Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#2241 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 23:27

Pytanie dla uwodzicieli ale je*** sie tym dzieciom we łbach od tej telewizji i internetu haha..
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 19:58
  •  

#2242 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 02 styczeń 2009 - 23:50

Pytanie dla uwodzicieli No wiesz to zalezy jak ta kwestie rozpatrzyc. Moja dziewczyna ma niecale 15lat i nie zamienilbym jej na zadna 18. Ale to zalezy od czlowieka. A co sie musialem nastarac zeby teraz bylo jak jest;p

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#2243 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 00:04

Pytanie dla uwodzicieli

Chłopaki ja szczerze mówiac to nie rozumiem jak dziewczyna ktora Cie (no danego osobnika:D) nie zna bo przeciez wyglad i gg to nie wszystko pisze kocham cie dlamnie to sie robi smieszne jak Ci ludzie po 14-16lat po jednym spotkaniu mowia kocham. Bo przeciez jak mozna kogos kochac jak sie tej osoby nie zna . A co wy o tym sadzicie?

Hehe przez takie gadanie te słowa tracą to co powinny "nieść".
Ja myśle że pokochać można kogoś dopiero jak sie go pozna i to też nie po tygodniu znajomości.
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#2244 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 10:23

Pytanie dla uwodzicieli

No wiesz to zalezy jak ta kwestie rozpatrzyc. Moja dziewczyna ma niecale 15lat i nie zamienilbym jej na zadna 18. Ale to zalezy od czlowieka. A co sie musialem nastarac zeby teraz bylo jak jest;p

ło kolego to jeszcze prokurator hehe żart ;) a ta k naprawdę z tego co zaobserwowałem niektóre 15 maja lepiej poukładane w głowach niż niektóre 18 :P
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#2245 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 03 styczeń 2009 - 16:18

Pytanie dla uwodzicieli masz rację @cichy007.nie rozumiem jak od 1 wejrzenia można się zakochać.myślę że zakochać to się można dopiero gdy dobrze się pozna daną osobę.a jeżeli ma się 15 lat to moim zdaniem te miłości są takie szaleńcze i krótkotrwałe.chociaż nie we wszystkich przypadkach.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#2246 Share Lexion430

Lexion430

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Technoka Rolnicza i inne branże powiązane z Rolnictwem

Napisany 03 styczeń 2009 - 16:26

Pytanie dla uwodzicieli

najlepiej to powiedz jej ze jej nie kochasz zawsze to lepsze niz sie ukrywanie a pozniej bedzie jeszcze gorzej wiec lepiej teraz ;)

Tu nie chodzi z jej nie kocham i jakieś ukrywanie bo już cała wiocha tra bi o tym więc wiesz .
człowiek z zapałem na przyszłość gospodarowania wielkoobszarowego

#2247 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 04 styczeń 2009 - 18:50

Pytanie dla uwodzicieli Ale jeżeli już się zakochasz to tracisz tą śmiałość , przez co trudniej z nią rozmawiać , wiem coś o tym . Ja się zakochałem i jakoś dziwnie się czuję gdy z nią gadam
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#2248 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 04 styczeń 2009 - 19:01

Pytanie dla uwodzicieli dokładnie.. tak sie czujesz jakby ci mowe odjeło.
a najgorsze jest to ze np przez tel lub sms czy gg to pełno tematów do rozmowy i wogóle rozstac sie nie idzie a jak w realu ją zobaczysz to nawet nie wiesz o czym gadac.. i potem to wyglada jak wygląda... ;)
...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

#2249 Share Lexion430

Lexion430

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Technoka Rolnicza i inne branże powiązane z Rolnictwem

Napisany 04 styczeń 2009 - 19:23

Pytanie dla uwodzicieli To wy widze że młodzi jeszcze jesteście
człowiek z zapałem na przyszłość gospodarowania wielkoobszarowego

#2250 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 04 styczeń 2009 - 19:32

Pytanie dla uwodzicieli Pamiętam kiedyś jeszcze jak były granice to staliśmy z ojcem na urzędzie i ojciec poszedł papiery załatwiać a ja se siedziałem w kabinie..no i obok niedaleko stał gościu Volvem ze swoją córką. hehe no i on też poszedł na urząd po papiery a ona została i się przebierała w kabinie, tylko zapomniała przysłonić firanki z boku i ja praktycznie wszystko widziałem bo zasłoniła tylko od przodu i z prawej strony a ja od lewej stałem i całą akcje oglądałem ;) Wszystkie wdzięki jej obejrzałem dokładnie i jak sie ubrała to chciałem ją trochę wkręcić i podszedłem pod ich auto i tak se chodze. A ona tak mi się przygląda, ja udaję że auto oglądam, coś tam jadła chyba bo za chwilę wyszła jakieś garnki myć, to ja podbijam i mówie, że cześć, fajne auto i tak gadamy i patrze ojciec już z daleka idzie więc mówie do niej , że ide i na odchodne rzuciłem : "Aha, i następnym razem jak się bedziesz przebierać to zasłoń dobrze firanki" hehe, ta się zaczerwieniła ale lekko się uśmiechnęła ja sie odwróciłem i poszedłem do auta, ale byście widzieli jej mine na początku :P Nic nie powiedziała. :) hehe

Nie moja wina, że nie potrafi zadbać o to by jej nikt nie widział....a może tego chciała, bo inna to by po tym co powiedziałem wyzwała i tymi garnkami rzuciła :) hehe
Podobało jej sie zapewne :)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2251 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 04 styczeń 2009 - 21:24

Pytanie dla uwodzicieli

To wy widze że młodzi jeszcze jesteście

hehehe.... młodzi i niedoświadczeni... po to jest ten temat ;)
...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

#2252 Share Trafik

Trafik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 06 styczeń 2009 - 20:27

Pytanie dla uwodzicieli Każdy się powoli doświadczy :P

#2253 Share johny11901

johny11901

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza. motoryzacja ,mechanika ,

Napisany 06 styczeń 2009 - 20:43

Pytanie dla uwodzicieli

dokładnie.. tak sie czujesz jakby ci mowe odjeło.
a najgorsze jest to ze np przez tel lub sms czy gg to pełno tematów do rozmowy i wogóle rozstac sie nie idzie a jak w realu ją zobaczysz to nawet nie wiesz o czym gadac.. i potem to wyglada jak wygląda... :P

jak tematy nie idą to sie trzeba od razu do rzeczy wziąć he he ,ale nie na całość tylko małymi kroczkami :D ale efektywnymi

#2254 Share sawo10

sawo10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 20:12

Pytanie dla uwodzicieli Trafik ma słuszność na każdego przyjdzie pora i będzie czas na doświadczenia, a co do przedmówcy ja rozumiem ze działanie jest lepsze od ciszy ale pamiętać o tych małych kroczkach :P żeby potem ofiar w ludziach nie było jak ktoś przegnie:)

#2255 Share johny11901

johny11901

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza. motoryzacja ,mechanika ,

Napisany 07 styczeń 2009 - 20:47

Pytanie dla uwodzicieli to tez muwie ze do wszystkiego trzeba podchodzic z głową i rozmysłem . zeby kazda ze stron tego czy tamtego chciała ale w sposób przemyślany i dojrzały a nie jak zakochane w ciągu jednego dnia małolaty

#2256 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 07 styczeń 2009 - 20:53

Pytanie dla uwodzicieli macie rację.w SMS i na GG to jest wszystko ładnie pięknie a w realu to tak ciężko.a ja np przez 2 lata mniej zajmowałem się podrywaniem i dziś mam problem.konkretnie zapomniałem jak to robić od czego zaczynać.ale najlepsze to jest ulubiona metoda Beenhakkera czyli krok po kroku.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#2257 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2436 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 07 styczeń 2009 - 20:58

Pytanie dla uwodzicieli Najlepszy sposob to czesta rozmowa z upatrzona dziewczyna i odrazu widac czy chce z toba gadac czy cie zplawia. Ja tam narazie ciesze sie zyciem i wole szybkie laseczki. :P
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#2258 Share SzTyWnY

SzTyWnY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 21:02

Pytanie dla uwodzicieli Ale trzeba tez wykazac własną inicjatwe np ja ostatnio jestem specjalista od całkiem "przypadkowych" spotkan :D ale oczywiscie mówie ze to nie przypadek tylko przeznaczenie ze sie spotkalismy :D dzis np zaplanowałem ze spotkam sie z ...bo cos sie nie odzywała ostatnio.Wiedziałem o której wychodzi ze szkoły, więc podjechałem tam i przyczaiłem sie pomiędzy przystankiem na którym ona wsiada i poprzednim.Czekałem az ja zobacze a gdy to się stało to ja chodu na ten poprzedni przystanek i tam wsiadłem, potem ze niby jechałem przypadkowo w tym samym kierunku :D ale najlepsze stało sie potem...wsiadła, nie zauwazyła mnie ,następnie usiadła na siedzeniu i wyciągneła telefon, po chwili dostałem sms'a co tam u mnie słychac i ze przeprasza ze sie nie odzywała a ja na to odpisałem jej "popatrz za siebie" i podeszełem tam gdzie siedziała...zebyscie widzieli jej mine jak sie odwróciła :P

#2259 Share sawo10

sawo10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 07 styczeń 2009 - 21:12

Pytanie dla uwodzicieli sposób godny naśladowania przez innych z tym "przypadkowym spotkaniem", ale wymaga wytrwałości i nie złego pomyślunku jak zrobić zeby wyglądało na przypadkowe;)
a co do rozmów to prawda ale bez przesady bo jak ktoś zamęcza ro żeby nie wiem jak fajny był może szybko do siebie zniechęcić. a z szybkimi laseczkami to uważaj żebyś czegoś szybko nie złapał.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2260 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2436 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 07 styczeń 2009 - 21:16

Pytanie dla uwodzicieli Nie dygaj gumka z detki od ladowarki hahahhhaaha, nie ma szans. Ja poprostu lubie sie pobawic w milym towarzystwie i otoczeniu.
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.