bishop

Hodowla szynszyli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zetor5340    1

a na co sie te szynszyle hoduje?


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

heh szkoda zwierzaków bo takie fajne stworki to lepiej sobie w domku trzymać tak dla jaj a nie na futro.. :rolleyes: :(


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Nie wiesz co to jest szynszyla?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Szynszyla ;)

Miłe zwierzątko,szkoda go hodować na futro,lepiej sie z nim pobawić ;)


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

ja mam 1 w domu. bardzo miłe zwierzątko, a koło mnie jest hodowla. podobno dużo zabawy z tym jest a pieniążki są w tedy jak sie ma dużą ilość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no i po co takie ładne i małe zwierzaki hodować na futro? niedługo to papugi będą z piór obskubywać..heh :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laktok    0

ja tez mam szynszyla w domku jest swietny tylko jezeli nie trzymasz go w tym pokoju w ktorym spisz bo napewno nie da ci pospac a co do hodowli zarobkowej to nie mogl bym tego robic szkoda takiego milego stworka na futra :wacko: pytanko do tych ktorzy maja szynszyla w domu macie duze klatki dla swoich zwierzatek? moim zdaniem te kupne sa o wiele za male nawet nie ma tam gdzie poskakac ja swojemu zbudowalem klatke z drewna i siatki tynkarskiej ma okolo 1m wysokosci szerokosci jakies 0.7m i dlugosci tez okolo 1m pozdro dla milosnikow tych skoczkow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msms    0

O szynszylach chyba każdy słyszał. Mój tata kiedyś to hodował bo mama sobie zarzyczyła futro z szynszyli. Ich hodowla nie jest łatwa, bo wymagają dużej czystości, muszą mieć dostęp do czystej wody i piasku. Poczytaj na przykład tutaj, zakładka: hodowla szynszyli. Całkiem konkretne informacje. Zwięźle i z tego co się znam to na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co odkopujesz temat sprzed prawie 2 la nie wnosząc do niego żadnych konkretnych informacji? Chyba logiczne że muszą mieć czytsą wodę jak każde inne zwierzę.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ale linka źle poddałeś.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoHnyD    3
Po co odkopujesz temat sprzed prawie 2 la nie wnosząc do niego żadnych konkretnych informacji? Chyba logiczne że muszą mieć czytsą wodę jak każde inne zwierzę.

No to tu się zdziwisz bo szynszyle są zwierzątkami, które wody praktycznie wcale nie potrzebują a jeśli już to bardzo mało do tego stopnia że potrafią pobrać ją z karmy. Dzięki temu ich odchody są do tego stopnia suche, że w ogóle nie śmierdzą. Klatka wiadomo im większa tym lepsza, ale z powodzeniem mogą sobie pobiegać po pokoju - oczywiście o ile na wierzchu nie ma nic co mogły by zniszczyć albo co mogło by być dla nich niebezpieczne np przewody elektryczne. Wie ktoś gdzie można zdobyć białego szynszyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msms    0
Ale linka źle poddałeś.

Ok, sorki już poprawiłem. Musiało coś mi sie źle musiało to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tu się zdziwisz bo szynszyle są zwierzątkami, które wody praktycznie wcale nie potrzebują a jeśli już to bardzo mało do tego stopnia że potrafią pobrać ją z karmy. Dzięki temu ich odchody są do tego stopnia suche, że w ogóle nie śmierdzą. Klatka wiadomo im większa tym lepsza, ale z powodzeniem mogą sobie pobiegać po pokoju - oczywiście o ile na wierzchu nie ma nic co mogły by zniszczyć albo co mogło by być dla nich niebezpieczne np przewody elektryczne. Wie ktoś gdzie można zdobyć białego szynszyla?

 

W lato też pobiorą wodę z karmy? Przy 30 stopniach?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Nie wiem jak u innych, ale moja szynszyla lubi pić wodę i dostaje ja codziennie, świeżą <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Skąd masz takie bzdury że nie potrzebują wody ? Jak każde zwierze muszą mieć wodę . Gdy mamy w domu to urocze zwierzątko jedno powinno mieć klatkę około 40x70x80 cm ale może być trochę mniejsza ale przydały by się wybiegi po pokoje lub latem dworze ale pod czujna opieka <_< Ja nie posiadam szylków tylko świnki ale lubię czytać o gryzoniach i zajęczakach :)

Edek masz zdjęcia twojego zwierzaka ? Jak tak to podeślij mi na PW :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Nom lubią mieć przestrzeń bo lubią poskakać :) wypuszczam czasem ją w mieszkaniu to goni jak szalona :)

Na pole zabieram w lecie w mniejszej klatce, bo jak bym Ją wypościła to już tym Jej nie zobaczyła :) Ale szynszyle są boskie wręcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Karol12
      Czy zastanawialiście się kiedyś nad hodowlą tego typu zwierząt??
      Ja myśle że może być to nasza przyszłość co wy na to??
      Z moich obliczeń do mojej obory wejdzie taki kózek ok. 25sztuk :rolleyes:
      Co dawać kozom??
      Jak użądzić dla nich obore?? i miejsce do dojenia??
       
       
      Pozdrawiam Karol12!!!
    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj