Skocz do zawartości

Zdjęcie

Modele 3D by Timi95

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Timi95

Timi95

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 15 sierpień 2010 - 19:42

Modele 3D by Timi95 Witam jestem modelarzem 3D robię modele maszyn rolniczych w programie 3D Studio Max do gier rolniczych takich jak Landwirtschafts Simulator. Obecnie pracuję nad Bizonem Z056 ale już nie nic nie grzebałem przy nim tydzień bo nie mam zdjęć na teksturę. Czekam cierpliwe jak pewna osoba je dostarczy.

Bizon Z056
Poly:245

Dodany obrazek

Póki są żniwa chciałbym aby osoby które posiadają takie kombajny jak poniżej na liście zrobiły zdjęcia na teksturę. Zdjęcia boku jednego i drugiego tył i przód i zdjęcia hederu z jednej strony i z drugiej czyli razem 6 zdjęć. Jeżeli znajdzie się taka osoba podam GG lub jak kto woli email. Noi pewnie przydadzą się foty z wnętrza tzn foty zegarów ale to już na GG zgadalibyśmy.
Potrzebuję fot:
-Bizon BS Z110
-Bizon Gigant
-Bizon Dynamic Z115 Turbo 3B
-Bizon Dynamic Z165 Dynamic LX
-Bizon 5056
-Bizon Sampo
-New Holland TC 54

Wiem że na tym forum prawie każdy ma gospodarstwo i niektórzy posiadają ten sprzęt co wyżej na liście.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Modele 3D by Timi95 Dzisiaj, 12:11
  •  

#2 Share master0608

master0608

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 15 sierpień 2010 - 20:35

Modele 3D by Timi95 Witam serdecznie. Rowniez robie modele do LS'a lecz w AC3D ;[ 3D MAX zbyt skomplikowany :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share ragavan

ragavan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 05 wrzesień 2010 - 09:52

Modele 3D by Timi95 No to pewnie znamy sie z jakiegoś forum bo ja tez modeluje jak i programuje:)