Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#2221 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Zainteresowania:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisany 30 grudzień 2008 - 20:18

Pytanie dla uwodzicieli ja bym to rozegrał inaczej patrick345. podeszedłbym do niej przedstawił sie(ale nie tak oficjalnie) i poprosił żeby mi wytłumaczyła zadanie z niemca bo akumulatory mi w weidemannie wysiadły i cały gnój musiałem wypychac ręcznie ;) B) B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 23:09
  •  

#2222 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 30 grudzień 2008 - 20:28

Pytanie dla uwodzicieli KrzychuM
to wyprobuj Twoj sposob i opowiesz wrazenia ok a na przyszlosc polec koledze cos porzytecznego ;)

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#2223 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 30 grudzień 2008 - 20:33

Pytanie dla uwodzicieli Taki sposob jak mowi KrzychuM jest najlepszy nie dosc ze sie kolo niepodoba sie dla laski,to jeszcze owa laska wezmie Cie w obroty i narobi ci takiej lipy z kolezankami ze w szkole nie pokarzesz sie z 2 tygodnie.Oto przyklady z zycia.
Ja preferuje narazie nacieszyc sie szybkim towarem czyli laski szybkoobrotowe!!!!!!!!!! hehehe
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#2224 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 grudzień 2008 - 23:43

Pytanie dla uwodzicieli

e to raczej nie pomoże bo jak sie jej nie podobasz to chyba przez tydzien zdania nie zmieni ale próbuj próbuj może akurat B)

No to nie wsyzstko się podobać, bo np. taka ankaJD**** nie wiem co widzi w wyglądzie jednego buraka co to nie wiem z kąd i gdzie go znaleźli, ale z nim jest i raczej nie zapowiada sie zeby to sie zmieniło a wiec tak ja myśle ze to zadanie jest dobre normalnie poproś o pomoc ją jak sie zgodzi no to fajnie zróbcie te zadania coraz dłużej i kilka razy, przez pare dni, moze sie zakocha w tobie tylko wtedy musisz sie zachowywac jakoś nie wyskakuj że przewieziesz ja ciapkiem i że pojedziecie na koniec swiata. Może akurat ktoregos pięknego dnia będzie robic zadanie z niemca a ona zlapie cię za ręke i powie Kocham Cie B)

Teraz ja.
Więc tak, ja nie wiem, juz ta nia jest tym pajacem no i tak sie złozyło w szkole ze słyszałem jak gadał ten palant z kumplami stał ja też sie dołączyłem do dyskusji. No i pajac tam gadał że Ania nie będzie mogła przyjechać do niego na sylwestra a planował świńskie rzeczy i jeszcze mówic to na forum. Dzis z nią pisałem i sie dowidziałem że jest sama z kuzynka w domu przez całego sylwka we dwie. Jakis nietakt tutaj jest, żeby jeszcze ona do niego, to on do niej by mógl jechać a nie napewno sie schla jak świnia do nieprzytomności. No ale cóz, to sie nazywa związek SMS i szatnia, ale jej nie daruje za to co w szatni zrobiła z nim, to bym sie nie ździwił jak by sie *** w domu u niej ale on nie przyjedzie b osie boi w nocy jeździć, moze ja podjade B) podobno maja jakieś %% na wieczor dziewczyny B)
Mój Wladimirec podbija świat

#2225 Share Patrick345

Patrick345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,

Napisany 30 grudzień 2008 - 23:51

Pytanie dla uwodzicieli

No to nie wsyzstko się podobać, bo np. taka ankaJD**** nie wiem co widzi w wyglądzie jednego buraka co to nie wiem z kąd i gdzie go znaleźli, ale z nim jest i raczej nie zapowiada sie zeby to sie zmieniło a wiec tak ja myśle ze to zadanie jest dobre normalnie poproś o pomoc ją jak sie zgodzi no to fajnie zróbcie te zadania coraz dłużej i kilka razy, przez pare dni, moze sie zakocha w tobie tylko wtedy musisz sie zachowywac jakoś nie wyskakuj że przewieziesz ja ciapkiem i że pojedziecie na koniec swiata. Może akurat ktoregos pięknego dnia będzie robic zadanie z niemca a ona zlapie cię za ręke i powie Kocham Cie B)

Żeby te zadania się udały to trzeba by było wkręcić jeszcze w to facetke od niemca żeby nas poprzsadzała z dziewczynami tylko że sama facetka może za dużo na lekcji powiedzieć.
Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

#2226 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 31 grudzień 2008 - 00:03

Pytanie dla uwodzicieli A tam takie gadanie ze sie nie podobasz... . Ja Karolinie tez sie nie podobalem a jestesmy razem i to bardzo szczesliwi:) ale to długa historia... Ale tak naprawde to chlopakidziewczyny trzeba zabierac na lono natury tam to dopiero sie dzieje:D

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#2227 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 31 grudzień 2008 - 00:15

Pytanie dla uwodzicieli hehe na strych na chlew tam by sie działo 10 przyczep siana B)

#2228 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 31 grudzień 2008 - 00:17

Pytanie dla uwodzicieli hehe ja to bardziej o polach,łąkach lasach,jeziorach myślałem;p

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#2229 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 31 grudzień 2008 - 09:09

Pytanie dla uwodzicieli a ja nie mialem problemu bo sie spodobalem mojej dziewczyie jeszcze jak jej nie znalem .... B)

a co do Ciebie to mysle narazie musisz z nia jak najwiecej gadac ale bez przesady zebys sie ine nazucal bo wtedy klapa a to z czasem przyjdzie badz cierpliwy B)

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)

#2230 Share mantas

mantas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 31 grudzień 2008 - 13:21

Pytanie dla uwodzicieli Chłopaki co zrobić? JEstem z dziewczyną, jest nam ze sobą bardzo dobrze;), ale do mnie chce kręcić inna dziewczyna, ja nie chce, i moja mówila że wydrapie jej oczy B) robic coś czy olać ją??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2231 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 31 grudzień 2008 - 13:27

Pytanie dla uwodzicieli Ty się jeszcze pytasz? Skoro jesteś z dziewczyna i jest wam razem dobrze, to po jakiego grzyba kręcić z inna? Olej tamtą pannę i pielęgnuj twój dotychczasowy związek B)

Honda - The Power of Dreams :)

#2232 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Zainteresowania:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisany 31 grudzień 2008 - 17:08

Pytanie dla uwodzicieli a może lepiej "uprawiać dwa pola" niż jedno.
zobacz która lepsza i tyle

#2233 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 31 grudzień 2008 - 17:12

Pytanie dla uwodzicieli i wyjdzie tak ze na żadnym polu nie zostanie ....

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#2234 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 31 grudzień 2008 - 21:30

Pytanie dla uwodzicieli jak juz masz tą jedną,, tą jedyną to z inna daj se spokoj... szkoda zachodu.. ;)
...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

#2235 Share Lexion430

Lexion430

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Technoka Rolnicza i inne branże powiązane z Rolnictwem

Napisany 01 styczeń 2009 - 12:57

Pytanie dla uwodzicieli No panowie Wy tu o dziewczynach to ja się już mogę pochwalić iż zostanę młodym Tatusiem na rozpoczęcie nowego roku się dowiedziałem i to mam jak w banku .
człowiek z zapałem na przyszłość gospodarowania wielkoobszarowego

#2236 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisany 01 styczeń 2009 - 13:06

Pytanie dla uwodzicieli a to gratuluje hehe za pare lat nowy pomocnik ;) pozdrawiam

#2237 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 01 styczeń 2009 - 21:19

Pytanie dla uwodzicieli no gratulacje ;)
moze jakis mowy temat załóżcie na forum B)
...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

#2238 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 00:22

Pytanie dla uwodzicieli

a może lepiej "uprawiać dwa pola" niż jedno.
zobacz która lepsza i tyle

A raczej 2 rośliny na jednym polu ale nie polecam bo nic nie wyrośnie. Ja mam problem, taka jedna się mnie uczepiła ona taka niby wszystko jajca se robi i ona napsiala że mnie kocha ja w smiech przed kompem ale to nie był żart i nie wiem jak to teraz odkręcić bo ona mi sie wcale nie podoba ona juz by chciała ze mną gdzies w kabinie hmm hmm ale ja wole inną Pauline nie tą, ja do niej nic nie czuje bo sobie nie wyobrazam iść z nia gdzieś, z tą której nie kocham za ręke a mijał bym tą co się zakochałem ,nie wiem co mam z ta babą zrobić, bo normalnie od kompa mnie nie odpuszcza, nawet w LS pograć nie idzie jak już zaczne pisać to na niewidoku dzis siedziałem ale napisala wiem ze tam jestes, bo na naszej klasie byłem akurat i to taka robota ;) Niby jaja a zrobiło się poważnie, ale znowu ona jest we mnie po uszy zabujana co on aby dla mnie nie zrobila ale jakoś jestem zniesmaczony, po prostu ona mi nie pasuje, musi być dwóch Jeden drugiemu pasuje i drugi pierwszemu B)
Lexion ile ty masz lat ??

#2239 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 18:23

Pytanie dla uwodzicieli najlepiej to powiedz jej ze jej nie kochasz zawsze to lepsze niz sie ukrywanie a pozniej bedzie jeszcze gorzej wiec lepiej teraz ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2240 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 23:21

Pytanie dla uwodzicieli Chłopaki ja szczerze mówiac to nie rozumiem jak dziewczyna ktora Cie (no danego osobnika:D) nie zna bo przeciez wyglad i gg to nie wszystko pisze kocham cie dlamnie to sie robi smieszne jak Ci ludzie po 14-16lat po jednym spotkaniu mowia kocham. Bo przeciez jak mozna kogos kochac jak sie tej osoby nie zna . A co wy o tym sadzicie?

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR