Polecane posty

jonek98    2650

Jest juz na forum użytkownik tego ulepa z Mrągowa i taki co sprzedał majora.Spytaj się ich co dobrego o nich powiedzą :D. Chce niech kupuje jego wybór, i jego kasa ale wg.mnie to bardzo słaby wybór. Żeby po 400 mtg turbina padła? To jaja są, a w majorze plastik taki ze od parzenia pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Askis    1

O farmtracu i majorze też czytałem na forum dużo złych opinii poza tym major wydaję się za mały jak na główny traktor. A co powiecie o nh td5.85 czy ma aż tak lekki przód że podnosi z prawie wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taczka11    1

Powiem tak na forum jest bardzo dużo co wodę lejom w uszy ,prawda jest taka że niema teraz dobrych ciężkich cięgników rolniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałbym inaczej- są dobre ciągniki godne polecenia, tylko oczywiście kwestia budżetu jaki posiadasz na ten cel, za małe pieniądze nie spodziewaj się cudów, wręcz przeciwnie. Czasem można kupić coś do czego będziesz musiał notorycznie dokładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konger2205    0

Witam mam do wyboru zetor proxima hs 80 claas atos 330 case farmal 95u i john deere 5090m ma to być ciągnik pomocnik na 60h będzie pracował z opreskiwaczem heros phh 1000 i rozsiewaczem amazone 1600 z góry mówie że nie chodzi mi o moc, to będzie nowy ciągnik, dzięki za pomoc

Tematy połączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolo77    0

Witam chce kupic jakis ciagnik do 85km, do wyboru mam Ursus, Zetor lub Mtz tak cenowo do 25 tys.  Co polecacie? 

Tematy połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniana    7

Witam. Chciałbym kupić używany ciągnik około 80KM. Jako główny na 20 Ha i do tura.  Wszystkie moje wymagania spełniają renault ceres 330, landini 8880, same explorer oraz  trochę z innej bajki ale jd 6100 (na zwykłej skrzyni power synchro czy jakoś  tak). Mam do wydania max 60tys, chociaż  wolałbym zamknąć się w 50 i kupić do tego tura.

Co sądzicie o tych modelach? Za czym się rozglądać? Co sobie odpuścić?

Może moglibyście polecić jakieś inne modele? najlepiej wolnossąca 4 i rewers mechaniczny

z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Ja bym dorzucil do listy zyczen valtra 6300 6400 albo massey seri 42xx

Edytowano przez Mikruss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek02055    2

Witam, poszukuje nowego ciągnika o mocy 80-90KM, cena mało ważna, miał bardzo dobre wyposażenie, bardzo zależy mi żeby pasował w międzyrzędzia, i nie był szeroki (produkcja warzywnicza i porzeczka), moje typy to claas elios 220 i steyr kompakt 85. Jakieś propozycje ?

Edytowano przez Wojtek02055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuszm023    0

Witam, zamierzam kupić ciągnik pomocniczy do gospodarstwa, o w miarę małych wymiarach ponieważ posiadam dosyć ciasną zabudowę, z turem, do 90 KM, prace załadowcze, obornik, opryski, nawozy, prace na łąkach, transportowe itd. Jaki polecacie? kupić nowy czy używany? jaką markę, jaki model? myślałem nad używanymi ale do 100 tys netto, ciężko znaleźć coś dobrego, jak nowy to do 150-200 tys netto ze względu na kredyty fabryczne z naprawdę dobrymi warunkami. Rocznie myślę że zrobię nim 300- 500  mtg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balejaz    5

Witam wszystkich

Poszukuję ciągnika w przedziale mocy 75-90 KM, używany, do 80 tys zł brutto. Ciągnik ma być zarówno do ciężkich prac jak i do opryskiwacza. Obecnie na stanie posiadam zetora 5211 z 87 roku. Rozglądam się pomiędzy MF 5425 a NH TD80, Case JX80. Zależy mi na w miarę mało awaryjnym sprzęcie, a gdy już dojdzie do ewentualnych remontów to takie co nie zrujnują drobnemu rolnikowi budżetu .Czy ciągniki w/w są wg was godne polecenia?

A może koledzy zaproponują zupełnie inne modele? 

Bardzo byłbym wdzięczny za wszelkie uwagi oraz propozycje.

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ataatt    0

Witam

Jaki ciągnik wybrać w przedziale mocy od 80 do 100 km ?

Traktor ma być przeznaczony do cięższych prac na małym gospodarstwie, takich jak; orka, praca z agregatem itp.

Zależy mi na tym, aby był w przedziale cenowym do 75 tys zł, oraz rocznik od 1997 w górę .

Do tej pory faworytami są mf 6255 i Deutz fahr Agroplus 85

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antek84    4

Panowie i Panie Massey Ferguson 3070 z 1992r (około 25-40 tys) czy Pronar 82 TSA z 2002-2005 (około 40-50 tys). Który z tych trakorów lepiej kupić?. Budżet to max 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez Ruletka55
      Hej, 
      Spotkała mnie przykra sytuacja,  traktor zostal zalany

      Przechodząc do sedna sprawy, martwi mnie jak podejśc w ogole do uruchomienia tego traktora, co niezbędnego warto zrobić ?
      Obecnie ciagnik umyłem dokładnie myjką ciśnieniową, teraz suszy się

      Co na pewno zrobie w najbliższym czasie to: 
      - postaram się wyszuszyć elektroniczne rzeczy, odsłaniając plastiki, trudno dostepne miejsa sprobuje dosuszyc suszarką
      - wymienie olej w skrzyni bo na bagnecie majonez
      - wymienie olej w silniku (profilaktycznie)
      - wymienie paliwo

      O czym powinienem jeszcze pamietac ? Myslalem o wyciagnieciu komputera pokladowego i zaniesc do elektronika zeby poczyscil specjalnymi substancjami


      Dzięki za pomoc
       
    • Przez yacenty
      Hejka,
      czy ktoś z was dokładał we własnym zakresie 2 komplety lamp aby uzyskać oświetlenie 360st?
      Moja kabina ma miejsca na boku kabiny i wewnątrz z przodu.
      Pytanie jest takie czy w brakujących miejscach jest wyprowadzona wiązka okablowania czy trzeba coś pokombinować? Coś dokładać czy ewentualnie pociągnąć tylko prąd kablem z lampy obok?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj