Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie dla uwodzicieli

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5116 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 05 lipiec 2007 - 06:31

Pytanie dla uwodzicieli Witam
Byc moze temat zostanie usuniety, ale chce pomoc pronarowi5135 (no sobie moze tez :()
mianowicie, jakie Wy macie sposoby na poderwanie dziewczyny (jak to robicie)??
Czy sa jakies sprawdzone na to sposoby. A moze ,,panie uzytkowniczki" pochwala sie co na nie dziala (kasztanka) :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie dla uwodzicieli Dzisiaj, 19:42
  •  

#2 Share JacekNH

JacekNH

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 05 lipiec 2007 - 08:34

Pytanie dla uwodzicieli Na pewno nie należy gadać z nowo poznaną dziewczyną o kasie i chwalić się ile się dało za nowo kupiony na SPO ciągnik itd. Wogóle na mój nos pierwsza rozmowa polegająca na przepytywaniu się czym twoi rodzice się zajmują i ile mają pieniędzy czy pola jest do d*py. Przede wszystkim full natural. Kobiety nie lubią jak wali młodemu rolnikowi (i nie tylko jemu) z japy albo spod paszek :( więc higiena też ważna. A tak na poważnie to jeżeli chcecie poderwać dziewczynę musicie szukać kogoś z kim znajdziecie porozumienie a feromony same zadziałają. Jeśli podświadomie czujecie, że nic z tego to odpuście bo tylko się ośmieszycie albo zostaniecie wykorzystani. Każda "potwora" znajdzie swojego "amatora".

#3 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 05 lipiec 2007 - 10:57

Pytanie dla uwodzicieli dawno mnie tu nie było więc moze wypowiem się jako tzw druga strona - jak dla mnie musi zadziałąć jakieś przeznaczenie poprostu jak rozmawiasz z dziewczyną pierwszy raz to masz wrażenie jak byś znał ją od miliona lat - a "sprawdzone" sposoby uwodzenia możecie sobie wsadzić między bajki i jeszcze jedno panowie nie szukajcie na siłę to się samo zjawi nie wiadomo skąd - szukacie nie wiadomo jakich dziewczyn a te którym na was zalerzy są w tzw zasięgu ręki wystarczy się rozejrzeć (rada dla pań - to działa w obie strony) - kiedyś czytałam taką książkę ze średnia odległość jaka dzieli przyszłych małżonków wynosi 3 km (ale to jest wartość średnia)
nie powinnam tego pisać ale chłopaki jak wybieracie sobie dziewczyne to podarujcie sobie te wszystkie damulki co to jedzą "bułke przez bibułke" - one was odrzucą i bedziecie sie zamartwiać a one nie są tego warte.

PS - życze wam wszystkim udanych podboi miłosnych i udanych zwiazków
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#4 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 05 lipiec 2007 - 12:02

Pytanie dla uwodzicieli

Na pewno nie należy gadać z nowo poznaną dziewczyną o kasie i chwalić się ile się dało za nowo kupiony na SPO ciągnik itd. Wogóle na mój nos pierwsza rozmowa polegająca na przepytywaniu się czym twoi rodzice się zajmują i ile mają pieniędzy czy pola jest do d*py. Przede wszystkim full natural. Kobiety nie lubią jak wali młodemu rolnikowi (i nie tylko jemu) z japy albo spod paszek :) więc higiena też ważna. A tak na poważnie to jeżeli chcecie poderwać dziewczynę musicie szukać kogoś z kim znajdziecie porozumienie a feromony same zadziałają. Jeśli podświadomie czujecie, że nic z tego to odpuście bo tylko się ośmieszycie albo zostaniecie wykorzystani. Każda "potwora" znajdzie swojego "amatora".

hehe chyba kozdy osiol wie o tym :) :(

Kontakt 661995047

#5 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 05 lipiec 2007 - 12:17

Pytanie dla uwodzicieli @marcin974 zdziwil bys sie, jeszcze w gimnazjum mialem w klasie takiego goscia,ktory wierzyl ze za kase moze wszystko. :) jak to denerwowalo reszte klasy a szczegolnie dziewczyny,do ktorych probowal startowac :(

Honda - The Power of Dreams :)

#6 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 05 lipiec 2007 - 12:24

Pytanie dla uwodzicieli

@marcin974 zdziwil bys sie, jeszcze w gimnazjum mialem w klasie takiego goscia,ktory wierzyl ze za kase moze wszystko. :) jak to denerwowalo reszte klasy a szczegolnie dziewczyny,do ktorych probowal startowac :(

hmm jak szpanowal to mu sie nie dziwie, sam bym sie wqXXX :)

,,Jak Cie widza tak Cie pisza" :)

Kontakt 661995047

#7 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Najlepszy rolnik wśród informatyków, i najlepszy informatyk wśród rolników ;]

Napisany 05 lipiec 2007 - 12:42

Pytanie dla uwodzicieli hehe u mnie na wsi jest taki gosc co podchodzi do panny i jej mówie... "Mam nowe audi, stadline koni - co ty na to ? " :)
A moim zdaniem...to basiutka20 - ma 100 % procentowa racje...:]

Moja rada taka: ze zanim pójdziesz do tej wybranej panny (na podryw)...to musisz wiedziec co powiedziec...zeby nie stac jak ten burak i tylko sie gupio usmiechac...najlepiej jak chcesz ja gdzies zaprosic to na pierwszy raz...weź jej najlepsza kolerzanke....zeby jak byc cos zagail rozmowe...a póżniej to jus sam bedziesz wiedział....:( gwarantuje :)
drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

#8 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 05 lipiec 2007 - 12:48

Pytanie dla uwodzicieli

hehe u mnie na wsi jest taki gosc co podchodzi do panny i jej mówie... "Mam nowe audi, stadline koni - co ty na to ? " :)
A moim zdaniem...to basiutka20 - ma 100 % procentowa racje...:]

Moja rada taka: ze zanim pójdziesz do tej wybranej panny (na podryw)...to musisz wiedziec co powiedziec...zeby nie stac jak ten burak i tylko sie gupio usmiechac...najlepiej jak chcesz ja gdzies zaprosic to na pierwszy raz...weź jej najlepsza kolerzanke....zeby jak byc cos zagail rozmowe...a póżniej to jus sam bedziesz wiedział....:) gwarantuje :)

oczywiscie ze ma racje no i ty tez :(

Kontakt 661995047

#9 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 05 lipiec 2007 - 14:52

Pytanie dla uwodzicieli to ten go?ciu co tak m?to jaki? palant - i pewnie kr? si? ok?iego pe?no lasek typu "Barbi na urlopie" co to my?l? ze jak p?ie 7 razy w tygodniu na solarium i zastosuje diete bananow? to wyglada?edzie jak mis univers

aby z zwiazku dwojga ludzi co? wysz?o musi poprostu byc to cos ze on bez niej nie mo?e ?yc a ona bez niego tymbardziej - nie jakies tami imprezy kina i tego typu - poprostu musisz wiedzie?e jak poczujesz czyjas obecno?? ciemno?ci to bez problemu odgadniesz kto to. i nie musicie nawet lubić tych samych filmów ksiazek czy słuchać tej samej muzyki (to pomaga ale nie można na tym opierać zwiazku) jeśli zwiaresz się z dziewczyną tylko dlatego ze słucha tej samej muzyki itp a między wami będzie ciagłe napięcie (jak ona zareaguje) to bedzie z tego wielka i śmierdząca kupa i nic porzytecznego

musisz poprostu byc z kimś kogo reakcja nie będzie dla ciebie czymś nowym
Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

#10 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 05 lipiec 2007 - 14:57

Pytanie dla uwodzicieli

to ten gościu co tak mówi to jakiś palant - i pewnie kręci się w okół niego pełno lasek typu "Barbi na urlopie" co to myślą ze jak pójdzie 7 razy w tygodniu na solarium i zastosuje diete bananową to wygladać bedzie jak mis univers

Normalnie jak bys pisala o kilku dziewczynach z mojej wioski :( straszna zenada, tapety tak ja wiem z 0.5tony na sobie i co tam jeszcze mozna wymyslic.Taka akcja byla na imprezie podjechal jakis wypasiony samochod pod budynek,ja wiem nie minelo 15min a one juz siedzialy w aucie :angry: :angry:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 05 lipiec 2007 - 15:01

Pytanie dla uwodzicieli i pewnie jeszcze wszystkie by?y w gosciu na drugi dzie?kochana po uszy a po tygodniu jak przyjecha? inny bardziej wypasionym autem to tamtego ola?y

sorki za szczerość ale mierzi mnie jak widze takie stwory

#12 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 05 lipiec 2007 - 15:06

Pytanie dla uwodzicieli @Basiutka20 dokladnie tak jak mowisz. :(

#13 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 05 lipiec 2007 - 15:10

Pytanie dla uwodzicieli nie wiem czy pomogę ale moze najpierw sprobowac zrozumiec jak postrzegają swiat kobiety i jak postrzegają nas - mężczyzn.
od razu mowię - na kazdą jest sposób ale czasem nie warto marnowac czasu aby go znalezc.

jakby ktos się nudzil to moze moglby poczytac

Bandler_R-_Umys_jak_z_niego_wreszcie_korzysta.pdf
Dale Carnagie - Jak Zdobyć Przyjaciół i Zjednać Sobie Ludzi.doc
Masaz.Klasyczny-A.Zborowski.pdf
Masaz.z.elementami.rehabilitacji-R.Walaszek.pdf
Murphy Joseph - Potega podswiadomosci.pdf
Seksualny klucz do kobiecych emocji.pdf
Twoj_mezczyzna_-__instrukcja_obslugi.pdf
Twoja_Kobieta_-_instrukcja_ibslugi_.pdf
Adam Lepa - Świat Manipulacji.doc
Adler Harry - Umiejętność realizowania marzeń.rtf
Desmond Morris - Zachowania intymne.rtf
Techniki_umyslu_i_ciala

i jeszcze wiele innych pozycji.
mowią nie tylko o kobietach.

sam rzadko wierzę w to co pisza w takich książkach do czasu az zacznę sprawdzać czy faktycznie to co napisano jest prawdą - czasem jest.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#14 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 05 lipiec 2007 - 15:15

Pytanie dla uwodzicieli jesli chcecie wiedzie?zy dziewczynie si?odobacie to nie latajcie za ni? tylko przy nadarzaj?cej si?kazji obserw?e jak ona si?achowuje w waszej obecno?ci - a reszte to ju? sobie sami zobaczycie :(

a je?li b?ie brak reakcji tzn ?e trzeba poprostu odchorowac te patre dni i ?y?alej nie ta to inna (wiem ze ?atwo si?isze ale uwierzcie ze przechodzi?am to kilka razy)

ja mojego ch?opaka (ju? narzeczonego w sumie) pozna?am przy pomocy jego siostry

nie wiem czy to kogos interesuje - ale moge napisac jak to by?o

PS - @Nikita Benet - szczerze mówiąc to czytałam kilka z tych książek i stwierdzam fakt ze napisane jest tam jak zdobyc kobiete - ale nikt nie pisnął słowa jak ją przy sobie zatrzymac a o to chyba każdemu z was chodzi - panienke na jeden wieczór możesz zdobyć bardzo łatwo

#15 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Najlepszy rolnik wśród informatyków, i najlepszy informatyk wśród rolników ;]

Napisany 05 lipiec 2007 - 15:50

Pytanie dla uwodzicieli hehe...to moze sobie obejrzycjcie "szkołe uwodzenia" (1,2,3) :(

a co do tych samochodów...to chyba taka nieprawda...bo ja swaja Ize...poderwałem na lanosa....pierwy raz mnie widziała jak pakowałem zakupy do bagarznika....:)...a potem jak jechałem z tata do miasta :]....a teraz tata mnie zawozi do niej RAV-ką. Wiec to jakim autem sie podjedzie to chyba nie ma większego znaczenia....jak dla mnie...bo bardzo dobrze moge podjechac "maluszkiem" albo BMW...i jak panna leci nie ciebie a nie na auto jaki jeździsz...to wystarczy taki maluszek....a jak leci na bryke to zwykła "blachara" co idziesz z nia na jedna noc i po wszystkim ty idziesz do swojego domu a ona bez płaczu do swojego...:)
drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

#16 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 05 lipiec 2007 - 16:32

Pytanie dla uwodzicieli jak dla mnie to może jeździć nawet syrenką byle była umyta i odkurzona (no i oczywiście sprawna technicznie) to świadczy o włascicielu autka - a tak na poważnie to mieliśmy tu pomuc chłopakowi w uwodzeniu :( wiec moze sprecyzuj sytuacje to każdy dożuci cos od siebie i może cos z tego wykombinujesz

pozdro Basia

#17 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 05 lipiec 2007 - 16:36

Pytanie dla uwodzicieli

PS - @Nikita Benet - szczerze mówiąc to czytałam kilka z tych książek i stwierdzam fakt ze napisane jest tam jak zdobyc kobiete - ale nikt nie pisnął słowa jak ją przy sobie zatrzymac a o to chyba każdemu z was chodzi - panienke na jeden wieczór możesz zdobyć bardzo łatwo

panienkę na jeden wieczor latwo i do tego nie trzeba książek a kogos z kim naprawdę mozna spedzić kilka wieczorów i się nie zanudzic juz gorzej.
powiem Ci ze czesc tego co jest w tych książkach (i podobnych bo wypisalem tylko to co ost
tnio zassalem) doskonale sprawuje się w dluższych znajomosciach tylko trzeba teg
 rozważnie uzywac.
zatrzymac kobietę??

hmm - tego kwiatu pol swiatu to primo :(
secundo to to ze aby zachowac prawidlowy plodozmian kobietę trzeba trzymac krótko - 1 rok, no co najwyżej 2 lata :)

a tak poważnie - po co - jak bedzie chciala to odejdzie - nic na siłę.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#18 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 05 lipiec 2007 - 17:01

Pytanie dla uwodzicieli

jesli chcecie wiedzie?zy dziewczynie si?odobacie to nie latajcie za ni? tylko przy nadarzaj?cej si?kazji obserw?e jak ona si?achowuje w waszej obecno?ci - a reszte to ju? sobie sami zobaczycie :(

a je?li b?ie brak reakcji tzn ?e trzeba poprostu odchorowac te patre dni i ?y?alej nie ta to inna (wiem ze ?atwo si?isze ale uwierzcie ze przechodzi?am to kilka razy)

jeszcze sie pytasz pisz, pisz :)

Kontakt 661995047

#19 Share Basiutka20

Basiutka20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 92 postów

Napisany 05 lipiec 2007 - 18:25

Pytanie dla uwodzicieli więc było to trzy latka temu - narozrabiałam troche w ciągu roku szkolnego i zamiast z rodzicami do tunezji to pojechałam na wakacje do babci na wieś wtedy był to dla mnie obciach
na wakacjach poznałam Joasie (siostre mojego chłopaka) no i chodziłyśmy sobiue gadałyśmy zrobiłyśmy raz grila drugi raz no i na jednym ze spotkań pojawił się Marek (brat joasi a obecnie mój narzeczony) wrócił akurat z praktyki zagranicznej no i tak sie jakoś zdazyło ze sostaliśmy przy grilu sami i on zaczął ze mną gadac o różnościach (jóż nie pamietam o czym) pamiętam tylko ze gadaliśmy tak jakbyśmy sie znali od dziecka, jakieś dwa tygodnie później zapytał czy nie chciałabym sie z nim przejść na spacer (ale bez siostry ;P) no i tak jakoś sie potem układało ze jesteśmy jóż ze sobą trzy lata i w przyszłym roku będzie weselisko

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 05 lipiec 2007 - 18:35

Pytanie dla uwodzicieli

jesli chcecie wiedzie?zy dziewczynie si?odobacie to nie latajcie za ni? tylko przy nadarzaj?cej si?kazji obserw?e jak ona si?achowuje w waszej obecno?ci - a reszte to ju? sobie sami zobaczycie :(

a co twoj narzeczony zrobil by Cie ,,zatrzymac''? :)

Kontakt 661995047