dogadać sie w kwestii jakiejśtam nawet nie pamietam o co chodziło to na stół wjechał spiryt wujka czesia no i sie wszystko wyjaśniło - tylko ze gospodarza to trzeba było rano do dojenia zanieść do obory :)

 

PS tylko nie zmieniajcie znów tematu na alkohole i tego typu sprawy bo my tu o uwodzeniu mieliśmy gadac a nie o procentach

 

I tak to właśnie Polak załatwia sprawy :) .


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluch369    30

Mój brat to jest dopiero kasanowa on to mial dziewuch ale teraz styknal sie na stale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
Mój brat to jest dopiero kasanowa on to mial dziewuch ale teraz styknal sie na stale

 

trafiła kosa na kamień i pewnie teraz z kasanowy zrobił sie milutki i pokorniutki :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Tak to bywa :) .


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

już sie bałem ze temat sie nie rozwinie :) ciekawe czy to jego ostatnia


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
już sie bałem ze temat sie nie rozwinie :) ciekawe czy to jego ostatnia

 

pewnie tak - naogladał sie chłopak napróbował no i w koncu sie zdecydował na jakiś konkretny egzemplarz


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Ja osobiście nie mam szczęścia do kobiet :/ . Ale jestem jeszcze młody i na wszystko przyjdzie czas :) (mam nadzieję ) .


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj