marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kombinator18    18

Ejj no ludzie zartuje przeciez zebym kase tak sepil :):)

 

Z miła checia bym sie zakochal ale powtarzam zakochal ale jakos to przyjsc niemoze chyba jeszcze nie spotkalem tej jedynej z wielu :):)


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

tu sie zgadzam z kolegą kombinatorem... jeśli chodzi o dziewczyny bynajmniej w mojej okolicy i z mojego otoczenia (szkoła, klasa) 3/4 to pustaki do n... nie wiem czy takie głupie czy im za to płaca... pozatym wychodze z podobnego założenia, że mósi mnie coś "strzelić" żebym z kimś sie zaczął spotykac... pozatym większość fajnych partii już zajeta;( nawet ta co myśle, ze to ta;d

 

Błędy!

 

 

PS. jestem dyslektyk z papierami...

Edytowano przez Mateush

sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
To ja mam pytanie do posiadaczy dziewczyn. Ile średnio miesięcznie wydajecie na swoje panie? Pytam z ciekawości

Po ile mam liczyć paliwo? 4 zł/l? Jaka stawka za roboczogodzine? :) Moge coś wyliczyć opierając sie o dawne doświadczenia, choć nigdy w to nie wnikałem, było jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193
od Basi

A ty co niepoważny ?? Co to za pisanie postów w imieniu banana ?? Skoro ktoś kiedyś ustalił jakieś zasady dotyczące forum to niech będą przestrzegane a nie takie sranie w banie. Bo skoro mają być tylko dla niektórych to po co wogóle są ?? Może ja też zacznę wstawiać posty Zetora wczoraj zbanowanego i komu wtedy dasz ostrzeżenie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18
Po ile mam liczyć paliwo? 4 zł/l? Jaka stawka za roboczogodzine? :) Moge coś wyliczyć opierając sie o dawne doświadczenia, choć nigdy w to nie wnikałem, było jak było :)

 

 

A gdzie koszty utrzymania sprzetu,czesci,koszty zdarcia podeszwy od buta jak sie na zakupy z Ta jedyna jedzie itd .

To nie taki prosty do utrzymania interes ale dochodowy jest i to sie liczy :) :) :)


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

to w ostatniej chwili było w sobotę kolo 17 napisała czy przyjadę bo ma dołka ja mowie no dobra pójdziemy na spacer czy coś z ja przyjeżdżam i się okazuje ze jest jej jakaś koleżanka i d..a ze tak powiem nici ze spaceru bylem u niej do 24 i potem 10 kilosów z buta do chaty


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Po ile mam liczyć paliwo? 4 zł/l? Jaka stawka za roboczogodzine? :) Moge coś wyliczyć opierając sie o dawne doświadczenia, choć nigdy w to nie wnikałem, było jak było :)

Dolicz jeszcze Amortyzacje samochodu, swoją itd :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

no fakt chmur nie było spacerek w godzinę z hakiem polnymi drogami :)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jóź ci pisałem ze trzeba było tam nocować :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

inwestycja w kobietę to tak jak w drogi samochód, ekonomicznie nie ma to sensu ale i tak inwestujesz bo tego chcesz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Chcesz to smigasz BMW a chcesz to rozwalonym malucham :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Dobra chłopaki ja ide spać bo chory jestem to chociaż wyspac sie trzeba :)

Tylko za dużo nie pisać :)

 

 

 

Ja tez juz spadam -Marcin974 :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

ta po pierwszym spotkaniu jej rodzice wchodzą a my tam we troje w jednym wyrku :)

 

Jeśli pisałeś, że byłeś tam Ty i jeszcze dwie typiary to znaczy, że byliście we troje, a nie we trzech :) :)

Edytowano przez Olik

Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Mam nadzieje ze nie bedzie 5 stron jak wroce pasuje sie wykompac by ta druga polowka mnie przez zapach niepoderwala i na wspolna kapiel :):)


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

A ja powiem wam tak chodź, że piszemy o olejach, sprzęgłach, butach, samochodach, a nawet paliwie to i tak wszystko się kręci wokół wcześniej ustalonego tematu więc jednak to nie jest aż taki mocny Off Topic :) Więc myślę, że powinniśmy dalej kontynuować temat z takim samym lub nawet większym rozmachem :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Dolicz jeszcze Amortyzacje samochodu, swoją itd :)

Wole nie myśleć co by było gdybym rozwalił fure pędząc w nocy do takiej jednej co chciała ze sobą skończyć... jak sie później okazało był to zwykły show z jej strony. Długo nie wybaczyłbym sobie swojej głupoty, ale człowiek uczy sie na własnych błędach, szczęściem o mniejszych możliwych konsekwencjach. Z dzisiejszej perspektywy w odpowiedzi telefonicznej użyłbym wtedy frazy z filmu Pasikowskiego: "a zdychaj..." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
no fakt chmur nie było spacerek w godzinę z hakiem polnymi drogami :)

 

A ja ostatnio stwierdziłem że spodobały mi się nocne spacery samemu.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
ta po pierwszym spotkaniu jej rodzice wchodzą a my tam we trzech w jednym wyrku :)

 

po 1 nie możesz się zdecydować którą wybrać

po 2 jak wybierzesz jedno drugiej będzie smutno ze jest gorsza


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

@quercus nie ty jeden lubisz szwendać się nocami, moje spacery po polach i polnych drogach na ogół zajmują po 2h, choć nie powiem czasem chętnie zabrałoby sie jakieś towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Czasem się trzeba zdecydować albo rybki albo akwarium a potem się okaże czy dobrze wybrałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
@quercus nie ty jeden lubisz szwendać się nocami, moje spacery po polach i polnych drogach na ogół zajmują po 2h, choć nie powiem czasem chętnie zabrałoby sie jakieś towarzystwo :)

 

Właśnie u mnie z towarzystwem to cienko ja lubię w ciszy i rozkminiać. Tak po protu pomyśleć. Ale z kimś spacerować to nie bardzo nie lubie o sobie mówić i o swoich przemyśleniach.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj