marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

andrzej2110    535
Jest takie powiedzenie - "Morda nie szklanka, nie stłucze się".

 

Ja znam inne i dotyczy tylko dziewczyn ;)

 

 

A co do jazdy do Wrocka żeby dostać w m.. twarz ;) to dziękuje, postoje :) W sumie do Torunia mam bliżej i tez miasto studentek :) Tylko na co mi studentka???


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

oo no to fajnie ;)

mozna byloby sie kiedys spotkac pogadac pobawic i wypic "co nieco" gdzies w toruniu czy okolicach..np Ibiza Lubicz

 

a co do tekstu to chyba wiem o czym myslisz xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PongO    1

 

Tylko na co mi studentka???
A czy jakie to bedzie znaczenie ze to bedzie studentka?? ;) Wazne ze bedzie ze Ci sie podobala i bedziesz cos czul do niej i nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838
Ja znam inne i dotyczy tylko dziewczyn ;)

 

 

A co do jazdy do Wrocka żeby dostać w m.. twarz :) to dziękuje, postoje :) W sumie do Torunia mam bliżej i tez miasto studentek :) Tylko na co mi studentka???

 

stekasz ze siedzisz jak ta "piz*a" w domu, ale ruszyc 4 litery to już nie łaska?

gosciu, ogarnij się ;)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jacku perspektywa jazdy przez pół Polski żeby dostać w nosa nie jest dla mnie kusząco oferto ;p


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

Tu nie chodzi o dosłowne obicie mordy, tylko o spojrzenie na świat z innej perspektywy tj. wyjechać gdzieś, zobaczyć kawałek innego życia i wyciągnąć z tego wnioski aby można było w swoim życiu ''coś" zmienić...


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

to co gdzie się umawiamy?do Torunia mam 75 km a do Brodnicy 30.tylko spokojnie bo nadal po meczu jestem w stanie przedzawałowym...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

do torunia mam jakieś 20 km więc jestem za... ;)


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

do Bydgoszczy bym nie ryzykował.jestem kibicem apatoru więc w Bydgoszczy mam przechlapane.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1
'Chyba nie myślisz, że jakaś laska przyjdzie do ciebie i zapyta czy może z tobą pojeździć ursusem[/b]

 

oj tu sie mylisz :)

Tylko żę nie ursusem a NH ;)

tak Karolnine poznałem :)

 

ja jechalem na pole talerzowac NH, szła akurat zatrzymalem sie, grzecznie sie spytalem gdzie idzie i czy podwieść,

akurat szła do babci na wakacje koło mojego pola :) za jakieś 2 godziny przyszła na pole z piciem :)

 

hmm jest na ferjach :) zastanawiam sie ją odwiedzić :)

 

aaa nie macie gdziś blizęj mnie :)

np. na/do WILGI ;) STODOŁY w wawie :)

 

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji EDIT!

Edytowano przez mirasek

Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

wiem ze to hp ale edytuj posty, nie pisz jednego pod drugim


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

postaram się ;)

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193
oj tu sie mylisz :)

Tylko żę nie ursusem a NH :)

tak Karolnine poznałem ;)

 

ja jechalem na pole talerzowac NH, szła akurat zatrzymalem sie, grzecznie sie spytalem gdzie idzie i czy podwieś,

akurat szła do babci na wakacje koło mojego pola :) za jakieś 2 godziny przyszła na pole z piciem :)

 

hmm jest na ferjach :) zastanawiam sie ją odwiedzić ;)

Wcale się nie mylę. Bo to nie ona do ciebie przyszła tylko ją po prostu zaczepiłeś. A to że szła koło twojego pola to czysty przypadek.

Nie pytajcie co robie o tej porze przy kompie - sam wam powiem - piszę pracę dyplomową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
postaram się ;)

 

i nie cytuj posta wyżej....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1
Wcale się nie mylę. Bo to nie ona do ciebie przyszła tylko ją po prostu zaczepiłeś. A to że szła koło twojego pola to czysty przypadek.

Nie pytajcie co robie o tej porze przy kompie - sam wam powiem - piszę pracę dyplomową.

 

 

jak przyniosła kąpot :) to chciała sie przejaechać ;) pierw sie troche balem jej dać, i miałem racje, kierowała jak jakiś niewidomy :)

 

 

ja nie pisze żadnej pracy i też siedze przed kąpem do tej pory :) dokładnie to przez kogoś ;)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Ci co widzieli moje zdjęcia na N-K to zdołali zauważyć że lubię prace w garażu :) Bo mam jedno zdjęcie umazana jak murzyn ;) MI nie przeszkadza jak chłopak jeśli pracuje jest brudny. Zawsze wtedy mówię "daj mi ciuchy robocze" i idę z nim do pracy :) Nie ważne jakiej :) Potem "razem" pod prysznic i na imprezę :) albo jak się nam nie chce to w domQ siedzieć ;)

Wszystko ładnie pięknie tylko Ty patrzysz na to z innej perspektywy. Lubisz pracę w gospodarstwie i wiesz jakie czynności trzeba wykonywać (np. naprawa maszyny), i dlatego nie przeszkadza Ci to, że chłopak jest brudny kiedy pracuje. Ale większości dziewczyn, które nie mają nic wspólnego z rolnictwem takie coś przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

jeśli nie będzie szanowała tego co robisz to nic z tego ;)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

To sporo ludzi z okolic Torunia. Ja to TRN mam 20 klocków.

 

U mnie często przez wioske jeżdżą ludziska nad jezioro to nieraz dziwnie się patrzą jak z kumplami coś na maszynach sie odpiernicza. Jakieś wyścigi kto pierwszy ze zbożem w domq czy coś. ;)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

unas który szybciej z balotami przyjedzie do domu, i z jak najwekrzą ilością ;)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Przypomniało mi się jak widziałem jak jeden ciągnął 3 przyczepy siana w kostkach. Siana były jakieś 1,5 przyczepy a on ciągnął to na 3 i jeszcze drogo gubił, ale co się dziwić jak dla niego droga była za wąska??? ;) W jednym miejscu omało nie przewrócił MTZ. Droga jest na nasypie a on ledwie na brzegu się zmieścił. Tak to jest jak się jedzie na 2 gazach....

 

Ok. Koniec OT, wracamy do uwodzenia.....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

mam problem ;)

nie wiem o co sie na mnie obrazila :)

i nie chce powiedzieć o co :)

i nawet nie chce sie teraz do mnie odzywać ;)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj