dark34

MF vs CLAAS

Polecane posty

dark34    0

ostatnio interesuje sie kupnem noewego ciagnika o mocy okolo 180km, mam do wyboru CLAASA AXIONA 820 lub MF 6495, co doradzacie, jak z awaryjnoscia w tych ciagnikach, jak ze spalaniem, ciagnik ma byc jako głowny na 120 ha, pola mam gorzyste, dzieki za odowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojoch7340    6

a może coś ciemno zielonego john deer

Edytowano przez robertbara
Brak uzasadnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może coś ciemno zielonego john deer

 

Czemu od razu JD? Uzasadnij swoją wypowiedz. JD to po prostu ma już wypracowaną renome na polskim rynku i dlatego każdy od razu wymienia JD. Tu trzeba się zastanowić, bo to już nie są małe pieniądze.

 

 

Co do claas'a to niech się wypowie np. @brzozak2. On ma 850, ale on się różni tylko mocą. Budowa i gabaryty są prawie takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerc330    0

ja bym polecił class'a podobno dobre traktory i ładnie wyglądają ;[ i mam dane techniczne tych ciągników jak chcesz to prześle ci je na e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Witam to jest naprawde trudny wybór ale Mf może minimalnie chyba ośągać mniejsze spalanie bo ma silnik perkinsa a claas ma silnik john deere chyba że sie coś zmieniło ale głowy nie daje.Mf jak i Claas to dobre firmy tylko moim zdaniem MF to bardziej doświadczona firma jeżeli chodzi o ciągniki dlatego ja bym wybrał MF.A jeżeli niezależy ci na spalaniu to zorientuj się jak stoją john deere po ile i jaka będzie różnica cenowa ,zobacz też do jakiego dilera masz bliżej oraz pojeżdzij sobie tymi ciągnikami a zobaczysz który ci bardziej podejdzie do gustu.

JAk MF to tylko z dyna 6 i gwarantuje że nie zabraknie ci przełożeń pod górkami ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

A w MF jest Dyna 6 a w Claasie Hexashift 24x24 a są te same skrzynie,o innej nazwie i wychodzące z tej samej fabryki.W Claasie silnik JD z układem CR Claasa a w MF SISU.Claas ma 5 lat rejkojmi a to dużo.Ja na Axiona 810 miałem ofertę 76 tyś € netto do negocjacji a ma 169km.Jak jest teraz.

Claasem jeździłem MF jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecił class'a podobno dobre traktory i ładnie wyglądają ;[ i mam dane techniczne tych ciągników jak chcesz to prześle ci je na e-maila

 

 

 

Jak możesz to prześlij mi na e-maila:

 

mateusz-pawlowski16@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Dzisiaj orałem z kolegą nowym Axionem 810 w Cebis i TLS.Piękna maszyna za 295 tyś netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj