Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#2001 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 08 grudzień 2008 - 20:37

Pytanie dla uwodzicieli jak się nawróciłeś to pewnie do spowiedzi? a tak na poważnie to jak coś powiadom o dacie ślubu to się o bramie pomyśli....
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 20:55
  •  

#2002 Share Pronar82a

Pronar82a

Człowiek spełniający swoje marzenia

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 08 grudzień 2008 - 20:40

Pytanie dla uwodzicieli To rozumiemy że weselu już niedługo ;) Mam nadzieję że nas wszystkich zaprosisz, co??
Chłop ze wsi

#2003 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 08 grudzień 2008 - 20:45

Pytanie dla uwodzicieli hehe panowie slub bedzie za jakies 6 lat:D narazie sa wazniejsze sprawy;) Tesciowa jest podobno spoko i nawet mnie pozdrawiała ostatnio... ale Tesciu tu mnie pewnie z flinta przywita:D

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#2004 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 08 grudzień 2008 - 21:38

Pytanie dla uwodzicieli tylko się nie przejmuj jak na obiad dostaniesz czarna polewkę.w moich okolicach często tak bywa i wcale nie ma powiązania z czarna polewka z "Pana Tadeusza".a jak teściu postawi wódeczkę to już jesteś zaakceptowany.
Zapraszam na swój profil

#2005 Share DawidMalw

DawidMalw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze. A w szczególności Ursusy.

Napisany 08 grudzień 2008 - 21:59

Pytanie dla uwodzicieli

Tesciowa jest podobno spoko

Fajnie to napisałeś ;)
,, Podobno "
U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

#2006 Share Dymek89

Dymek89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 08 grudzień 2008 - 22:21

Pytanie dla uwodzicieli

hehe panowie slub bedzie za jakies 6 lat:D narazie sa wazniejsze sprawy;) Tesciowa jest podobno spoko i nawet mnie pozdrawiała ostatnio... ale Tesciu tu mnie pewnie z flinta przywita:D

;) mam ten sam problrm :) Z tesciowa to idzie pozartowac i sie smiac do bolu czy pogadac na powaznie a ojciec mojej to chyba nigdy ze mna zdania nie zamienil, a zaznacze ze razem jestesmy 4 lata ;) i powiedz mi Cichy007 czy zwykle nie jest odwrotnie nie?? :)

#2007 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 09 grudzień 2008 - 14:01

Pytanie dla uwodzicieli

...a ojciec mojej to chyba nigdy ze mna zdania nie zamienil, a zaznacze ze razem jestesmy 4 lata ;)

Razem? 4 lata? Z ojcem??? ;) :)
wybacz nie mogłem się powstrzymać :)

A teściowie mają gospodarę? Jak nie to pewnie ojciec Twojej kobity, nie chce żeby jego córa na gospodare poszła.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

#2008 Share Dymek89

Dymek89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 09 grudzień 2008 - 14:34

Pytanie dla uwodzicieli no fakt oni nie maja gospodarstwa ;) ale jej matka to caly czas mnie namawiala zebym zostal na gospodarce, chociaz wcale nie musiala bo czlowiek w to wrasta zaraz po urodzeniu wedlug mnie.

#2009 Share MarekUA

MarekUA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 09 grudzień 2008 - 20:09

Pytanie dla uwodzicieli W naszych stronach jest odwrotnie! Jeśli ktoś zostaje na gospodarce to czyli musi być "nieukiem" i nadającym sie tylko do pracy fizycznej..;/ no i mało która dziewczyna chce spojrzeć na rolnika w sumie jej sie nie dziwie praca praca praca... a skoro ktoś jest nauczony cały dzien siedziec w net i nic nie robic a mama obiad poda itp hehe wiedz wieś jest "beee" hehe ja się nie przejmuję ale jest kilku starszych kumpli którzy przekroczyli 30tkę i sie przejmują;/ Trzeba zmienic tę tendecje życie na wsi zmieniło sie prawie wszystko robią maszyny, wszystkiego masz pod dostatkiem i co ważne ZDROWE!!!!!!! A
"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

#2010 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 09 grudzień 2008 - 20:12

Pytanie dla uwodzicieli ja wam powiem ze zawsze lubiłem wieś.a miłość do rolnictwa dziadek mi zaszczepił i agrofoto.pl
Zapraszam na swój profil

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2011 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 09 grudzień 2008 - 20:28

Pytanie dla uwodzicieli

W naszych stronach jest odwrotnie! Jeśli ktoś zostaje na gospodarce to czyli musi być "nieukiem" i nadającym sie tylko do pracy fizycznej..;/ no i mało która dziewczyna chce spojrzeć na rolnika w sumie jej sie nie dziwie praca praca praca... a skoro ktoś jest nauczony cały dzien siedziec w net i nic nie robic a mama obiad poda itp hehe wiedz wieś jest "beee" hehe ja się nie przejmuję ale jest kilku starszych kumpli którzy przekroczyli 30tkę i sie przejmują;/ Trzeba zmienic tę tendecje życie na wsi zmieniło sie prawie wszystko robią maszyny, wszystkiego masz pod dostatkiem i co ważne ZDROWE!!!!!!! A

Moja dziewczyna stwierdziła że chce żebym został urzędnikiem;) praca 5 dni w tygodniu po 8 godzin;) tylko jakoś mnie to nie ciągnie.

#2012 Share MarekUA

MarekUA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 09 grudzień 2008 - 23:22

Pytanie dla uwodzicieli Wiesz zkadś znam to! Miałem kiedyś dziewczynę która chciała abym nie pracował w rolnictwie..Byłem jeszcze młody ale w życiu nauczyłem sie jednego nie rob tego co ci każą tylko co ci serce podpowiada.. no i wybralem-rolnictwo;) czasami jak mnie "była dziewczyna" widzi jak jadę do pracy z siewnikiem czy pługiem na jej twarzy widzę ironiczny uśmiech.. Ja sie nie przejmuje ponieważ robie to co kocham. a zkobietami to róznie raz jest za dużo a raz nie ma żadnej :D :rolleyes: :D B)

A co uważącie o szukaniu dziewczyny przez net? wiem że kilka osób znalazło bratnią dusze...chociaż to troche kicz.
"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

#2013 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 10 grudzień 2008 - 13:09

Pytanie dla uwodzicieli

W naszych stronach jest odwrotnie! Jeśli ktoś zostaje na gospodarce to czyli musi być "nieukiem" i nadającym sie tylko do pracy fizycznej...

No to kurna dajcie studencika, intelektualiste na gospodare i niech opanuje zasady tam panujące,
technologie plonu, czy hodowli,... Znam takich, krawaciaży-miastowych z nową fantazją, naczytali się książek
i się garną do gospodarzenia, a potem zdziwieni, że nakład poniesiony na nawozy i opryski przerósł dochody z plonów :rolleyes: :D . Z tym się trzeba urodzić :D
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

#2014 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 10 grudzień 2008 - 13:57

Pytanie dla uwodzicieli

ja wam powiem ze zawsze lubiłem wieś.a miłość do rolnictwa dziadek mi zaszczepił i agrofoto.pl

U mnie dokładnie tak samo. Zwłaszcza dziadek.
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#2015 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 10 grudzień 2008 - 16:38

Pytanie dla uwodzicieli Panowie ja Karoline poznałem przez neta... Tzn. tata był u znajomego gospodarza i wylukał ze on ma córke... a ja wiedzialem tylko jak sie nazywa nic wiecej.... powoli skolowalem nr gg troche pisalismy pozniej ja bylem u niej w szkole i sie zobaczylismy dalej juz jakos poszlo... ale ogolnie to wiesz roznie to bywa z tymi dziewczynami z neta... hehe wtedy to pisalem z nia bo ma duze gospodarswo;p

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#2016 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 10 grudzień 2008 - 17:13

Pytanie dla uwodzicieli

W naszych stronach jest odwrotnie! Jeśli ktoś zostaje na gospodarce to czyli musi być "nieukiem" i nadającym sie tylko do pracy fizycznej..;/

U nas tak samo mówią nie tylko na wsi ale w domu stwierdzenia bo jak ktoś jest najmłodszy to przejmuje gospodarstwo a nie środkowy jak ja
I z tego względu że olewałem szkołę wszyscy mi mówili że będziesz świniarzem
I choć jestem może trochę uczony z czym innym problem to mam dziewczynę

#2017 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 10 grudzień 2008 - 17:24

Pytanie dla uwodzicieli Poznawanie dziewczyn przez net jest bardzo fajne :rolleyes: nie mam w tym z byt dużej wprawy ale Ta którą poznałem niedawno jest super :D niedługo mam zamiar się z Nią spotkać :D . A co do wybory dziewczyna - rolnictwo to w miom przypadku wygrywa rolnictwo bo nie wyobrażam sobie innej pracy a jak jej nie pasuje to jest jej sprawa B)
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#2018 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 10 grudzień 2008 - 19:06

Pytanie dla uwodzicieli często dziewczyny mają uprzedzenie do rolników , ale my chociaż znamy pracę i obowiązki . tylko małolaty nie umieją tego docenić
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#2019 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 11 grudzień 2008 - 08:00

Pytanie dla uwodzicieli Tylko panowie poznajac dziewczyne przez neta nie zapomnijcie o fotkach;p Bo mam kolege ktory o tym nie pomyslał i pozniej mial problemy:D

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2020 Share Dymek89

Dymek89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 11 grudzień 2008 - 11:26

Pytanie dla uwodzicieli pewnie poszedl na spotkanie z dziewczyna poznana przez neta a to byl chlopak :rolleyes: