marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

andrzej2110    535

o czym gadaliście?? może zapytałeś o coś o co nie powinieneś??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

kobieta zmienną jest.często się zdarza że obraża się nie wiadomo za co.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

własnie o to chodzi że nie zaczelismy gadać.

 

no normalnie wysłałem smsa jak jej minol dzien itp. a ona odpisała bym sie do niej nie odzywał a najlepiej bedzie jak o niej zapomne i usune jej numer

 

 

 

oj zmienna, zmienn ;)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

trochę odczekaj i znowu napisz.może za 2 dni jej przejdzie.do mnie Kasia też napisała żebym się do niej nie odzywał ale za 2 dni już wszystko było ok i nawet nie pamiętała o co poszło.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193
własnie o to chodzi że nie zaczelismy gadać.

 

no normalnie wysłałem smsa jak jej minol dzien itp. a ona odpisała bym sie do niej nie odzywał a najlepiej bedzie jak o niej zapomne i usune jej numer

 

 

 

oj zmienna, zmienn ;)

Jest takie powiedzenie "Nie chwal dnia przed zachodem słońca" - może ona też czyta AF i jak napisałeś że poleciała na NH to mogła się obrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

pisze wlasnie z moją przyjaciółką i mówi bym sie nie przejmowal, przejdzie jej za jakieś 2 dni i sie sama odezwie ochrzaniając mnie dlaczego sie nie odzywalem ;)

 

 

 

znam to ;) dużo jest takich

np. Ashley - Dwa serca


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

z Ashley to żeś trawił nieźle ....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

też tak mysle że jej przejdzie ;)

 

a jak by co to nie ta pierwsza i nie ta ostatnia ;)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

to ty przed studniówką nie znalazłeś panny?na studniówce to raczej z partnerami będą.jutro u mnie w szkole tez studniówka będzie ale ja nie idę.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

czemu nie idziesz??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

no mam 1 ważny powód dla którego impreza klasowa byłaby dla mnie raczej stypą.i chyba jedyne było by takie pociesznie że bym się zaj.... w 3 d.py.bo na trzeźwo bym nie wytrzymał... to już wolę w ogóle nie iść.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hmmm coś nabroił???


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86
mam problem ;)

nie wiem o co sie na mnie obrazila ;)

i nie chce powiedzieć o co :)

i nawet nie chce sie teraz do mnie odzywać :)

Mam tak z moją raz w tygodniu conajmniej, zawsze jej przechodzi nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suchar    0

Nie tylko ja nie mam partnerki.

 

"to ty przed studniówką nie znalazłeś panny?na studniówce to raczej z partnerami będą."

 

Nie wszyscy mają partnerów co najwyżej to do poloneza, ale ja poloneza nie tańczę.

 

 

 

Kurcze napisałem posta pod postem, sory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
hmmm coś nabroił???

ja nic nie nabroiłem.po prostu dla mnie ta studniówka będzie smutna to już wole w domu siedzieć.

 

@suchar nie pisz posta pod postem tylko używaj opcji edytuj.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

posty połączone.

 

No skoro tak mówisz to lepiej zostać w domu. Ja początkowe tez miałem nie iść ale bylem ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Dobrze ;) Ciesze się ze byłem


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

i co nie żałujesz?mi pewnie ten powód za parę lat wyda się banalny ale na dziś to w ogóle nie żałuje.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj