Polecane posty

Rogeryk    0

Uważam osobiście że to duzy przebieg... Znajomy ma własnie taki zładowaczem kupiony z zachodu i po roku padła mu skrzynia. Nie wiem co dokładnie ale rozebrał jeździł za częściami nawet do kalisza a ciagnik stał 2 miesiace na kołkach i czesci nie znalazł i nikt mu nie mógł tego zamówic bo jakas skrzynia nietypowa. Złożył go i jakoś jeździ. Ja wolałbym zdecydowanie coś z zachodnich za te pieniądze. Np. Fendta Turbomatika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

duży nie duży to tylko 6tys jak licznik nie cofany i był dobrze traktowany to jeszcze 2 tyle pochodzi, a z częściami to masz rację jak coś nietypowego padnie to ciężko znaleźć mimo że zetor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamb122    0

tylko 6 tysięcy to dużo sześć tys mój case international ma 4 tys przeciesz to dużo 6 tysięcy

 

qazi jakie masz traktory i ile bydła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

mój 3p ma 9500mth chodzi jak nówka a może i lepiej niż jak był nowy, landini ma ok 7tys (ale czy ma więcej nie mogę być pewien) i tez nic nie mogę my zarzucić, forda kupiliśmy z przebiegiem 10tys i miał sprzęgło do wymiany, znajomy ma JD z przebiegiem ponad 14tys i dopiero zaczynają się jakieś usterki związane z przebiegiem, więc jaki to przebieg 6tys dla zetora jak ursus(gorszy brat zetora jak to niektórzy go okreslają) bez większych problemów wytrzymuje 10tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamb122    0

qazi w jakiej wsi mieszkasz? ja w gminie zawady

 

ja mam zetora 5211 z brzebiegiem 6tys i to jest ciągnik nie do zdarcia case international 844xl 4,5 tys i ursusa 914 5tys ursusa 1014 6tys ursusy to najlepiej idp w polu a case jest szybki 40 km/h ursusy po 30km/h i zetor jedzie 30 na godz case z turem i zetor z turem mam 30 dojnych a wszystkiego 70 sztuk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamb122    0

jak ja bym miał wybierać traktora to bym wybrał case albo ursusa bo case ma komfort i soszybkie z dobrymi silnikami a ursus dobry uciągowo jest:)

 

co to PW?

 

ej no co to PW bo jak nie powiesz to nie przeczytam

 

ej no co to PW bo jak nie powiesz to nie przeczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

wiadomość prywatna, obok twojej nazwy u góry w prawym rogu powinna wyświetlać się zielona 1, albo kliknij na swoją nazwę u góry strony i tam jest komunikator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Może ludzie pokupowali 15-20 letnie ciągniki z przebiegiem ponad 13-25 tyś godzin a liczniki cofnięte na 6-9 tyś, zaczęły się awarie i mówią że 9 tyś 6 czy 7 tysięcy to już trup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

dokładnie tak jak piszesz, każdy kto jest pierwszym właścicielem i wie jaki ma przebieg powie że te 6 tys to wcale nie tak dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarpen    0

Witam mam podobny problem, a mianowicie poszukuje ciągnika <zachodniego> o mocy od 80 do 100 KM tak do 80tysi ciągle nie mogę się jednak zdecydować się nawet na markę. Ciągnik ma pracować głównie przy cięższych rzeczach i rocznie zrobi na pewno ponad 500mth. Najważniejsza dla mnie jest niezawodność i ekonomia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarpen    0

wolałbym jednak żeby były 4. a co sądzicie o case np cx90 lub cs86 można za te w stosunku do jd można kupić w bardziej przyzwoitym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablorolnik    2

Ja ci polecam kupić ursusa 1014.


Farmtrac 690 DT i Farmtrac 675 DT + Tur Ł-104 i Ursus C-360-3P siła pociągowa 43 ha gospodarstwa.
Zapraszam wszystkich z mazowieckiego (i nie tylko) do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekvet    11

@jarpen ja bym ci poradził DFa agrofarma 85 . Wiem wiem kosztuje wiecej niż 80tyś bo ok 117 tyś ale warto pomyslec nad takim ciągnikiem :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarpen    0

że deutz to dobre maszyny to wiem podobnie jak JD, niestety do tanich też nie należą :lol: poza tym większość z tych ciągników jest mocno wyeksploatowanych lub z jakąś poważną usterką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

a myslales nad Fendtem ? Bardzo polecam :lol: np. Fendt 309

http://allegro.pl/item833913630_fendt_309_lsa_1997_sprowadzony_stan_idealny.html

Albo fendt 310

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B142077

Dobry ciagnik niezawodny i ekonomiczny :) Znam duzo ludzi co maja Fendty i sobie chwala :)


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

No to dzisiaj zadatkowałem za JD 6100 moze w środe przyprowadze, jak myślicie dobrze zrobiłem? :lol:


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

panowie co byście mi poradzili ciągnik o jakim myślę to taki który będzie miał do 80km miałby by być do opryskiwacza 1500l rozsiewacza 700kg(może nadstawki się da to więcej wejdzie) transport ok 10 t ładunku i do prac podwórkowych ciągnik w przyszłości miał chodzić w prasie rolującej i może tura.Konik miałby być w miarę ekonomiczny ,prosty w wyposażeniu (ewentualnie rewers elektrohydrauliczny i klima),i zwrotny. na ciagnik mógł bym wydać 110 tys netto.Według mnie dobry był case jx 70 albo 80 lub JD z tej nowej serii M.A według was jaki by był lepszy jeśli macie swoje propozycje to śmiało podawajcie.Ciągnik by przerabiał rocznie ponad 500mtg :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarpen    0

z tego co wiem to serii JX należy unikać jak ognia. zauważ że ta seria jest stanowczo tańsza od pozostałych. Jednym słowem silnik nie do zarżnięcia ale reszta...(szczególnie skrzynia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarpen    0

ciekawi mnie jak się sprawują inne wersje case, jak jest różnica między wersją cx a cs jeśli ktoś coś o nich wie prosiłbym o wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

co do nowych JX to nie ma zadnego problemu dowiadywalem sie o nim duzo i jednemu tylko skrzynia padla po 2 latach ale jak z turem chodzil tzn nie skrzynia tylko sprzeglo. a reszta ludzi jest z nich zadowolona. podaj jarpen przyklad dlaczego nalezy ich unikac jak ognia? Elektryki maja mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez Ruletka55
      Hej, 
      Spotkała mnie przykra sytuacja,  traktor zostal zalany

      Przechodząc do sedna sprawy, martwi mnie jak podejśc w ogole do uruchomienia tego traktora, co niezbędnego warto zrobić ?
      Obecnie ciagnik umyłem dokładnie myjką ciśnieniową, teraz suszy się

      Co na pewno zrobie w najbliższym czasie to: 
      - postaram się wyszuszyć elektroniczne rzeczy, odsłaniając plastiki, trudno dostepne miejsa sprobuje dosuszyc suszarką
      - wymienie olej w skrzyni bo na bagnecie majonez
      - wymienie olej w silniku (profilaktycznie)
      - wymienie paliwo

      O czym powinienem jeszcze pamietac ? Myslalem o wyciagnieciu komputera pokladowego i zaniesc do elektronika zeby poczyscil specjalnymi substancjami


      Dzięki za pomoc
       
    • Przez yacenty
      Hejka,
      czy ktoś z was dokładał we własnym zakresie 2 komplety lamp aby uzyskać oświetlenie 360st?
      Moja kabina ma miejsca na boku kabiny i wewnątrz z przodu.
      Pytanie jest takie czy w brakujących miejscach jest wyprowadzona wiązka okablowania czy trzeba coś pokombinować? Coś dokładać czy ewentualnie pociągnąć tylko prąd kablem z lampy obok?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj