Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#4861 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 24 luty 2009 - 22:16

Pytanie dla uwodzicieli A jako masz pewność ze dożyjesz do dnia kobiet??? :) może jakaś cie tak uwiedzie ze nie dożyjesz :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 04:08
  •  

#4862 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 24 luty 2009 - 22:16

Pytanie dla uwodzicieli

I czasem potem będzie miała urodziny i znowu wydatki :)

I tu sie znow zaczynaja klopoty wiec trzeba szukac takiej co sie urodzila miedzy lutym a marcem :)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#4863 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 24 luty 2009 - 22:18

Pytanie dla uwodzicieli od Basi

@kombinator18 zanim policzysz wydatki na kobiete to policz swoje wydatki na Twoje bzdety

najlepiej 8 marca aby było to jednego dnia :) Jeden prezent będzie :) no jeszcze może imieniny niech ma wtedy :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4864 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 24 luty 2009 - 22:19

Pytanie dla uwodzicieli liczysz wszystko w pieniądzach ale pomyśl ta inwestycja jest na cale życie :)
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#4865 Share Stasiek84

Stasiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 24 luty 2009 - 22:20

Pytanie dla uwodzicieli ale jak człowiek wyda na siebie to przynajmniej coś z tego ma, a nie starasz się, biegasz za taką podarunki, kino, kwiatki i inne duperele żeby an koniec zostawiła Cie z kwitkiem

#4866 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Pytanie dla uwodzicieli To ja mam pytanie do posiadaczy dziewczyn. Ile średnio miesięcznie wydajecie na swoje panie? Pytam z ciekawości
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#4867 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Pytanie dla uwodzicieli

I tu sie znow zaczynaja klopoty wiec trzeba szukac takiej co sie urodzila miedzy lutym a marcem :)

Albo żeby urodzona była 8 marca :)

Cos mi sie wydaje ze kobitki odsunęły sie od nas przez to durne pisanie :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#4868 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 24 luty 2009 - 22:22

Pytanie dla uwodzicieli częto inwestycja w wieku 18lat nie jest na całe zycie... a z kieszeni potrafi pociagnąc;/ heh... ale czego sie nie robi dla kobiet;d
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#4869 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 24 luty 2009 - 22:23

Pytanie dla uwodzicieli od basi

pamietaj o tym WIDZIALY GALY CO BRALY

bullet_black.png

#4870 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 24 luty 2009 - 22:23

Pytanie dla uwodzicieli

A jako masz pewność ze dożyjesz do dnia kobiet??? :) może jakaś cie tak uwiedzie ze nie dożyjesz :)

Ja nie mam zamiaru wiazac sie z Jakas hardcorowa chyba tak sie to pisze :) Kobitą :) :)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4871 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 24 luty 2009 - 22:25

Pytanie dla uwodzicieli no fakt masz racje ale czasem może być na cale ja na walentynki ostatnie wydałem tylko 15 zł kupiłem merci ale i tak wszystko na nic :)
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#4872 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 24 luty 2009 - 22:28

Pytanie dla uwodzicieli kombinator tak sie tylko mówi... a tak naprawdę z kobietami źle a bez nich jeszcze gorzej ;d ja akurat nie jestem szczęśliwym "posiadaczem" dziewczyny ale łatwo wykalkulować 1 w m-c do kina 30zł, kwaitek 4zł kwa lub inne spotkanie w kawiarni 20zł ;p czas spedzony z nią bezcenny;d
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#4873 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 24 luty 2009 - 22:29

Pytanie dla uwodzicieli od Basi

*@jakub16 kwiatki to co innego. wystarczy tylko jedna zwykla roza za 5zl i zobaczysz efekty

bullet_black.png

#4874 Share skiet135

skiet135

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 24 luty 2009 - 22:29

Pytanie dla uwodzicieli Mi na walentynki poszły 24 zł i było warto :)

A Basia ma racje już jedna róża bardzo cieszy.

#4875 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 24 luty 2009 - 22:31

Pytanie dla uwodzicieli Ja dałem nietypowy prezent na walentynki komuś :) Więcej nie powiem :)

bullet_black.png

#4876 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 24 luty 2009 - 22:33

Pytanie dla uwodzicieli Ejj no ludzie zartuje przeciez zebym kase tak sepil :) :)

Z miła checia bym sie zakochal ale powtarzam zakochal ale jakos to przyjsc niemoze chyba jeszcze nie spotkalem tej jedynej z wielu :) :)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#4877 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 24 luty 2009 - 22:36

Pytanie dla uwodzicieli tu sie zgadzam z kolegą kombinatorem... jeśli chodzi o dziewczyny bynajmniej w mojej okolicy i z mojego otoczenia (szkoła, klasa) 3/4 to pustaki do n... nie wiem czy takie głupie czy im za to płaca... pozatym wychodze z podobnego założenia, że mósi mnie coś "strzelić" żebym z kimś sie zaczął spotykac... pozatym większość fajnych partii już zajeta;( nawet ta co myśle, ze to ta;d

Błędy!

PS. jestem dyslektyk z papierami...

Edytowany przez Mateush, 24 luty 2009 - 22:46.

#4878 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 24 luty 2009 - 22:36

Pytanie dla uwodzicieli

To ja mam pytanie do posiadaczy dziewczyn. Ile średnio miesięcznie wydajecie na swoje panie? Pytam z ciekawości

Po ile mam liczyć paliwo? 4 zł/l? Jaka stawka za roboczogodzine? :) Moge coś wyliczyć opierając sie o dawne doświadczenia, choć nigdy w to nie wnikałem, było jak było :)

#4879 Share Malutki

Malutki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 24 luty 2009 - 22:38

Pytanie dla uwodzicieli

od Basi

A ty co niepoważny ?? Co to za pisanie postów w imieniu banana ?? Skoro ktoś kiedyś ustalił jakieś zasady dotyczące forum to niech będą przestrzegane a nie takie sranie w banie. Bo skoro mają być tylko dla niektórych to po co wogóle są ?? Może ja też zacznę wstawiać posty Zetora wczoraj zbanowanego i komu wtedy dasz ostrzeżenie ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4880 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 24 luty 2009 - 22:40

Pytanie dla uwodzicieli

Po ile mam liczyć paliwo? 4 zł/l? Jaka stawka za roboczogodzine? :) Moge coś wyliczyć opierając sie o dawne doświadczenia, choć nigdy w to nie wnikałem, było jak było :)

A gdzie koszty utrzymania sprzetu,czesci,koszty zdarcia podeszwy od buta jak sie na zakupy z Ta jedyna jedzie itd .
To nie taki prosty do utrzymania interes ale dochodowy jest i to sie liczy :) :) :)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO