Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#241 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 10 lipiec 2007 - 22:37

Pytanie dla uwodzicieli jak sie obracasz wśrod młodych to i młodo sie czujesz :(

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 00:12
  •  

#242 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 10 lipiec 2007 - 22:37

Pytanie dla uwodzicieli moze walne teraz ni z gruchy ni z pietruchy ale w temacie - panowie przy podrywaniu dziewczyny zorientujcie się jakiego ona jest znaku zodiaku - czasami dziewczyny lubią takie szmery bajery o przeznaczeniu i wogle - jesli trafi wam się taka to polecam (lektura obowiazkowa) Paulo Coelho "Alchemik" i wogule ksiazki tego autora - i nie myślcie ze jest to literatura tylko dla dziewczyn bo nawet na forum jest pewien użytkownik płci meskiej który to czyta (i nie jest to mój chłopak)
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#243 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 10 lipiec 2007 - 22:40

Pytanie dla uwodzicieli No i nam z tematu zeszła :angry: :) <------- Żart :( :) :)

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#244 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 lipiec 2007 - 22:45

Pytanie dla uwodzicieli A co to jest 36 latek ?-nic-a czuję się młodo bo młodo wyglądam :)
@Basiutka-do czego(do Kogo) pasuje Rak (oprócz gotowania :( )?-tylko nie pisz ,że do Ryby-bo to zdecydowanie prawdą nie jest :)

#245 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 10 lipiec 2007 - 22:48

Pytanie dla uwodzicieli 36 latek to dopiero początek:D jesli tak rzecz biorąc to ja nie istnieje :( przyłącze sie do tematu...co sądzisz o skorpionie? hehe jak u wrózki

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#246 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 10 lipiec 2007 - 22:50

Pytanie dla uwodzicieli do kogo pasuje rak to nie wiem (wole osobiście chiński horoskop - jest precyzyjniejszy i dokładniejszy) - ale radze poczytac tę książkę - fajnie się czyta i finał jest zaskakujacy - tylko nie czytać mi ostatniego rozdziału przed przeczytaniem całej ksiażki bo spalicie cały morał
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#247 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 10 lipiec 2007 - 22:52

Pytanie dla uwodzicieli

co sądzisz o skorpionie?

Pozwól, że też się wypowiem- słyszałam, że skorpion ma szczególny powab dla płci przeciwnej, który przynosi im zadziwiające efekty. Jego temperament seksualny jest największy w całym zodiaku.

#248 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 lipiec 2007 - 22:53

Pytanie dla uwodzicieli Hmm-w chińskim to zdaje się Dzik (dzika ,wściekła świnia ?:( )

#249 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 10 lipiec 2007 - 22:54

Pytanie dla uwodzicieli @Basiutka20 mogłabyś streścić tę książkę? nie za dużo czytam a jak czytam to jedyni forumAF RPT Agromechanikę lub top agrar :(

#250 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 10 lipiec 2007 - 22:56

Pytanie dla uwodzicieli na onecie jest ca?kiem dobry horoskop chi?

http://magia.onet.pl...9,horoskop.html

wystarczy wpisac swoj? dat?rodzenia

co do ksiażki to nie mogę strescić bo cały numer polega na tym zeby ją przeczytać - bez obaw na końcu nie ma zadnych tekstów typu "koniec bomba a kto czytał ten tromba" - morał jest poprostu taki ze to czego szukamy po całym świecie jest w zasięgu naszj ręki - tylko zeby się o tym przekonać musimy przejść cały świat i wrócić do punktu wyjścia :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 lipiec 2007 - 23:02

Pytanie dla uwodzicieli Przeczytałem...i rodzice chyba oszukują mnie co do prawdziwej daty moich urodzin :(:)

#252 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 10 lipiec 2007 - 23:04

Pytanie dla uwodzicieli

Przeczytałem...i rodzice chyba oszukują mnie co do prawdziwej daty moich urodzin :(:)

Ale na Twoją korzyść, czy niekorzyść?

#253 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 10 lipiec 2007 - 23:05

Pytanie dla uwodzicieli Słyszałam kiedyś taką opinię że powinno się w chińskim horoskopie sprawdzać datę kiedy człowiek został spłodzony - ale to chyba bedzie trudniejsze do ustalenia :(

Edytowany przez Pixel, 11 lipiec 2007 - 14:34.
Ort.Mówią ze nie powinno się poprawiać kobiet no ale taka moja robota :-)

#254 Share JarekWLKP

JarekWLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisany 11 lipiec 2007 - 01:43

Pytanie dla uwodzicieli horoskopie - ort.
John Deere marką ponad wszystkie.
Zamieszczone przeze mnie fotografie chronione są prawem autorskim.

#255 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 11 lipiec 2007 - 05:50

Pytanie dla uwodzicieli no rzeczywiscie pojechałam troszkę z ortografią - ale o tej godzinnie mogło mi się przecież zdażyć :(

#256 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9690 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 11 lipiec 2007 - 06:36

Pytanie dla uwodzicieli

moze walne teraz ni z gruchy ni z pietruchy ale w temacie - panowie przy podrywaniu dziewczyny zorientujcie się jakiego ona jest znaku zodiaku - czasami dziewczyny lubią takie szmery bajery o przeznaczeniu i wogle - jesli trafi wam się taka to polecam (lektura obowiazkowa) Paulo Coelho "Alchemik" i wogule ksiazki tego autora - i nie myślcie ze jest to literatura tylko dla dziewczyn bo nawet na forum jest pewien użytkownik płci meskiej który to czyta (i nie jest to mój chłopak)

niestety ale Coelho zacząłem od "11 minut" i na tej ksiazce skonczyłem, nie trafił koleś do mnie wcale - no cóż ja już jestem taki ... drań:(

słyszałam kiedyś taką opinię że powinno się w chińskim choroskopie sprawdzać datę kiedy człowiek został spłodzony - ale to chyba bedzie trudniejsze do ustalenia :)

horoskop chiński jest bardzo prosty, trzeba niestety tylko znac tez rok urodzenia, w moim przypadku bardzo dobrze sie sprawdza wiele horosków chińskich. Jestem spod znaku PSA i o dziwo w roku PSA udało mi sie wyjechać w podróż mojeo zycia, poznac niesamowicie fajna dziewczyne oraz kupic mieszkanko, szkoda ze nastepny rok psa dopiero za 11lat (o ile mnie pamiec nie myli)

same wytyczne co do zwiazków pomiedzy znakami zodiaku w moim przypadku była opisana niemal idealnie, ale i tak nie biore sobie takiego horoskopu gleboko do serca

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#257 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 11 lipiec 2007 - 06:47

Pytanie dla uwodzicieli a ja jestem tygrysek (tygrysica własciwie) - ale nie bierzcie panowie i panie tych horoskopów na serio - ale czasem moze to być wasz Wonder Waffe w rwaniu lachona :(

@yacenty - wiem ze nie każdemu odpowiada ten autor - ale Alchemika polecam - sama czytałam chyba z 8 razy :)

#258 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 11 lipiec 2007 - 10:25

Pytanie dla uwodzicieli Jacku!!!!Root admin i 2 posty jeden pod drugim!!!!Wstyd :( :)

Według chińskiego horoskopu jestem wężem(zawsze myślałem że koniem :) ), Ale opis baaardzo do mnie pasuje :) :)

#259 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 11 lipiec 2007 - 10:53

Pytanie dla uwodzicieli Wedlug tego horoskopu jestem Koniem i odziwo caly opis odnosi sie do mojego zachowania :) :( :) :)

Honda - The Power of Dreams :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 11 lipiec 2007 - 12:34

Pytanie dla uwodzicieli

Jacku!!!!Root admin i 2 posty jeden pod drugim!!!!Wstyd :) :(

Według chińskiego horoskopu jestem wężem(zawsze myślałem że koniem :) ), Ale opis baaardzo do mnie pasuje :) :)

tez to zaowazylem, ale troche sie wstydzilem powiedziec i nie chialem sie narazac :)

Gdzie panowie moderatorzy :) :) <===== zart :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047