Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#2121 Share lukasz912

lukasz912

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 16:19

Pytanie dla uwodzicieli Jak dzisiaj sytuacja wygląda ? jeszcze dwa dni ........

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 01:55
  •  

#2122 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 16:29

Pytanie dla uwodzicieli Tutaj widzę że kolega chce sie pozbyć traktorow i kupic wozek i skończyc z rolnictwem, bo nie znajdzie se dziewczyny. Nicht nicht i jeszcze raz NICHT! To że jak będziecie mili fury no wiadomo laski bedą lecieć ale czy to o to chodzi tutaj?? raczej nie, to są zwykłe laski z plastiku, moja poleciala na jego opowieści jak to robili po mieście popisowe skuterami (a myślałem że kobieta z gospodarstwa będzie troszke miała rozumu) no ale nie ma, niestety, jak leci na fure, to jest glupia kur*** dziś znowu ją z nim widziałem no i dobrze, życze im upojnych chwil spędzonych razem w szatni. Nie żebym na niego był siekły, to jej wybór i niech tak pozostanie, pożyczyłem od niego zeta bo mi do czegos brakowalo i spoko, mam już inną na oku ale tej to ja tak nie bede poganiał, dam jej czsu, poobserwuje jak coś wogole bedzie wychodzić. I nie zrezygnuje z orlnictwa choć by nie wiem co. bo to nie o to chodzi, jak bedzie prawdziwie kochać, to nie poleci na twoja furem, tylko na ciebie. Jak będzie coś do Ciebie czuła ot nie będzie jej przeszkadzac nawet cieknacy MTZ
Mój Wladimirec podbija świat

#2123 Share ybollek2

ybollek2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 16:38

Pytanie dla uwodzicieli Z tym co napisał @UrsusCzesio zgodzę w 100% :D
BLA BLA BLA

#2124 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9683 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 17 grudzień 2008 - 17:45

Pytanie dla uwodzicieli

Tutaj widzę że kolega chce sie pozbyć traktorow i kupic wozek i skończyc z rolnictwem, bo nie znajdzie se dziewczyny. Nicht nicht i jeszcze raz NICHT! To że jak będziecie mili fury no wiadomo laski bedą lecieć ale czy to o to chodzi tutaj?? raczej nie, to są zwykłe laski z plastiku, moja poleciala na jego opowieści jak to robili po mieście popisowe skuterami (a myślałem że kobieta z gospodarstwa będzie troszke miała rozumu) no ale nie ma, niestety, jak leci na fure, to jest glupia kur*** dziś znowu ją z nim widziałem no i dobrze, życze im upojnych chwil spędzonych razem w szatni. Nie żebym na niego był siekły, to jej wybór i niech tak pozostanie, pożyczyłem od niego zeta bo mi do czegos brakowalo i spoko, mam już inną na oku ale tej to ja tak nie bede poganiał, dam jej czsu, poobserwuje jak coś wogole bedzie wychodzić. I nie zrezygnuje z orlnictwa choć by nie wiem co. bo to nie o to chodzi, jak bedzie prawdziwie kochać, to nie poleci na twoja furem, tylko na ciebie. Jak będzie coś do Ciebie czuła ot nie będzie jej przeszkadzac nawet cieknacy MTZ

nie głupia kur tylko blachara :D
taka jak sie pyta: czym przyjechałes?
to odpowiadasz: trójką,
ona łyka: beemka czy golfem?
a ty jej na to: tramwajem

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#2125 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 18:09

Pytanie dla uwodzicieli Albo lepiej odpowiedzieć, na to pytanie czym przyjechałeś?? Czwórką. Golfem?? Nie, Ursusem :D:D

#2126 Share Kuki19

Kuki19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 18:13

Pytanie dla uwodzicieli Czesio widze że się podjarałeś na te panne okrutnie to i ona musi to widzieć a że nic se z tego nie robi tylko gzi się z jakimś pajacem to se odpuścić jom musisz albo opracować inną strategie działania tzn przejść do czynności albo dostaniesz w pysk albo to co chcesz :D bo widze że przeceniasz te panne a dokładniej w swoim mniemaniu czujesz sie jakiś gorszy od niej czy nie godny jej czy że biedniejszy czy że żeś gospodarke umiłował a ona nie, musz uwieżyć w siebie i poczuć sie że jesteś Gość zajebiaszcze panisko i wcale nie tzreba mieć do tego wypasionej fury, tylko zachowywać się jak byś miał te fure czy pukał te czy inne lale,

#2127 Share ybollek2

ybollek2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 18:45

Pytanie dla uwodzicieli Hehe tam pannami się przejmować ... nie ta to inna . A kolesia to bym przeklepał na twoim miejscu (@UrsusCzesio). :D :D
BLA BLA BLA

#2128 Share Domin902

Domin902

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze!!!
    Bizon!!!Ursus!!!

Napisany 17 grudzień 2008 - 19:05

Pytanie dla uwodzicieli Trzeba być takim jakim jest się na codzień.Laski letą na zdecydowanych i zabawnych.Przynajmniej ja tak zauważyłem.
Kierownicę ujął w dłoń, Przeżegnał się, beret na skroń, W stacyjce kluczyk raz i dwa, I spalin kłąb i silnik gra. Już na polu za łanem łan, I wykonany za planem plan. A w sercu radość albo gniew. Słoneczko mu gdzieś zza drzew!!!

#2129 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 21:08

Pytanie dla uwodzicieli @kuki19 ona też umilowala orlnictwo ale nie mnie, jest po prostu, plastikowa lalką, wiecej nie pisze bo to slynna Anka od JD z AF jeszcze tu zajrzy i dostane po pysku od jej adoratora :D a jego to sie boje jak muchy w pokoju. @ybollek2 nie bije dzieci bez kasku, jak skakał do kumpla, dostał w pysk i z tatusiem przyleciał. @Domin902 Staram sie byc taki jak mówisz tylko i tak jak jest jakas pożadna to ma juz swojego pozadnego a jak jakaś taka mniej poządna, to zwraca uwage na to że ją po d** klepią, a ja tak nie chce bo to do nieczego nie dąży, jedynie związek 2 dniowy, ja bym wolal miesięcznym chociaż :D nie wiem, zostala mi jeszcze jedna koleżanka spróbuje, rolnik z rolnikiem powienien sie dogadać, bo akurat nie ma ona powodzenia a pożądna jest więc, może mi sie uda :)

#2130 Share ybollek2

ybollek2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 21:40

Pytanie dla uwodzicieli Jak jest porządna to się bierz ... bo dla takich kurwisz**** szkoda tylko czasu :)
BLA BLA BLA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2131 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9683 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 17 grudzień 2008 - 22:01

Pytanie dla uwodzicieli koledzy zluzujcie troszke

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#2132 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 18 grudzień 2008 - 16:56

Pytanie dla uwodzicieli wiem że na kurki :) szkoda czasu, trzeba powoli niegdzie nie śpiesząc się zdobywać ja, tylko jak tu zacząć

#2133 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 18 grudzień 2008 - 17:15

Pytanie dla uwodzicieli

Trzeba być takim jakim jest się na codzień.Laski letą na zdecydowanych i zabawnych.Przynajmniej ja tak zauważyłem.

Tu kolega ma 100% rację że trzeba być sobą bo jak dziewczyna zobaczy że z nią jesteśmy inni niż np z kumplami to wtedy będzie lipa :) więc dziewczyna musi nas za akceptować takimi jakimi jesteśmy :) Powodzenia dla wszystkich szukających :) :)
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#2134 Share szymon1804

szymon1804

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 18 grudzień 2008 - 18:39

Pytanie dla uwodzicieli

Podobnie jak ja :) NIe chce sie mi jeździć po imprezowniach, a potem ledwo żywa z bólem głowy i zapachem fajek na ubraniach wracać do domu :) to nie na moje nerwy... Wole sobie w domu posiedzieć i pooglądać dobrych filmów :)

@kluch369 masz racje co do tych co na dyskoteki chodzą, to same desperatki które szukaja naiwniaka co postawi im drinka i może coś jeszcze... :)

Oj Martinko tu się z Tobą nie zgodzę!!!Ja swoją żonkę poznałem właśnie na dyskotece jakieś 10 lat temu.Jesteśmy małżeństwem już prawie 7 lat mamy wspaniałego 4 letnigo synka.Życzę wszystkim,żeby Wasze małżeństwa były tak udane jak to nasze,którego początek miał miejsce właśnie na dyskotece :)

#2135 Share ybollek2

ybollek2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 18 grudzień 2008 - 21:51

Pytanie dla uwodzicieli

wiem że na kurki :) szkoda czasu, trzeba powoli niegdzie nie śpiesząc się zdobywać ja, tylko jak tu zacząć

Podejdź i powiedz chodź gdzieś tak Ci sakwę przetrzepie ,że żaden grosik nie zostanie ...... :) :)
BLA BLA BLA

#2136 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 19 grudzień 2008 - 10:17

Pytanie dla uwodzicieli

Oj Martinko tu się z Tobą nie zgodzę!!!Ja swoją żonkę poznałem właśnie na dyskotece jakieś 10 lat temu.Jesteśmy małżeństwem już prawie 7 lat mamy wspaniałego 4 letnigo synka.Życzę wszystkim,żeby Wasze małżeństwa były tak udane jak to nasze,którego początek miał miejsce właśnie na dyskotece :)

No to gratuluje udanego związku. Mnie dyskoteki nie ciągną a nawet źle się tam czyje....

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#2137 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 19 grudzień 2008 - 11:09

Pytanie dla uwodzicieli Ja unikam dyskotek . narkotyki , papierosy i alkohol to świństwo .
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#2138 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 19 grudzień 2008 - 13:31

Pytanie dla uwodzicieli Alkohol jest dobry nawet dla zdrowia ale w małych ilościach!!!! Niestety niektórzy chcą się chyba przeliczyć ...
Z reszto powyższego postu się zgadzam.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#2139 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 19 grudzień 2008 - 20:20

Pytanie dla uwodzicieli Kurcze chopy, pomózcie, jak by tutaj zacząć, tą znajomosć z nia. Ja myśle że dobry pomysł to jakieś życzenia świąteczne na początek co myślicie??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2140 Share ybollek2

ybollek2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 19 grudzień 2008 - 21:11

Pytanie dla uwodzicieli A masz do niej nr komórki czy coś ???? :)
BLA BLA BLA