Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#441 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 17 lipiec 2007 - 20:52

Pytanie dla uwodzicieli

chlopki chyba zeszliscie troche z tematu :P

ah juz daj Im spokoj :o

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 15:36
  •  

#442 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 17 lipiec 2007 - 22:56

Pytanie dla uwodzicieli a to kolejna część tamtego artykułu - wydaje mi sie ze jest w temacie :o

"...Mowa ciała.
Specjaliści wskazują na istotną rolę komunikacji niewerbalnej w kontaktach miedzyludzkich. Ich zdaniem najbardziej zwracamy uwagę nie na to, co ktoś mówi, ale w jaki sposób przekazuje komunikat. Niezwykle istotna jest więc gra ciała, tembr głosu, sposób poruszania. Na przykład osoba otwarta, chętna na nawiązanie kontaktu, ma postawę nieskrępowaną - nogi i ręce się nie krzyzują, marynarka jest odpięta, na twarzy gości delikatny uśmiech. Ludzie pragnący być uważniej wysłuchani nie powinni mówić zbyt głośno. Dużą role odgrywa kontakt wzrokowy. Jesli ktoś jest nieśmiały może lekko "oszukiwać", tzn. wpatrywać się w tzw. "trzecie oko", czyli miejsce nad nosem. Wazne również, aby mieć wyprostowaną postawę, nie robić gwałtownych ruchów, zachować odpowiednią odległość między rozmówcami. Starsi ludzie mawiają "jak cię widzą, tak cię piszą", stąd koniecznie trzeba dbać o higienę osobistą (czyste buty i paznokcie, umyte włosy itp.) To pomaga szczególnie przy pierwszym wrazeniu, które dla wielu (nie do końca zresztą słusznie) ma wielkie znaczenie.

Częst jednak wszystkie te naukowe teorie biorą w łeb. Jak bowiem mawiał jeden z filozofów "miłość to takie cos, co niewiadomo skąd przychodzi, nie wiadomo jak przychodzi, nie wiadomo co to jest, ale jeśli to mamy - to mamy wszystko". ..."

i to by było na tyle w tym temacie "D :P
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#443 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 18 lipiec 2007 - 20:46

Pytanie dla uwodzicieli no no no - ciekawe rzeczy tu nam @Basia wypisuje :o
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#444 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 18 lipiec 2007 - 20:49

Pytanie dla uwodzicieli

no no no - ciekawe rzeczy tu nam @Basia wypisuje :o

nie tylko tu, bo wszedzie :P

Kontakt 661995047

#445 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Najlepszy rolnik wśród informatyków, i najlepszy informatyk wśród rolników ;]

Napisany 18 lipiec 2007 - 20:54

Pytanie dla uwodzicieli marcin nie podlizuj sie :o
drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

#446 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 18 lipiec 2007 - 21:00

Pytanie dla uwodzicieli @Ovca - a jak wrażenia twojej drugiej 0,7 po kilku dniach obecności na AF - chyba już nas znienawidziła :o ??
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#447 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Najlepszy rolnik wśród informatyków, i najlepszy informatyk wśród rolników ;]

Napisany 18 lipiec 2007 - 21:07

Pytanie dla uwodzicieli hehe chyba nie....teraz cos czasu nie ma...bo miała remont domu i chyba kąpa nie ma podłaczonego :P

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

#448 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 18 lipiec 2007 - 21:11

Pytanie dla uwodzicieli to chyba się mała parapetówka szykuje po tym remoncie :P

#449 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 18 lipiec 2007 - 21:12

Pytanie dla uwodzicieli no moze moze :P tylko ze ja nie pije :P ech

#450 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 18 lipiec 2007 - 21:14

Pytanie dla uwodzicieli

no moze moze :P tylko ze ja nie pije :P ech

Przypuszczam,ze silownia nie pozwala :P

Honda - The Power of Dreams :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#451 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 18 lipiec 2007 - 21:16

Pytanie dla uwodzicieli troche siłownia...troche kobieta....a no i mam karte moto-rowerowa...:P jeszcze mi zabiora :P :P

#452 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 18 lipiec 2007 - 21:16

Pytanie dla uwodzicieli

dobre - grunt to nie tracić poczucia humoru :P :P

och zapomniała bym - bez pytania :P sprawdziłam dzisiaj twój i Izy chiński choroskop i dowiedziałam się ciekawych rzeczy :P

#453 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 18 lipiec 2007 - 21:19

Pytanie dla uwodzicieli hehehe....:P :P a jakich tych rzeczy ;P

#454 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 18 lipiec 2007 - 21:26

Pytanie dla uwodzicieli bez obrazy ale chi? horoskop m?ze ty jeste? Koniem w ?ywiole metal a Iza to Koza w ?ywiole metal - jak podaje ten sam horoskop w?a?nie te dwa znaki s? najlepsza konfiguracj? w stosunkach mi?yludzkich - a tak po polsku - to si?obrali?cie jak w korcu maku :P

#455 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 18 lipiec 2007 - 21:28

Pytanie dla uwodzicieli aha :P :P ...nic z tego nie rozumiem :P to dobrze czy żle ?

#456 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 18 lipiec 2007 - 21:32

Pytanie dla uwodzicieli poprostu nawet chiński horoskop mówi ze dobrana z was para :P

#457 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 18 lipiec 2007 - 21:43

Pytanie dla uwodzicieli no a jak :P...sam sobie ize wybrałem ( :P a moze to Ona mnie :P :P )...dobra musze juz isc :P w kimke bo rano trzeba wstac :P :D

#458 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 19 lipiec 2007 - 06:16

Pytanie dla uwodzicieli

i popieram! :P :P

Kontakt 661995047

#459 Share szczupak

szczupak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 19 lipiec 2007 - 08:11

Pytanie dla uwodzicieli

a no i mam karte moto-rowerowa...:P jeszcze mi zabiora :P :P

a ja myślałem że ta gsx-rka w avatarze to twoja :P , chyba że to motorower :D

no moze moze :) tylko ze ja nie pije :) ech

zazdroszczę silnej woli :P , może i mi też by się przydała druga połówka żebym przestał :P
,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#460 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 19 lipiec 2007 - 13:39

Pytanie dla uwodzicieli

zazdroszczę silnej woli :P , może i mi też by się przydała druga połówka żebym przestał :P

albo motorower

a tak na poważnie to szukac panowie swoich połówek szukać - żeby mi na dozynki żaden sam nie szedł :P - Marek mi dzisiaj opowiadał jak jego znajomy podrywał dziewczyny które na wadze na skupie rzepaku pracują :P - jakims cudem nawet mu rzepak przyjeły bez problemów :P