Polecane posty

mati96    0

ale nie mogę wiekszego niż 80 km najlepiej aby miał równo 80

yyy ... zetor : P ja bym zetorka kupował lub pronara ale one chyba 82 maja ;p nie wiem popatrz które ciągniki mają równo 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

z tych lat to 912/914 i 932/934 mają po ok. 80KM i jeszcze były chyba 6514


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

 

O ile sie nie myle to one mają skrzynie 8/2 czyli totalna porażka za tyle kasy :blink: wydaje mi sie ze już lepiej zainwestowac w takiego:

http://moto.allegro.pl/mtz-belarus-820-4x4-super-stan-jak-nowy-2006-r-i1266456623.html

 

http://moto.allegro.pl/zetor-9540-97r-i1261563716.html

 

lub cos zachodniego :D


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopojno    0

Panowie zastanawiam się nad zakupem ciągnika w przedziale 80-90 KM mam kilka typów:

New Holland TD8030 lub TD 8040

Case JX80 lub JX90

POL-MOT 8014H lub 9014H

w grę wchodzi coś używanego do 5 lat ale boje się taki sprzęt kupować bo kto normalny sprzedaje dobry nie felerny ciągnik który nie ma 5 lat?

Poproszę o waszą opinie na temat tych ciągników ewentualnie o wasze propozycje z tego zakresu cenowego i typu ciągników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zvidek    0

Witam

 

Jestem zainteresowany kupnem ciągnika około 80KM za kwotę nie przekraczającą 35 tyś.

Ciągnik ma być przeznaczony w głównej mierze do prac polowych ale także i do transportu.

Proszę was o podanie konkretnych propozycji ciągników. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Na allegro jest ich bardzo dużo, w sklepach Grene i na www.granit-parts.pl

ale jak kupisz coś w dobrym stanie to będzie ci dłuuugo służyło...


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syty    0

A ja bym ci radził za tą kasę JD.

 

Co do nowych nie bójcie się NH bo przecież niektóre JD produkują w Indiach. w 2009 roku w lubelskim tylko jeden dealer NH sprzedał 180 ciągników. ich cena i jakość idą w parze bo biorąc pod uwagę zetory to sory ale ja za takiego fronte nie dał ponad 160 tyś. dużo ludzi w okolicy pokupiło nowe zetory a mój ojciec wtedy kupiuł Lambo GP90 które uważane są za wadliwe ale obrabia 45ha orki kosi od 20 do 80 ha pastwiski itp rocznie i jest jedynym w gospodarstwie. W serwisie się Śmieją jak przyjadę na wymianę oleju co 400mh a powinne być co 200 i wszystko chodzi jak należy.

Ostatnio tylko poszła złączka wałka napędu czego przyczyną było to że napęd był odłączany okazyjnie a praktycznie wcale.

teraz kupię NH T5050 na full za około 180 tyś brutto + TUZ lub TUR nie wiem jeszcze i polecam wam odwiedzenie dealera NH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

A co sądzisz o tym ciągniku http://allegro.pl/mtz-82-ts-4x4-turbo-97r-i1280233022.html

bo właśnie zastanawiam się nad jego kupnem.

 

No wiesz MTZ uchodzi podobno za woła roboczego ale ma kilka wad... naistotniejszą jest udźwig TUZ który jak na tą klasę ciągnika jest dośc słaby (sąsiad ma wersje bez turbo i nie da rady nim agregatu podnosic)... a poza tym przecieki i niski komfort w kabinie w porównaniu nawet do 30-letnich zachodnich ciągników...

aczkolwiek ma dużą siłę uciągu i części są do niego tanie...

 

wybór należy do Ciebie ja też kiedyś rozważałem MTZ82 ale kupiłem Deutz-Fahr'a i uważam że słusznie postąpiłem...


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syty    0

Ojciec kilka razy mi wspominał o tym żebym kupił MTZa w końcu 82Km kosztuje 58 tyś brutto, 105KM 103 tyś, 130Km 130 tyś. Pewnie by jeździł kilka latek, części nie brakuje ale ja nie lubię bawić się w mechanika.

Mgr jakiego DFa kupiłeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Jak do ładowacza to weź powera rewers elektrohydrauliczny dobra sprawa albo plusa z mechanicznym do tura rewers ci się bardzo przyda :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Niby narzekaja na te rewersy w Powerce wiec z tym to trzeba byloby sie zastanowic. A po 2 to popytaj dilera czy nie dalby rady zalatwic Ci Tura 120 - jest krotszy, lzejszy i nizej podnosi co prawda ale jest samopoziomujacy i jest o wiele lzej Proximie. Mialem do czynienia z 220 i Proxima to oprocz tego ze caly przod jest na tyle dociazony ze az sie opony odgniataja to podczas jazdy to wszystko chodzi i te 220 sa stanowczo za duze dla zwyklych Proxim. Tyle ode mnie, pozdrawiam :lol:


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

Już kiedyś zakładałem podobny temat ale teraz już bliżej zakupu ciągnik 80 -90 km z ładowaczem 160 tys. - 180 tys. brutto zastanawiam się pomiędzy NH 5040 a JD 5080M (a może Case or Zetor a może DF). Co proponujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxModzelxx    0

Też miałem taki dylemat, lecz zastanawiałem się głównie nad Zetorem i DFem.

DF ma lepszą maskę do tura i pare innych plusów, ale Zetor ma większa kabinę i też pare plusów ;D

No ja wybrałem Zetora wzasadzie głównie dlatego że tańszy 30 tys za DFa z turem 180+ a za Zetora 150,000.


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez Ruletka55
      Hej, 
      Spotkała mnie przykra sytuacja,  traktor zostal zalany

      Przechodząc do sedna sprawy, martwi mnie jak podejśc w ogole do uruchomienia tego traktora, co niezbędnego warto zrobić ?
      Obecnie ciagnik umyłem dokładnie myjką ciśnieniową, teraz suszy się

      Co na pewno zrobie w najbliższym czasie to: 
      - postaram się wyszuszyć elektroniczne rzeczy, odsłaniając plastiki, trudno dostepne miejsa sprobuje dosuszyc suszarką
      - wymienie olej w skrzyni bo na bagnecie majonez
      - wymienie olej w silniku (profilaktycznie)
      - wymienie paliwo

      O czym powinienem jeszcze pamietac ? Myslalem o wyciagnieciu komputera pokladowego i zaniesc do elektronika zeby poczyscil specjalnymi substancjami


      Dzięki za pomoc
       
    • Przez yacenty
      Hejka,
      czy ktoś z was dokładał we własnym zakresie 2 komplety lamp aby uzyskać oświetlenie 360st?
      Moja kabina ma miejsca na boku kabiny i wewnątrz z przodu.
      Pytanie jest takie czy w brakujących miejscach jest wyprowadzona wiązka okablowania czy trzeba coś pokombinować? Coś dokładać czy ewentualnie pociągnąć tylko prąd kablem z lampy obok?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj