Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#381 Share Iza

Iza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Zainteresowania:Wszystko....:&gt;// <br />Disco..:O Wisniowa wola :O dj Noru :]:] <br />Karczme Rzym...:) i długie wieczorki z moim brzydalem :*

Napisany 14 lipiec 2007 - 22:03

Pytanie dla uwodzicieli nie nie tylko siedzimy na jednym kąpie (krzesle) i troche trudno sie pisze :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 21:22
  •  

#382 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Najlepszy rolnik wśród informatyków, i najlepszy informatyk wśród rolników ;]

Napisany 14 lipiec 2007 - 22:06

Pytanie dla uwodzicieli to marcin pisz wszystko jak na spowiedzi a ja odpukam 3 razy i powiem odpuszczone :P
drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

#383 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 14 lipiec 2007 - 22:12

Pytanie dla uwodzicieli tylko mi tam bez ekscesów na tym krześle :P

ovca - nie czytaj nawet tego co marcin napisze bo on już dzisiaj bredzi - moze go u psychiatry umuwimy na wizyte co ??
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#384 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 14 lipiec 2007 - 22:12

Pytanie dla uwodzicieli

to marcin pisz wszystko jak na spowiedzi a ja odpukam 3 razy i powiem odpuszczone :P

Cala szczera prawda znajduje sie w archiwum :P

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#385 Share Iza

Iza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Zainteresowania:Wszystko....:&gt;// <br />Disco..:O Wisniowa wola :O dj Noru :]:] <br />Karczme Rzym...:) i długie wieczorki z moim brzydalem :*

Napisany 14 lipiec 2007 - 22:14

Pytanie dla uwodzicieli a ty myslisz czema tak wolno piszemy :P :P nie no ovca siedzi na kanapie i sie smieje :P a marcin dajesz dajesz (słowa ovcy) :P

dawac go do psycholoszki (ovcy słowa:)

#386 Share tomb2

tomb2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisany 14 lipiec 2007 - 22:14

Pytanie dla uwodzicieli No i kolejna kobieta na AF witamy Ize :P :P :P
Ciesz się każdą chwilą życia...

#387 Share Iza

Iza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 14 lipiec 2007 - 22:15

Pytanie dla uwodzicieli witam :P

#388 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 15 lipiec 2007 - 06:06

Pytanie dla uwodzicieli

ale ja tego nie powiedzałam - chodziło mi o to zebyście na randkach i spacerach nie wyjeżdżali z tego typu zagadkami jak była z tym ojcem - sorki ale to jest trochę obleśne i nieeleganckie :P

@Marcin974 - nie twierdze ze jesteś debilem - wrecz przeciwnie uważam ze jestes wartościowym młodym mężczyzną

.... wiesz dzisiaj mi pewna, fajna kobieta uswiadomila jaki jestem, i dochodze do wniosku ze to wszystko zalezy od sytuacji w jakiej sie znajduje...
no coz postaram sie poprawic

pozdr.

Kontakt 661995047

#389 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 15 lipiec 2007 - 13:15

Pytanie dla uwodzicieli @Marcin - widze ze chyba będę jednak musiała zmienić swój stosunek w odniesieniu do ciebie - sam się o to prosisz aby zamiast traktowania cię jak poważnego faceta aby traktować cię jak smarkacza który jak ma problem to jest w porzadku gość a jak jest wszystko ok to jedzie jak z G.... tym którzy mu pomogli - przegiołeś pałę i to ostro - mozesz już nie odpisywac na moje posty i PW - no chyba że się zmienisz
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#390 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 15 lipiec 2007 - 14:03

Pytanie dla uwodzicieli no i widzisz - nie słuchałeś rad zeby nie przeginać i masz za swoje - Basia obraziła sie na ciebie
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#391 Share ralf

ralf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów

Napisany 15 lipiec 2007 - 15:47

Pytanie dla uwodzicieli ojej:) troche mnie nie było tu na forum ale widze ze dużo przegapiłem :P

#392 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 15 lipiec 2007 - 15:58

Pytanie dla uwodzicieli @ralf-dużo to mało powiedziane :P co tu sie działo :P mam nadzieje ze bedzie dalej sie dziać

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#393 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 15 lipiec 2007 - 17:09

Pytanie dla uwodzicieli

@ralf-dużo to mało powiedziane :P co tu sie działo :P mam nadzieje ze bedzie dalej sie dziać

a Ja jastem pewien, wrecz przekonay ze juz nie bedzie

Kontakt 661995047

#394 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 15 lipiec 2007 - 17:33

Pytanie dla uwodzicieli a dlaczego by się nie miało dziać :P - obiecuję ze dziś wieczorem zapodam coś w temacie bo znalazłam artykół na nurtujący nas temat i tylko jak go przepiszę na kompa to zapodam na forum

#395 Share szczupak

szczupak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 15 lipiec 2007 - 18:07

Pytanie dla uwodzicieli przyznam się szczerze że z początku nie zaglądałem do tego tematu ale wczoraj z wielką ciekawością przeczytałem go całego! :P ma coś w sobie elektryzującego i zaglądam tu teraz cały czas bo przyznam szczerze że mnie też teraz się on tyczy zwłaszcza że idę teraz do szkoły średniej ^_^
@basiutka i kasztanka -dzięki za poświęcenie w tym temacie i czekamy na ten tekst :P
,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

#396 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 15 lipiec 2007 - 18:12

Pytanie dla uwodzicieli

przyznam się szczerze że z początku nie zaglądałem do tego tematu ale wczoraj z wielką ciekawością przeczytałem go całego! :P ma coś w sobie elektryzującego i zaglądam tu teraz cały czas bo przyznam szczerze że mnie też teraz się on tyczy zwłaszcza że idę teraz do szkoły średniej ^_^
@basiutka i kasztanka -dzięki za poświęcenie w tym temacie i czekamy na ten tekst :P

,,kazdy znajcie cos dla siebie" w tym temacie ale i na AF
a tak na prawde, to co my bysmy zrobili bez tych naszych pan uzytkowniczek
No i nie zapomnij jeszcze o Izie

A dla ciekawskich to z Basia doszedlem juz do porozumnia, zalatwilismy to polubownie, bez pomocy innych;)

Kontakt 661995047

#397 Share lewy

lewy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 15 lipiec 2007 - 18:41

Pytanie dla uwodzicieli

przyznam się szczerze że z początku nie zaglądałem do tego tematu ale wczoraj z wielką ciekawością przeczytałem go całego! :P ma coś w sobie elektryzującego i zaglądam tu teraz cały czas bo przyznam szczerze że mnie też teraz się on tyczy zwłaszcza że idę teraz do szkoły średniej ^_^

ze mną dokładnie to samo
pozdro dla Basiutki, Kasztanki i Izy

#398 Share szczupak

szczupak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 15 lipiec 2007 - 19:03

Pytanie dla uwodzicieli

No i nie zapomnij jeszcze o Izie

a byłbym zapomniał, najmocniej przepraszam :P
,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

#399 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 15 lipiec 2007 - 19:04

Pytanie dla uwodzicieli ja przeczytałem cały wątek jak miał 14 podstron a teraz zaglądam codziennie. :P
pzdr for all

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#400 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 15 lipiec 2007 - 19:14

Pytanie dla uwodzicieli to jest kawałek artykułu który znalazł się w studenckim magazynie Portfolio - autorem jest pan Tomasz Czarnecki - nie przepisywałam całości bo jest on długaśny - dałam tylko ta część która odnosi sie bezposrednio do naszego tematu - sorki jeszcze za błedy jaie powstały w trakcie przepisywania ale chciałam go "żucić na ruszt" jak najszybciej :P

oto on

W POSZUKIWANIU DRUGIEJ POŁOWY

Choć dla niektórych wydaje się to nieprawdopodobne, drugą połowe można znaleźć właściwie wszędzie. W autobusie, na ulicy, w sklepie, pubie, urzędzie... Pierwsze słowa nie muszą być odkrywcze. Wystarczy zwykłe cześć czy ten autobus jedzie tam i tam?”Potem łatwo jest nawiazac rozmowę, co potwierdza autorka poradnika”Tysiąc sposobów na miłość” Marie Papilon. Zagubienie i niewiedzę szczególnie uwielbiają udawac kobiet, by mężczyźni mogli udowodnić swoją męską zaradność i pomóc a najlepiej zaprowadzić „biedna dziewczynkę” pod wskazany adres. Wydaje się że najłatwiej zagadnąć wybraną osobę na dyskotece czy w pubie. Na tego typu imprezach panuje luz i młodzi ludzie są bardziej skorzy do nawiązywania wzajemnych kontaktów. Doskonałym sposobem na uwodzenie jest taniec. Niestety niektórym „słoń nadepnął na ucho” i nie mogą udawać Freda Astaira czy Patricka Swayze. Nie stoją oni jednak na straconej pozycji, wystarczy zaproponować sok, drinka, grę w darta, bierki marynarza, lub po prostu poprosić o chwilę rozmowy. Sosobów są na to dziesiatki – sami z pewnością doskonale znacie wiele z nich. Panuje przy tym pełne równouprawnienie, często zdarza się, że to kobiety przejmują inicjatywę lub wymownie prowokują do tego wypatrzoną „ofiarę” Zalotna gra, flirt, to jedna z najpiekniejszych rzeczy jakie przezywamy podczas naszej ziemskiej egzystencji. Jeśli ktos dobrze obserwuje, może zauważyć kiedy coś dzieje się między dwojgiem osób – czasem jest to prawdziwa magia. Młodzi ludzie chetnie poznają „drugą połówkę” także w gronie wspólnych znajomych, gdy kolega przyprowadzi kolegę, którego przedstawi koleżance. Innym miejscem na zapoznanie „drugiej połówki jabłka Platona” jest praca. Choć utarło się, ze takie romanse nie służą firmie, często bywa na odwrót – dobrze pracujemy, by zwrócić na siebie uwagę drugiej osoby. Coraz częsciej ludzie korzystają z mediów, aby kogoś poznać. Dużym powodzeniem cieszą się też rubryki „poznam kogoś” w gazetach, specjalne audycje radiowe, a nawet serwisy sms-owe. Każdy sposób jest dobry, byle dawał szansę na sukces i ludzie byli szczęśliwi.