Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#3261 Share suchar

suchar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 29 styczeń 2009 - 21:52

Pytanie dla uwodzicieli Ja mam nadzieję że też będę się dobrze bawił ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 03:50
  •  

#3262 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 29 styczeń 2009 - 22:00

Pytanie dla uwodzicieli

no właśnie to wydaje sie ze znasz tych ludzi i ze będzie stypa ale klimat jest taki ze zapomina się o tym wszystkim ze np nie lubisz jakiejś koleżanki czy coś i zabawa jest przednia

no jednej bardzo nie lubię.ale jak coś to bym się starał ją omijać.nie idę z kompletnie odwrotnego powodu że nie lubię.... to chyba się domyślacie.dobra wracajmy do tematu forum.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#3263 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 30 styczeń 2009 - 16:50

Pytanie dla uwodzicieli ja tam juz mało pamietam z tych czasów ale wiem, ze mnie taka jedna wystawiła do wiatru na bodaj 3 dni przed imprezka, co było robić? zyly ciąc - nie, nic z tych rzeczy, zmarnowałem tylko 100 zl za to co zapłaciłem za miejsce przy stole, ale
najpierw sie człowiek troche opił, złapał humor i poszedł w tango na całego. efekt był taki ze do domu wróciłem bez okularów i bez marynarki, działo się, działo. Po miesiącu od ciotki się dowiedziałem ze ostro się bawiłem z Gosią - hmm, z kim? no z taką blondii, hmm skoro tak mówią to chyba tak było ;) pamiętam ze koleżanka sympatyczna ale zeby się aż tak ostro działo?

dlatego warto isc na rózne imprezy i nie patrzyc na to co sobie inni o nas mysla czy mowia

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#3264 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 30 styczeń 2009 - 17:49

Pytanie dla uwodzicieli

a ci powiem nikt z powodu że nie będę na niej płakać nie będzie.w klasie raczej mam opinie osoby niezrównoważonej psychicznie.a że ja po % robię się szczery nadmiernie to mogłaby się źle skończyć dla niektórych.

dobra wracajmy do tematu uwodzenia.gdzie się @martina podziała?

Heheh :) Już wróciłam :) Choroba mnie do łózka przykuła i nie mogłam pisać

Za mną tez za bardzo nie przepadają niektóre osoby :) Jednym z powodów jest jedno z moich zainteresowań (już sami się domyślcie :) związane jest z AF)

Ja studniówkę miałam 2 tygodnie temu :) Godzinę przed ryczałam jak bóbr...A jeszcze musiałam prowadzić cała imprezę :) przemówienia itp. Poszłam na nią z kolega i byłam nie zadowolona, ale jak poszłam tańczyć to już było spoko :) Wybawiłam się z nauczycielami, kolegami ze szkoły i z partnerami koleżanek ( mój partner nie umiał tańczyć i siedział przy stole ;)) Ze studniówki wróciłam o 6 rano, ledwo idąc :) Jak weszłam do domu to rzuciłam sie na łózko i zasnęłam :) Takiej imprezy to nie zapomnę do końca ŻYCIA!!!

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#3265 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 17:56

Pytanie dla uwodzicieli A co rodzice powiedzieli na ledwie stojąco na nogach córkę o 6 rano od której zapewne było czuć %% ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3266 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 17:59

Pytanie dla uwodzicieli Ja na studniówce byłem tydzień temu, co prawda nie była to moja studniówka, jednak w całym tym wydarzeniu byłem zagłębiony po uszy :) Z jedną dziewczyna tańczyłem poloneza zaś u drugiej byłem jako osoba towarzysząca :) no i miałem nie lada wyzwanie jak doprowadzić sprawy do końca z dziewczyna od poloneza a nie wyjść na debila w oczach nowo poznanej partnerki ;) Całą studniówkę jakoś się bawiłem ale myślałem, główkowałem i na sam koniec imprezy aż musiałem wyjść bo mnie złość ogarnęła :) Jednak mózgownica mnie nie zawiodła i na poprawinach dałem z siebie 1000% i sprawę z Asią(dziewczyna od poloneza) doprowadziłem do końca. Od poniedziałku rano w moim telefonie widnieje tylko jeden numer :)
Także dzień pierwszy mogę zaliczyć do średnio udanych, a dzień drugi to już cud, miód i orzeszki :)

Honda - The Power of Dreams :)

#3267 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 18:00

Pytanie dla uwodzicieli no chyba jak miała studniówkę to chyba jest pełnoletnia hehe ;)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#3268 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 18:41

Pytanie dla uwodzicieli

Heheh :) Już wróciłam :) Choroba mnie do łózka przykuła i nie mogłam pisać

Za mną tez za bardzo nie przepadają niektóre osoby :) Jednym z powodów jest jedno z moich zainteresowań (już sami się domyślcie ;) związane jest z AF)

Ja studniówkę miałam 2 tygodnie temu :) Godzinę przed ryczałam jak bóbr...A jeszcze musiałam prowadzić cała imprezę :) przemówienia itp. Poszłam na nią z kolega i byłam nie zadowolona, ale jak poszłam tańczyć to już było spoko :) Wybawiłam się z nauczycielami, kolegami ze szkoły i z partnerami koleżanek ( mój partner nie umiał tańczyć i siedział przy stole :)) Ze studniówki wróciłam o 6 rano, ledwo idąc :) Jak weszłam do domu to rzuciłam sie na łózko i zasnęłam :) Takiej imprezy to nie zapomnę do końca ŻYCIA!!!

Dziewczyna do tańca i do różańca (partner to nie za bardzo)

#3269 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 18:44

Pytanie dla uwodzicieli ja moja studniówkę tez uważam za jedną z najlepszych imprez :) było świetnie ;) do domu wróciłem o 7 rano i tak samo nóg nie czułem :)

#3270 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 18:48

Pytanie dla uwodzicieli Ja tez z tańcem się minąłem gdzieś podrodzę ;) Nie przepadam z tym...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3271 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 19:01

Pytanie dla uwodzicieli Coś dla was: http://www.e-taniec.pl/

#3272 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 19:03

Pytanie dla uwodzicieli A mnie tańczyć nauczyły koleżanki z klasy w czasach gimnazjum ;) Na jednej z dyskotek szkolnych kiedy byłem na bakier z tańcem, podeszła do mnie jedna z koleżanek z textem "no Marek ciebie trzeba nauczyć tańczyć" i tak od imprezy do imprezy i się włączyła smykałka do tańca :)

Honda - The Power of Dreams :)

#3273 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 22:07

Pytanie dla uwodzicieli

ja moja studniówkę tez uważam za jedną z najlepszych imprez ;)

Jeśli mogę sie pożalić... :) studniówkę wspominam udaną częściowo, a to dlatego że poszedłem z dziewczyną, byłą swoją (na bezrybiu i rak ryba), średnia z niej tancerka była, rozrywkowa też nieszczególnie (to już wiecie dlaczego ex) i szczerze czułem sie jak z kulą u nogi... Dobrze że szkolna ekipa nie zawiodła. Oczywiście całą impreze byłem trzeźwy... wyjątkowo :)

#3274 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 22:11

Pytanie dla uwodzicieli A ty co?? kierowca??? Ja z transportem miałem dobrze bo się zabrałem z kumplem z klasy. Jego wiózł znajomy co miał dzień wcześniej studniówkę wiec raz jeden wiózł drugiego na potem na odwód.

bullet_black.png

#3275 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 22:45

Pytanie dla uwodzicieli Kierowca też ;) ale w dobrym towarzystwie umiem sie bawić bez alkoholu :) i jak sie okazało nie to było problemem. Nauczyłem sie chodzić na imprezy sam, bez baby i samochodu, wtedy człowiek otwarty jest na różne propozycje, no a w najgorszym wypadku wyniosą go do taksówki pod koniec imprezy :)

#3276 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 31 styczeń 2009 - 13:59

Pytanie dla uwodzicieli

A co rodzice powiedzieli na ledwie stojąco na nogach córkę o 6 rano od której zapewne było czuć %% ;)

Hehe :) Nic bo jeszcze spali :) A ja i tak nie słyszałam jak mnie tato wołał :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#3277 Share tumek19

tumek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, majsterkowanie, rolnictwo

Napisany 31 styczeń 2009 - 14:06

Pytanie dla uwodzicieli Swoja studniówkę też wspomina bardzo dobrze. Uczestniczyłem w przedstawieniu.. Lepiej sie nie pytajcie w co byłem ubrany ;) Byłem ze swoją narzeczoną(wtedy jeszcze dziewczyną). Zaliczam tą imprezę do udanych. Tańczyliśmy, gadaliśmy... I to na trzeźwo...

#3278 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Najlepszy rolnik wśród informatyków, i najlepszy informatyk wśród rolników ;]

Napisany 31 styczeń 2009 - 18:35

Pytanie dla uwodzicieli to moze i ja cos napisze ;) ja swoja studniówke mam za rok :) ale byłem na w tym roku z kolezanka (:*) troszeczke wypilem...ale tak dwa kieliszki bo nie ma nic gorszego niz pijany - partner :) wszyscy sie dobrze bawili (moze dlatego ze jestem kontaktowy i umie sie zachowac w kazdej sytułacij) ale poznałem duzo fajnych ludzi :) było super :)
drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

#3279 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 19:45

Pytanie dla uwodzicieli Ty ovca, przeciez Iza była Młodsza chyba trochę? ;)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3280 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 21:32

Pytanie dla uwodzicieli Czyżby oniemiał kto uwodzić?