Skocz do zawartości

Zdjęcie

Układ kierowniczy na jeden drążek C-330

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawelk2002

pawelk2002

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 20 sierpień 2010 - 18:34

Układ kierowniczy na jeden drążek C-330 Witam posiadam ciągnik C-328 w którym wymieniłem cały przód na nowy od C-330. I moje pytanie jest takie ponieważ widziałem ciągnik C-330 z kolumną kierowniczą od C-360 (ale jest droga) i był na jeden drążek i wszystko lekko chodziło a dowiedziałem się też że kolumna podchodzi od Stara czy owa kolumna musiała by zostać jakoś przerobiona. Chodzi mi o środek kolumny. Jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość jeśli nie ten temat ten dział to proszę o przeniesienie.
Pozdrawiam
Paweł

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Układ kierowniczy na jeden drążek C-330 Dzisiaj, 07:57
  •  

#2 Share kopczenko

kopczenko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 31 sierpień 2010 - 10:07

Układ kierowniczy na jeden drążek C-330 ja mam kolumne od 355, do tego krysa (przystawka) trzeba kupic wasy od 360 i drążek do kierownicy oraz ten między kołami.
kolumne idzie dostac za jakies 400zl, w 800zl powinienes sie zmiescic.
ale mysle ze to jest warte tej kasy.

#3 Share pawelk2002

pawelk2002

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 06 wrzesień 2010 - 16:59

Układ kierowniczy na jeden drążek C-330 Tak wiem że to podchodzi i jest wart tej kasy tylko chodzi mi o to bo mam możliwość zakupu kolumny od stara i właśnie nie wiem czy jest sens kupować od stara czy od razu od c-360. Jak by ktoś miał info jak to jest z tymi kolumnami bardzo bym prosił.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share tomaszesky

tomaszesky

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 15:50

Układ kierowniczy na jeden drążek C-330 Witam koledzy. Mam problem, próbowałem zamontowac kolumne c-360 do c-328. Was kolumny haczy mi o pedał sprzęgła. Jak wy u siebie rozwiązaliście ten problem? Bardzo pomoc

#5 Share toobek

toobek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 11 sierpień 2014 - 19:05

Układ kierowniczy na jeden drążek C-330 Panowie odświeżam temat. Zabieram się do przerobienia układu kierowniczego w mojej C-330 na jedno drążkowy z kolumną od C-360. Kto taki zabiegł robił mógłby napisać które części trzeba wymienić, dokupić na co zwrócić uwagę, co trzeba przerobić. Czy ten jeden drążek może zostać ten stary z układu dwu drążkowego czy trzeba go wymieniać na inny jak tak to na jaki?
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Tobiasz Ślusarczyk

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Bardock

Bardock

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 12 sierpień 2014 - 17:42

Układ kierowniczy na jeden drążek C-330 Cześć. Nie umiem Ci wytłumaczyć, co musisz zrobić ale udostępnię zdjęcia układu kierowniczego z C330-M. Fabrycznie mamy układ kierowniczy na jednym drążku (plus poprzeczny pod osią). Mamy także zwykłą "trzydziestkę", i mocowanie do kolumny, te na korpusie, jest zupełnie inne. Choć tak na oko, główne cztery śruby powinny pasować... Zobacz sam:

https://app.box.com/...2gh20cbbs4yzwk6

Edytowany przez Bardock, 12 sierpień 2014 - 21:10.