Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Lato w mieście" - lato w Ursusie


Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Share agrofoto

agrofoto

    Zaawansowany

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 2963 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 16 sierpień 2010 - 07:49

"Lato w mieście" - lato w Ursusie "Lato w mieście" - lato w Ursusie

URSUS tego lata po raz kolejny otworzył swoje drzwi dla dzieci. Już 8 placówek oświatowo-wychowawczych z terenu Warszawy, zajmujących się zorganizowanym wypoczynkiem dzieci w czasie wakacji, odwiedziło Muzeum Historii Ursusa.
Dodany obrazek


W czerwcu Zastępca Burmistrza Dzielnicy Ursus Wiesław Krzemień zwrócił się do Prezesa Spółki URSUS Andrzeja Słonowskiego z prośbą o możliwość odwiedzania muzeum i zapoznanie z historią w "naturalnym środowisku". Prośba dotyczyła dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych pozostających podczas wakacji w Warszawie w ramach programu "Lato w mieście 2010".

Dodany obrazek

Akcja ruszyła 29-go czerwca br. i do 9-go sierpnia Muzeum Historii Ursusa odwiedziło 8 placówek oświatowo-wychowawczych.

Dodany obrazek

Grupy liczące po 20-cia, 40-ci a czasem i 60 osób na początku każdej wizyty były zapoznawane z historią zakładów i dniem dzisiejszym, towarzyszyła temu krótka prezentacja multimedialna i teledysk grupy Blenders - "Kupiłem czarny ciągnik". Inżynier Kazimierz Okraszewski, opiekujący się wycieczkami z ramienia firmy URSUS, opowiadał uczniom również o zastosowaniu traktorów, specyfice produkcji, specjalistach biorących udział w procesie projektowania i wytwarzania ciągnika.

Dodany obrazek

Wizyta w muzeum zaowocowała konkursem plastycznym pt. „Zakłady Ursus w oczach dziecka” zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną im.W.Grabskiego w Dzielnicy Ursus. Pracę z niego można zobaczyć na naszej stronie internetowej

Reklama AgroFoto Ads

  • watermark
  • Reklama
"Lato w mieście" - lato w Ursusie Dzisiaj, 21:41
  •  

Podobne tematy