Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z pompa paliwowa

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 15 sierpień 2010 - 19:45

problem z pompa paliwowa mam taki problem - zetor odpali od kopa nawet bez pompowania ale potem nie moze wejsc na obroty pare min jest ok 600 nawet na pelnym gazie,potem zakopci i wchodzi na obroty i jest normalnie,jesli chodzi na luzie i obroty spadna ponizej 1000 po chwili sam gasnie lub gdy go przydusze i obroty spadna to nawet rozgrzany ok 5 min chodzi na min obrotach i dopiero za chwile wraca do normy.uklad paliwowy przepatrzony i wszystko sprawne-czy to wina pompy i co zrobic nowa czy regeneracja?

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z pompa paliwowa Dzisiaj, 01:07
  •  

#2 Share AdamZetor12145

AdamZetor12145

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 489 postów

Napisany 15 sierpień 2010 - 20:00

problem z pompa paliwowa ja dałem do regeneracji 3 lata temu do woźnik i zetor chodzi jak strzała a miałem takie same problemy - czyli regulator obrotów padł i sekcje...

#3 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 15 sierpień 2010 - 21:42

problem z pompa paliwowa zależy jaka rurznica w cenie jest

#4 Share AdamZetor12145

AdamZetor12145

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 489 postów

Napisany 16 sierpień 2010 - 13:59

problem z pompa paliwowa Ja zapłaciłem 700 zł bo każda sekcja 100 zł i regulator obrotów 100 zł

#5 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 22 sierpień 2010 - 11:21

problem z pompa paliwowa to chyba wina temperatury powietrza bo jak sie ochlodzilo to mu przeszlo a wczoraj znowu +30 i znowu problemy.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#6 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7626 postów

Napisany 22 sierpień 2010 - 18:03

problem z pompa paliwowa Sprawdz jeszcze raz wszystkie węże i korek paliwa czy puszcza do baku powietrze. Jeżeli jakikolwiek wąż ma nieszczelność a korek nie wpuszcza powietrza to zaciąga je przez węże i zapowietrza układ paliwowy. Popuść korek wlewowy do baku i zobaczysz co będzie się działo po dłuższej jezdzie.
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Darou

Darou

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 06 luty 2011 - 09:15

problem z pompa paliwowa sytuacja przedstawia się następująco: Miałem w traktorze zalane paliwo ze "szkodzącymi dodatkami" które spowodowało zatrzymanie pompy paliwowej. Oddałem ja do regeneracji jednak teraz traktor dymi i ma mniejszą moc, dławi się przy cięższej pracy. Czy zwiększenie dawki paliwa rozwiązało by problem??

#8 Share jasiu7745

jasiu7745

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze ich naprawa i ładne dziewczyny

Napisany 06 luty 2011 - 11:00

problem z pompa paliwowa Czy przy wyciąganiu zaznaczytłeś sobie w jakim położeniu znajdowała się pompa? bo jeśli nie to jest możliwe że zmieniłeś kont wtrysku i wtryskuje w złym miomęcie i następną żeczą może być to że pompiarz mógł żle ją ustawić. Mi jak zerobił pompe do 5211 to też dymił z baku wir a jak mu dałem gazu na drodze to przejechałem ze 200m i dym dopiero się rozcholdził :lol: a jak był zimny z rana to aż pluł z komina taką miał dawke a jak zię znów zatarła to oddałem ją do dobrego pompiarza i teraż jest ok i dymu niema B)

#9 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oczywiście i wszystkie jego odmiany

Napisany 06 luty 2011 - 13:37

problem z pompa paliwowa Najprawdopodobniej przyczyna jest taka jak napisał kolega wyżej, u mojego kolegi w C-360 było to samo. Robił generalkę, wymontował pompę na szybko, bach w samochód i żeby mu sprawdzili i naprawili. Przyjechał, montuje no i odpalanie, odpalił jak normalnie itp. ładnie chodził, ale jak pojechał zabronować to już było gorzej; jak dojechał to silnik bardzo ciepły, no ale cóż bronować trzeba. Rozłożył brony, bieg 2 i powoli puszcza sprzęgło, a on zaczyna gasnąć, wbił go na obroty i znów ani rusz. To na 1 to samo, złożył brony i kita na dom zawołał dobrego mechanika, popatrzył, posłuchał i zajrzał do pompy i okazało się że przestawił o 1 ząbek na pompie i w złym momencie następował wtrysk. Po przestawieniu śmiga aż miło.
KPK Kumurun Team - Główny Sekretarz

#10 Share Darou

Darou

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 06 luty 2011 - 14:25

problem z pompa paliwowa przy wyjmowaniu pompy przecinakiem delikatnie zaznaczyłem na obudowie i złożyłem identycznie, tak jak było to zrobione oryginalnie. pozostaje kwestia dawki paliwa. możliwe ze pompiarz źle ja ustawił i trzeba by było zwiększyć. pytanie jak to zrobić?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share jasiu7745

jasiu7745

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze ich naprawa i ładne dziewczyny

Napisany 06 luty 2011 - 23:09

problem z pompa paliwowa Powiem ci tak nie baw się z tym tylko oddaj do jakiegoś dobrego zakładu a nie do partacza jak dałeś(bez obrazy)kase zwiną a roboty nie wykonał jak bedziesz dawał to daj do dobrego speca ja z pompami to jeżdze aż 75km w jedną strone ale jak zrobi to aż miło i nie szkoda dać kasy i nie drodo np jak robiłem pompe do 5211 to z wtryskami wyszło mi 750 zł a zetorek chodzi jak perszing :lol: za 3p zwina 650 zł i też była zatarta bo takie lipne paliwa mamy na cpn ;[ pozdrawiam