marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Hvb3000    7

No chłopaki wróciłem od swojej 0,7 :( . Pretekstem była naprawa kompa kumpla, a nabrałem doświadczenia w całowaniu i stwierdziłem, że dużo tym można zmiennić :) . Niestety spieszyłem sie i porysowałem skutera o przyszły kosz zasypowy nad śrutownik. Te spotkania są raczej bezcenne :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

a jednak milosc nie jest taka piekna jak nam sie wydaje (gorbaczow mial troche prostowania :(:) ) ty masz lakiernika -oslony popekaly??


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883
hmm... no to masz chłopie problem

chyba znow musze do niej zadzwonic :( tylko najpierw naładuje słuchawke


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

dzwoń - na co czekasz :(

 

@marcin974 - to dzięki temu właśnie ze muj luby musiał prostowac błotnik w ciagniku (przezemnie) miłość jest piękna :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
dzwoń - na co czekasz :)

 

@marcin974 - to dzięki temu właśnie ze muj luby musiał prostowac błotnik w ciagniku (przezemnie) miłość jest piękna :(

teraz Wy tak myslicie, a spytaj swojego lubego co pomyslal jak zobaczyl pogiety blotnik i zgiety slupek :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

słupek był cały :) tylko letko wgięty błotnik i zbita lampa z tyłu :( a co pomyślał to już wiem tylko wolała bym tego nie cytować na forum :) - bynajmniej nie był na mnie zły


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
słupek był cały :) tylko letko wgięty błotnik i zbita lampa z tyłu :( a co pomyślał to już wiem tylko wolała bym tego nie cytować na forum :) - bynajmniej nie był na mnie zły

teraz niech do 12245 (chyba) zalozy chociaz odboj to tylko ogradzenia ucierpia :):)

Nie no o czywiscie zartowalem :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

ja kiedys wjezdzajac do stodoły pociagnałem za soba wrota do srodka :( przymkneły się akurat miedzy 1. a 2. przyczepa :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
ja kiedys wjezdzajac do stodoły pociagnałem za soba wrota do srodka :( przymkneły się akurat miedzy 1. a 2. przyczepa :)

no i ?? wrota szmelc??

 

 

Ja jak na swoj wiek too do tej pory jeszcze ie tak zle

Raz tylko delikatnie wgialem brame mialem moze 10 lat i tez mi przyczepa zasza ale taki glupi bylem ze nawet nie zdazylem przychamowac :)

 

A znam kilka ,,matolow" po 20 lat ktorszy non stop cos naprawiaja prostuja


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

a dlaczego zaraz szmelc - obrotowe się zrobiły :):(:)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

AF staje sie wielobranżowe :

-agrofoto

-agromodele

-agrorandki

-zwalczanie uzależnień oczywiście też agro

:):(


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

o agrorandce jeszce nie myslalem ale kto wie, moze to bylby kolejny strzal w 10?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

"pani chętna do pracy w gospodarstwie pozna przystojnego pana z ok 200 hektarami pola i chodowlą bydła" zawsze można spróbować może sie akurat uda hehe


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

jakims pedalskim tekstem powialo czy ja czegos nie rozumiem? od kiedy panie sa przystojne?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
ale o co chodzi?

na moment sie komus przydarzylo i od razu afera:)

 

Nie na moment i nie pierwszy raz! Tak, tak :( . Zdarzyło mi się 3 razy już spotkać z napisanym "postem pod postem" przez Root Admina. Ale przyszło mi na myśl "co wolno wojewodzie..." Nie mniej jednak dobrze by było, jakby Root Admin dawał dobry przykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

to moze załozymy telefon na agro randki gorąca linia:D:D a;bo forum i podglad z kamerakmi netowymi:P


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

no coz dobrze powiedziane co wolno... to wolno

wkrecilem sie w pare tematów tutaj a odpowiadanie w jednym poscie na posty kilku osob nie jest zbyt latwe :(

postaram sie aby to sie nie powtórzylo


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ok już zmienie tego posta żeby sie girtych nie przyczepił ze rozszezamy homo...:(


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
no coz dobrze powiedziane co wolno... to wolno

wkrecilem sie w pare tematów tutaj a odpowiadanie w jednym poscie na posty kilku osob nie jest zbyt latwe :(

postaram sie aby to sie nie powtórzylo

A le Wy to jestescie.... Jackowi to sie raz przydazyo a tu wielka afera :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12
co ciekawe nie :( ktos mi pomogl:) dzieki

 

 

przeciez mówie, kto :)

 

 

 

 

"pani chętna do pracy w gospodarstwie pozna przystojnego pana z ok 200 hektarami pola i hodowlą bydła" zawsze można spróbować może sie akurat uda hehe

 

 

 

myslę, ze tych męskich ogłoszeń póki co będzie wiecej...

 

a swoja droga dziwna dziewczyna skoro na Hodowle bydła się pcha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorbaczow    0

jesli nie macie o czym gadac na pierwszym spotkaniu to polecam zaskoczyć dziewczyne takim zagadnieniem jak "paradioks Zenona" jest to taki fizyczny paradoks - stosowany także czasem przez psychologów - jest tam mowa o bliskosci dwóch cząsteczek i dzielącej je odległosci - u mnie ta metoda wypaliła więc jest na bank sprawdzona :)

 

PS - nie wkurzajcie tak :) Basi :) bo to się może kiedyś na mnie odbic i któregoś pięknego dnia nie dostane śniadania albo obiadu :( - a byłoby czego załować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
PS - nie wkurzajcie tak :( Basi :) bo to się może kiedyś na mnie odbic i któregoś pięknego dnia nie dostane śniadania albo obiadu :) - a byłoby czego załować :)

oj wtedy bys sie rozzloscil :)

 

,,reka noga mozg na scianie.." :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

i Basia tez jest spokojna :(


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Marcinie a dlaczego tak piszesz - przecierz ja jestem niespotykanie spokojny człowiek :(

W odwrotnym znaczeniu tego wyrazenia :):)

Nie, no nie pomysl sobie ze uwazamy Cie za jakiegos kryminaliste :):)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj