Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#2261 Share sawo10

sawo10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 21:19

Pytanie dla uwodzicieli heheh widzę że o zabezpieczenie dbasz:P ależ oczywiście zabawa w dobrym towarzystwie wskazana nie ma co z byle kim czasu marnować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 17:27
  •  

#2262 Share johny11901

johny11901

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza. motoryzacja ,mechanika ,

Napisany 07 styczeń 2009 - 21:21

Pytanie dla uwodzicieli no można tak powiedziec

a po za tym to laski nie lubią zbyt długiego przynudzania w stylu (jak tam w szkole ,co u rodziny słychać )to tak dla początkujących . A poza tym to kazdy temat jest dobry oczywście tylko trzeba go dobrze poprowadzić

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji EDIT!

Edytowany przez krolikNH, 10 styczeń 2009 - 22:43.
Łączenie postów

#2263 Share sawo10

sawo10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 21:28

Pytanie dla uwodzicieli kolega ma racje, fakt temat typu co było w szkole jest bardzo nie na miejscu , jak juz sie chce dziewczynę podrywać to trzeba sie ciut chociaż wysilić, choć wiem z doświadczenia ze nie których nawet na ciut nie stać, ale mam nadzieje że Wy będziecie inni:)

#2264 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 07 styczeń 2009 - 21:31

Pytanie dla uwodzicieli Szczeze to mi sie znudzilo te angazowanie w zwiazki ale cos tak juz mam zamair sie ustatkowac starczy zabawy, mam taka fajna foczke , mila, dobrze sie uczy, ladna i mnie lubi i to jest podstawa i bede cos krecil bo juz znudzilo mi sie takie latanie jak piesek za suczkami. Fajnie miec kogos z kim mozna o wszystkim pogadac.
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#2265 Share SzTyWnY

SzTyWnY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 21:32

Pytanie dla uwodzicieli wg mnie to najlepiej o szkole nie mówic no góra jedno pytanie w stylu "jak tam w szkole" i tyle bo takie wypytywanie to tak jakby rodzice pytali sie...tematów mnóstwo jest tylko problem w tym ze jak sie naprawde podoba i zalezy na niej to cięzko cos powiedziec :D ja potrzebuje tak z 3-5 min zeby zacząc cos mówic z sensem... a co do przypadkowych spotkan to jestem niezły kombinator :P jak ktos chce sie tak spotakac "przypadkowo" to niech poda szczegóły to mu jakis tutorial napisze :D naprawde fajnie sie takie kończa bo wszystko jest na spontanie a nie takie jak sie trzeba umówic np piątek 17 czekaj i stresuj sie...

#2266 Share sawo10

sawo10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 21:41

Pytanie dla uwodzicieli spontana jest najlepsza ale czasami trudno zakombinować żeby wyszło na przypadek , ale jak coś mamy namiar do kolegi bedzie sie wykazywał pomysłowością:P

#2267 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 21:56

Pytanie dla uwodzicieli

Ale trzeba tez wykazac własną inicjatwe np ja ostatnio jestem specjalista od całkiem "przypadkowych" spotkan :P ale oczywiscie mówie ze to nie przypadek tylko przeznaczenie ze sie spotkalismy :D dzis np zaplanowałem ze spotkam sie z ...bo cos sie nie odzywała ostatnio.Wiedziałem o której wychodzi ze szkoły, więc podjechałem tam i przyczaiłem sie pomiędzy przystankiem na którym ona wsiada i poprzednim.Czekałem az ja zobacze a gdy to się stało to ja chodu na ten poprzedni przystanek i tam wsiadłem, potem ze niby jechałem przypadkowo w tym samym kierunku :D ale najlepsze stało sie potem...wsiadła, nie zauwazyła mnie ,następnie usiadła na siedzeniu i wyciągneła telefon, po chwili dostałem sms'a co tam u mnie słychac i ze przeprasza ze sie nie odzywała a ja na to odpisałem jej "popatrz za siebie" i podeszełem tam gdzie siedziała...zebyscie widzieli jej mine jak sie odwróciła :D

Co bedziemy gadać.... masz szczescie i tyle :D :D

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#2268 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 18:11

Pytanie dla uwodzicieli

Najlepszy sposob to czesta rozmowa z upatrzona dziewczyna i odrazu widac czy chce z toba gadac czy cie zplawia. Ja tam narazie ciesze sie zyciem i wole szybkie laseczki. :P

Heh zazwyczaj to Cie spławia... :lol:
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#2269 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 10 styczeń 2009 - 20:52

Pytanie dla uwodzicieli

Szczeze to mi sie znudzilo te angazowanie w zwiazki ale cos tak juz mam zamair sie ustatkowac starczy zabawy, mam taka fajna foczke , mila, dobrze sie uczy, ladna i mnie lubi i to jest podstawa i bede cos krecil bo juz znudzilo mi sie takie latanie jak piesek za suczkami. Fajnie miec kogos z kim mozna o wszystkim pogadac.

Też jestem twojego zdania, tylko mnie jakoś do ani ciągnie nie wiem czemu, jedni mówią że ze względu na gospodare ale jest jeszcze jej kuzynka co też ma około tylu ha i jakoś mnie do niej nic nie ciągnie a do Ani owszem wszystko bym oddał ale nie myślałem że taka dziewczyna ze wsi, obtrzaskana w gospodarstwie będzie z takim skonczonym smierdzącym pederastą co nie ma poukladane tylko sapie do kazdego,, polowa chopów z mojej klasy wisi mu wpie**@l bo zadziera gówniarz o rok mlodszy a jakie ona na blogu wierszyki pisze do niego
Mój Wladimirec podbija świat

#2270 Share johny11901

johny11901

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 13:29

Pytanie dla uwodzicieli

no można tak powiedziec

a po za tym to laski nie lubią zbyt długiego przynudzania w stylu (jak tam w szkole ,co u rodziny słychać )to tak dla początkujących . A poza tym to kazdy temat jest dobry oczywście tylko trzeba go dobrze poprowadzić

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji EDIT!

Ale masz problem chłopie . Nie ma co ,aż żal

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2271 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 11 styczeń 2009 - 13:31

Pytanie dla uwodzicieli http://www.agrofoto....boardrules.html

Radzę sie zapoznać z tą lekturą, bo jak na razie to jesteś nowicjuszem bez znajomości Regulaminu i już kozakujesz... ;)
Sory za OT

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#2272 Share johny11901

johny11901

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 13:42

Pytanie dla uwodzicieli ok ale ty chyba nie masz nic innego do roboty tylko siedzieć przed kompem i sprawdzać czy ktoś zamiast "ą" napisał "a"
to nie strona o jęz.polskim .Zal poprostu żal .Weż sie chłopie lepiej do roboty bo prądu szkoda na to twoje sprawdzanie ;)

#2273 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 11 styczeń 2009 - 13:45

Pytanie dla uwodzicieli Nie zrozumiałeś istoty mojego dopisku pod postem. Umiesz czytać ze zrozumieniem? Napisałem, ze masz nie cytować poprzedniego posta bo to jest wykroczenie.
Może to nie jest strona o j. polskim, ale trzeba zachować chociaż minimum poprawności pisowni postów
A to co ja mam do roboty i co chcę robić to moja prywatna sprawa, więc nie rozumiem "do czego piejesz"

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#2274 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 13:48

Pytanie dla uwodzicieli Trochę dyscypliny na pewno się przyda ;POLACY NIE GĘSI "

#2275 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 13:52

Pytanie dla uwodzicieli Tu i tak łagodnie pochodzimy dopisania postów. Poprawia się przeważnie tylko ortografie i capslock. Za pisanie a zamiast ą lub pisanie zdań z małej litery nie karzemy (na innych forach za to tez krają !!!![wiem z własnego doświadczenia ;) ])

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#2276 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 11 styczeń 2009 - 14:15

Pytanie dla uwodzicieli Andrzej twoje posty w większości też nie są pisane poprawną polszczyzną.
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#2277 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 14:17

Pytanie dla uwodzicieli Ty jak byś się nie przyczepił to byś był chory

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#2278 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 11 styczeń 2009 - 14:24

Pytanie dla uwodzicieli Ty też się czepiasz i upominasz a sam piszesz jakbyś podstawówkę skończył dopiero.
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#2279 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 14:33

Pytanie dla uwodzicieli Tak dla uspokojenia ;idźcie, na dziewczyny" .Zgodnie z tematem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2280 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 14:44

Pytanie dla uwodzicieli

Ty też się czepiasz i upominasz a sam piszesz jakbyś podstawówkę skończył dopiero.

Że on się czepia to ma do tego pełne prawo. Moderatorem jest w końcu. I mimo że nie zawsze pisze zgodnie z ortografią jednak zasłużył na stanowisko moderatora.
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."