Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik 80 - 90 KM

513 odpowiedzi na ten temat

#221 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 26 grudzień 2009 - 18:44

Ciągnik 80 - 90 KM

mtz to byly i są takie same , żadnych zmian , ten fendt ma juz 6000 tyś mtg wiec jeszcze 3 i naprawy :lol: , zetor ma 300 mtg , prawie nówka , chyba ze się postarasz o jakieś dotacje to wtedy moze jakiś nowy ciągniczek moze nawet fendt

no tak zetor ma tylko 300mth więc jeszcze 3000mth i naprawy

a nie zastanawiacie się dlaczego ktoś sprzedaje ciągnik z przebiegiem 300mth

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik 80 - 90 KM Dzisiaj, 05:58
  •  

#222 Share agromarchobrzany

agromarchobrzany

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 26 grudzień 2009 - 19:10

Ciągnik 80 - 90 KM no tu masz racje , marka zetor uchodzi za dobry ciągnik , to dlaczego by sprzedawal z tak małym przebiegiem traktor prawie nowy , no fendta to rozumien 6000 to troche jest , naprawy i te spr ale zetor z 300 mtg to zadziwiające . Powiedz coś więcej o tym zetorze @jarpen
Ursus 3502 Agro Bis - sadownik

#223 Share Pestus123

Pestus123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 26 grudzień 2009 - 22:08

Ciągnik 80 - 90 KM Z tym zetorem to może być tak, że ktoś zrezygnował z rolnictwa... Jeżeli tak nie jest to duże prawdopodobieństwo, że ma jakiś feler :lol:
Ja bym się dobrze przyjrzał temu zetorkowi, powinien jeszcze fabryką pachnąć... hehe :D

#224 Share agromarchobrzany

agromarchobrzany

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 26 grudzień 2009 - 23:10

Ciągnik 80 - 90 KM moze z rolnictwa zrezygnowal lub zetorek jest wadliwy
Ursus 3502 Agro Bis - sadownik

#225 Share jarpen

jarpen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 29 grudzień 2009 - 13:20

Ciągnik 80 - 90 KM Ten zetorek jest faktycznie jak nówka ma 2 lata i więcej stał w garażu jak pracował z tego co widziałem to nie ma żadnej usterki (podobno kupił go dla syna któremu nie przypadł do gustu)(raczej myślę że to bajka, ma jednakże już na niego kupca :lol: )

#226 Share kalipso156

kalipso156

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 02 styczeń 2010 - 15:29

Ciągnik 80 - 90 KM koledzy a co myślicie o czymś takim?? Zetor 7745, 90 rok, z ładowaczem czołowym (869773214) - Aukcje internetowe Allegro

ma może ktoś z was taki? jak on wygląda z awaryjnością? co najczęściej pada w nim no i podstawowa sprawa ile pali

#227 Share sabek27

sabek27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 03 styczeń 2010 - 14:28

Ciągnik 80 - 90 KM Ja słyszałem ze valtra to dobre ciągniki ekonomiczne i mało awaryjne

#228 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 03 styczeń 2010 - 17:44

Ciągnik 80 - 90 KM Co do sprzedaży ciągników przy małych przebiegach to można przyjąć jeszcze jeden wariant którego nie widzę tutaj - po prostu ktoś złożył wniosek na PROW, kupił ciągnik licząc że dostanie zwrot a jego wniosek przepadł ze względów proceduralnych (np brak potwierdzonej kopii dowodu osobistego). A jak najłatwiej spłacić ciągnik gdy nie ma sie tych 50-60% zwrotu z ARiMR?
Po prostu go sprzedać a wtedy sprzedaje się prawie nowy ciągnik z małym przebiegiem.

Zresztą pojeździjcie troche i pogadajcie z handlowcami - troszkę ludzi się nacięło na PROWie i maszyny wróciły do sprzedawców z bardzo małymi przebiegami (wzięte w leasing do czasu wykupu za kasę z PROWu).
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#229 Share sabek27

sabek27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 04 styczeń 2010 - 19:31

Ciągnik 80 - 90 KM Ale nie opłaca się brać maszyn w lizing bo spłaca się więcej niż kredyt

#230 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 11:33

Ciągnik 80 - 90 KM

Ja słyszałem ze valtra to dobre ciągniki ekonomiczne i mało awaryjne

A ja słyszalem że Fenty są całkiem nienajgorszeDodany obrazek

Początkowych forumowiczów spotykają kary za tego typu konkrety.
Poza tym rozwiń trochę kwestię kredytowo/leasingową skoro już się za nią zabrałeś.
Sytuacja z kredytami preferencyjnymi w Waszych bankach nieco się unormowała i trza po prostu ich dobrze przycisnąć i podpytać (nie każdy bank ma "chęci" do działania przy preferencyjnych).

Jeśli natomiast to nie przejdzie to pozostaje zwykły kredyt komercyjny, a tu oprocentowanie jest nieco wyższe niż w leasingu.

Oczywiście wsjo zależy od banku i grupy leasingowej, ale uśredniając jest mniej więcej tak.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 12:26

Ciągnik 80 - 90 KM kredyt a leasing, opłacalność obu form finansowania zależy w dużej mierze od rodzaju kredytu oraz na jakich zasadach opodatkowania jest inwestor(kupujący dane dobro) bo przyjmując że jest kredyt komercyjny na ok 7,5-8% oraz leasing na 4-5% to leasing wypada o wiele korzystniej w przypadku gdy podatnik jest na zasadach ogólnych ze względu na korzyści podatkowe wynikające z istoty leasingu

#232 Share Matuch

Matuch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 16:15

Ciągnik 80 - 90 KM Dziękuję za sprostowanie,
patrząc z perspektywy przedsiębiorcy to jednak leasing wychodzi o tyle przyjemnie, że można sobie od każdej raty odpisać i Vat i dochodówkę. Z kolei, przy kredycie odliczasz raz od całości zaraz po zakupie.
Na jeden pies wychodzi, kwestia jak komu wygodniej.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

#233 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 17:14

Ciągnik 80 - 90 KM wygodniej nie wygodniej, biorąc pod uwagę lewasing zazwyczaj jest mniej formalności i wymogów, bo mając już np kredyt preferencyjny 2 już nie dostaniemy i zostaje nam albo kredyt komercyjny albo leasing, zazwyczaj w przypadku leasingi jest mniejszy wkład własny, czasem wcale nie potrzeba wkładu własnego,z punktu widzenia przedsiębiorcy mając np kilka maszyn w leasingu nie musi się martwić o amortyzację ich, nie ma ich u siebie wpisanych do majątku trwałego, a raty leasingow wpisuje w całości w koszty

tak czy inaczej opłacalność leasingu zależy od indywidualnych potrzeb

#234 Share farmerc330

farmerc330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 17:34

Ciągnik 80 - 90 KM kup ursusa 914 albo 85a z przednim napędem łatwo części dostać :D

#235 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 29 styczeń 2010 - 18:35

Ciągnik 80 - 90 KM Miałem wiele polskich rzeczy, łatwa dostępnśc części zamiennych to tylko 1 plus. Ja wole dac za częśc drożej, dłużej poszukac, ale za to jeździc w pełnym komforcie i wieloma innymi pożytecznymi rzeczami. :D
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#236 Share NasDwoje

NasDwoje

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 30 styczeń 2010 - 12:48

Ciągnik 80 - 90 KM @Dawid777 ma racje a tak mnej więcej to ile masz ha ornej jak taki ciągnik ? :D pozdrawiam :D
EDIT:20 ha i taki wielki ciągnik chcesz ? weź kup sobie Zetora 7441/8441 z turem też dobry ;)wystarczał by Ci i to niemiał by co robić hah :D :D :)
Ursus jest bogiem, orka nałogiem,sienie zabawą,a ropa podstawą !!! ;D
Czy na górze ,czy na szczycie Bizon Super ponad życie !!! ;D
Czy świeci słońce,czy leje deszcz, Ursus moją maszyną jest !!! ;D

#237 Share Rider

Rider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 31 styczeń 2010 - 08:31

Ciągnik 80 - 90 KM Witajcie, ja mam pytanie co by było lepsze w cenie do 38 tyś, MF 698t http://www.allegro.p...guson_698t.html czy Lamborghini 874-90, lub Same Explorer 90 (Same i Lamborghini w tej cenie były by bez tura). Ciągnik na 20ha, (hodowla bydła) jako główny + usługi (prasą zwijającą, siewnikiem do kukurydzy).

#238 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 31 styczeń 2010 - 10:26

Ciągnik 80 - 90 KM Bierz co w lepszym stanie, w zachodnich ciągnikach za dużych różnic nie ma, każdy wybór będzie dobry, stan sie liczy :D
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#239 Share Pestus123

Pestus123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 31 styczeń 2010 - 10:53

Ciągnik 80 - 90 KM + tego mf-a to że ma łądowacz, jeżeli masz prasę zwijająca to ładowacz Ci się napewno przyda, uwzględnij też to w jakim stanie, i przebieg...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share kalipso156

kalipso156

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 05 luty 2010 - 15:19

Ciągnik 80 - 90 KM kur.... już głupi jestem sam nie wiem co wybrać jeden mówi większy drugi mowi mniejszy... jeden mówi belarus drugi zetor trzeci mf i tak wkoło boje się pchać w zetora bo krążą opinie że bardzo lubią paliwo w mf nażekają na hydraulikę a belarus to tak jak alfa właściciele sobie chwalą ale szybciej sprzeają niż kupują.... wołam o pomoc mam 40tys potrzebuje ciągnik na 20h uwzględnić trzeba to że połowa z tego strasznie ciężka ziemia ile koni doradzacie jaka stajnia no i lepsza marka używana czy gorsza ale nowa