Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#2201 Share mantas

mantas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 21:54

Pytanie dla uwodzicieli i co z tego że d*pą kręci na zabawie?;) uwierz mi że lepiej mieć tą jedyną, i się zabawić w domu (a dlaczego w domu to się sami domyślcie :P ) :)) zabawa z miłości jest przyjemniejsza;) o wiele, wiele bardziej przyjemniejsza :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 23:50
  •  

#2202 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 28 grudzień 2008 - 21:54

Pytanie dla uwodzicieli hehe Finek ale ze kreci to jedno a dalej to drugie na dysce kazda kreci ;) pozdro dla zolniezyka i przyszlego rolnika :P

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#2203 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 28 grudzień 2008 - 21:56

Pytanie dla uwodzicieli dokładnie finek masz racje.. 16-20 lat to za wcześnie na stały związek.. trzeba sie wyszaleć za młodu niż potem robić "skok w bok" ;)
...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

#2204 Share SzTyWnY

SzTyWnY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 21:58

Pytanie dla uwodzicieli no niby tak ale jak juz masz taką co jestes z nią na "tak" to wg mnie troche głupio, bo jednak ona cie obdarza jakims zaufaniem a ty to zniszczysz i zranisz ją. Co innego jak jestes singiel ;) ale też trzeba uwazac bo juz słyszałem takie opinie ze panny (te normalne) nie sa za takimi co sobie szukali na jedną noc...

#2205 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 22:06

Pytanie dla uwodzicieli no jak juz masz te jedyna to raczej nie wypada..
u mnie w okolicy to zadnej normalnej takiej co by farmera chciała to nie ma;/
...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

#2206 Share Finek

Finek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 22:10

Pytanie dla uwodzicieli Wiecie co miałem taką fajną dziewczynę zabujałem sie w niej, niby ona we mnie i wiecie co spytałem sie może po roku chodzenia ze sobą, chodziliśmy na zabawy często i zapytałem sie w sobotę jak zwykle weekend, czy pójdzie ze mną na zabawę, do klubu ona że nie bo nie może. No to ja z kumplami do baru trochę wypiliśmy i poszliśmy na zabawę do klubu patrzę a ona tam z innym sie całuje i co dziewczyny są jeszcze gorsze od chłopaków (co niektóre) więc najpierw przypi****** dla chłopaka (dalej nie bedę opowiadał długa historia) ja jej powiedziałem kilka niemiłych słów i ona powiedziała że koniec z nami to ja sie roześmiałem że trochę ludzi sie na nas popatrzyło. Więc od tego momentu uważam że do 18 roku życia będę szalał i jak to sie mówi dziewczyna na jedną noc.

#2207 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 28 grudzień 2008 - 22:17

Pytanie dla uwodzicieli Finek jesli uzyles swojej calej mocy to wspolczuje temu chlopakowi nic mu nie bylo ;)

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)

#2208 Share Finek

Finek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 22:19

Pytanie dla uwodzicieli Mocy ja nie mam tylko siłę a chłopakowi zrobiłem tylko limo pod okiem i krew poszła z nosa , dobrze że nosa nie połamałem.

#2209 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 22:21

Pytanie dla uwodzicieli

..No to ja z kumplami do baru trochę wypiliśmy i poszliśmy na zabawę do klubu..

hehe no to po tych %%% to niewiele mogł zdziałac ;)

#2210 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 22:21

Pytanie dla uwodzicieli no tak chcialem dodac efektow z ta mocom ;) no to dobrze mu zrobiles cwaniakowi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2211 Share Finek

Finek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 22:28

Pytanie dla uwodzicieli hehe no to po tych %%% to niewiele mogł zdziałac tongue.gif

hehe zdziwiłbyś sie co mogę zdziałać mam dobry łeb a 4 piwka to nie dużo ;)

#2212 Share tomash

tomash

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 22:35

Pytanie dla uwodzicieli a ile mozesz zdziałac to nie chce wiedziec..
ale nie o tym mamy tu pisac tylko o problemach z uwodzeniem ;)

#2213 Share Finek

Finek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 28 grudzień 2008 - 22:43

Pytanie dla uwodzicieli Z uwodzeniem nie ma problemu to zależy tylko od kobiety czy sie podobasz jej czy nie i jaki urok na niej wywrzesz ;) Ale na pewno na pierwszej randce nie mów jej że jesteś rolnikiem ,ale chociaż jak cie po kocha to i zaakceptuje twoje zainteresowanie/zawód.

#2214 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 28 grudzień 2008 - 23:27

Pytanie dla uwodzicieli Czasem fajnie jak laseczka ci dupcią pokręci, wypnie biust i wycałuje na jakiejś imprezie, co impreza to inna i się tak nie nudzi a takie niewinne zabawy są nie raz lepsze od samego seksu. ;) hehe Kilku doświadczonych już ziomków to potwierdziło. :P
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#2215 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 28 grudzień 2008 - 23:42

Pytanie dla uwodzicieli Witam, tak czytam co tu piszecie i chciałem powiedzieć że z tymi imprezami , pannami na jedną noc i%%% to się wreszcie znudzi ;)
Ja też szalałem kiedyś po imprezach ... Teraz wole jechać do dziewczyny na wieczór, wypić z teściem % i jestem zadowolony, grunt to wzajemne zrozumienie ale jak już się ma tą dziewczyne i komuś na niej zależy to powinien ją szanować. Wtedy może liczyć za szacunek i zaufanie drógiej strony <ja narazie nie narzekam> :) Ale do poważnego związku trzeda dorosnąć, życze powodzenia wszystkim uwodzicielom :P

It's My Life...

JD...

#2216 Share zetorek12

zetorek12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 29 grudzień 2008 - 09:37

Pytanie dla uwodzicieli no pomożcie mi to zaprosze wszystkich z af na wesele

ja bede belowym ( roznosił procenty)
ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

#2217 Share Finek

Finek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 29 grudzień 2008 - 12:50

Pytanie dla uwodzicieli Ale w czym pomóc ????

#2218 Share SzTyWnY

SzTyWnY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 29 grudzień 2008 - 20:21

Pytanie dla uwodzicieli to musisz raczej sam zrobic bo jak sie za to wezmie którys z nas to ta dziewucha będzie raczej nasza a nie twoja ;) A tak serio to musiz sie podobac bo jak tego niema to bardzo trudno jest cos zdzialac

#2219 Share Patrick345

Patrick345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,

Napisany 30 grudzień 2008 - 19:52

Pytanie dla uwodzicieli Podjąłem próbę zdobycia informacji o takiej jednej i udało sie. ;) Znam jej imię i nazwisko, nr gg, gdzie mieszka i do jakiej klasy chodzi ( ona do IIa a ja do IIb) i mamy razem niemiecki. Więc napisałem do niej podszywając się pod jej koleżankę i przeprowadziłem mały wywiad. I dowiedziałem sie że jej się nie podobam. Po sylwestrze mam zamiar zacząć od gatki typu "co było zadane z niemca". Co o tym myślicie jakieś rady? O czym z nią potem pisać?
Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2220 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 30 grudzień 2008 - 19:55

Pytanie dla uwodzicieli e to raczej nie pomoże bo jak sie jej nie podobasz to chyba przez tydzien zdania nie zmieni ale próbuj próbuj może akurat ;)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)