Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas AXION

185 odpowiedzi na ten temat

#21 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 31 sierpień 2007 - 11:57

Claas AXION do wszystkich modeli amortyzacja przedniej osi jest dostepna za doplata, nam chciali wcisnac bez i bylby jeszcze w sierpniu, teraz ma byc w polowie wrzesnia, szkoda ze dopiero teraz wprowadzaja bezstopniowke :/
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas AXION Dzisiaj, 19:44
  •  

#22 Share zonk

zonk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 09 październik 2007 - 20:24

Claas AXION ciekawostka: wczoraj serwisant od korbanków powiedział mi że agrofirma witkowo zamówiła 16 axionów :P :P :P

#23 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 09 październik 2007 - 22:11

Claas AXION

ciekawostka: wczoraj serwisant od korbanków powiedział mi że agrofirma witkowo zamówiła 16 axionów :P :P :P

wow to konkretny rzut, dzis byl u mnie rolnik i ogladal axiona ma zamiar wziasc 810 na 90 ha, ale jego ziemie jeszcze nizej polozone i jeszcze bardziej wymagajace :P
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#24 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 14 październik 2007 - 16:27

Claas AXION

ciekawostka: wczoraj serwisant od korbanków powiedział mi że agrofirma witkowo zamówiła 16 axionów :P :P :P

Niezła armia, ale będzie miała na czym pracować. Oni chyba są więksi od Romanowskich ponad 13 tysięcy hektarów.
To ich strona http://www.agrofirmawitkowo.pl/ @Zonk o nich ci chodziło?

Żeby nie robić bałaganu @brzozak jesteś zadowolony z transakcji z Korbankami, szło się z nimi dogadać, jakiś upust dali?

#25 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 14 październik 2007 - 17:15

Claas AXION upust hmmm, ja sie wogole nie targowalem. powiedzieli mi wyjsciowa oferte, uzgodnilem wyposazenie i tyle. pozniej skompletowali wszystko i na @ przyslali mi oferte i wyszlo 5 tys. euro mniej, przedni TUZ 5,2 zamiast 3,8T i para wyjsc hydrauliki + wolny powrot.
edycja 15 X 07:
przebilem dzis tylnia opone wpizdziec :angry: naszczescie dalem rady dojechac do domu, odczepic plug i klocki podstawic

#26 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów

Napisany 19 październik 2007 - 23:00

Claas AXION Hej panowie. Macie moze jakies wiesci kiedy moga sie pokazac te modele klasa z AP i jakie to beda moce ? Tak na marginesie Brzozak2... wkurza mnie ze te nizsze Axiony znaczy jak bede bral to 810 lub 820 nie maja CPM z ukladem common rail'a, bo jak sama idea wskazuje za free power czyli mniejsze zuzycie paliwa na 1ha, a konkurencja ma :angry: i w Twoim tez jest :)

#27 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 20 październik 2007 - 00:28

Claas AXION

Hej panowie. Macie moze jakies wiesci kiedy moga sie pokazac te modele klasa z AP i jakie to beda moce ? Tak na marginesie Brzozak2... wkurza mnie ze te nizsze Axiony znaczy jak bede bral to 810 lub 820 nie maja CPM z ukladem common rail'a, bo jak sama idea wskazuje za free power czyli mniejsze zuzycie paliwa na 1ha, a konkurencja ma :angry: i w Twoim tez jest :)

ale w najwiekszym arionie raczej sie znajdzie, na detale jednak trzeba poczekac

#28 Share karol0604

karol0604

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, myślistwo

Napisany 20 październik 2007 - 07:08

Claas AXION Niestety w 810 niema :/:/:/ choć by mi pasowało i to bardzo czasem dodatkowa moc by sie przydała, ale ogólnie jest ok :):)

#29 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów

Napisany 20 październik 2007 - 13:10

Claas AXION W najwiekszym Arionie? Czyli 150 KM + ze 25 z CPM eeee cienizna. Jak sie wnerwie to pojde w slady Brzozaka i wezme 840 lub 850

#30 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 20 październik 2007 - 17:13

Claas AXION

W najwiekszym Arionie? Czyli 150 KM + ze 25 z CPM eeee cienizna. Jak sie wnerwie to pojde w slady Brzozaka i wezme 840 lub 850

heh tak trzymac, tymbardziej ze przepasci cenowej nie ma, tylko co ty w agencji im powiesz :) :) zeby ci przyznali

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share zonk

zonk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 21 październik 2007 - 20:04

Claas AXION claas wprowadza w axionie bezstopniówkę ZF CMATIC, boost już jest prawie w wszystkich modelach axion z bezstopniówką
jest też następca aresa nowy claas arion

#32 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów

Napisany 22 październik 2007 - 00:04

Claas AXION O fajnie zonk dzieki za inf i linki. To wlasnie chcialem wiedziec. Trzeba zadzwonic do Pawla Buczko od korby, kiedy to bedzie bo jak dostane z ta bezstopniowka i boostem to na pewny wezme jasno zielony ciagnik a nie cienna zielen (JD znaczy) :) . A tak na marginesie ma ktos spis dodatkow do Axiona ? Chodzi mi o klime, wykonczenie wnetrza, fotele itp. Wrzuccie do tematu jak ktos ma. Dzieki z gory. Pozdrowionka

#33 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów

Napisany 22 październik 2007 - 00:13

Claas AXION

heh tak trzymac, tymbardziej ze przepasci cenowej nie ma, tylko co ty w agencji im powiesz :) :) zeby ci przyznali

No wiesz 90 ha troche malo ale trzeba myslec przyszlosciowo. Chce dokupic troche ziemi w przyszloscie i nie bede zmienial ciagnikow co chwile jak pajac, a z agencja sobie poradze bo mam jeszcze "dzierzawy" :) Swoja droga im dluzej mysle o ciagniku tym wiecej koni mi sie robi. Jeszcze tydzien dumania i xerion mi wyjdze hehe :)

#34 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 październik 2007 - 16:34

Claas AXION

No wiesz 90 ha troche malo ale trzeba myslec przyszlosciowo. Chce dokupic troche ziemi w przyszloscie i nie bede zmienial ciagnikow co chwile jak pajac, a z agencja sobie poradze bo mam jeszcze "dzierzawy" :) Swoja droga im dluzej mysle o ciagniku tym wiecej koni mi sie robi. Jeszcze tydzien dumania i xerion mi wyjdze hehe :)

no ja zaczalem od axiona 830 i fendta 820, a wiadomo jak sie skonczylo.
jesli chodzi o dodatki to do mojego mozna bylo wziasc tylko 5 wyjscie hydrauliki i programowanie wiekszej liczby predkosci obrotowych (4 zamiast 2) i to wszystko, oczywiscie zostaja jakiej indywidualne dodatki, agrocom, isobus i moze nawet skora na fotelu :), tym juz sie nie interesowalem

#35 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów

Napisany 22 październik 2007 - 18:15

Claas AXION No o te dodatki mi wlasnie chodzi .... jakas lodoweczka na zimne piwko w pole, czy lepszy fotel albo lusterko wewnetrzne no nic trzeba bedzie Buczka troche pomolestowac :)

#36 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 październik 2007 - 20:14

Claas AXION

No o te dodatki mi wlasnie chodzi .... jakas lodoweczka na zimne piwko w pole, czy lepszy fotel albo lusterko wewnetrzne no nic trzeba bedzie Buczka troche pomolestowac :)

lodowka jest w kolomnie kierownicy, zmiescisz w niej spokojnie 2 litrowa butelke i chyba jeszcze 2 male puszki jutro sprawdze, lusterka wewnetrzne sa 2 :) , a o fotel to molestuj pawla, a dokladniej o obicie, strasznie sie w nim poca plecy, albo niech zmienia wykonczenie albo niech wrzuca wentulacje i masaz (ech az wstyd takie posty pisac :)), jedna rada gdy bedziesz wybieral opony, wiadomo zdecydujesz sie na jakas szerokosc, wiec jak to zrobisz wez na najwiekszej feldze i najwiekszym mozliwym profilu, bo permanentnie u mnie gubi trakcje choc wazy 9T bez ciezarkow (niedlugo przejade sie z pelnym bakiem paliwa na wage).

#37 Share karol0604

karol0604

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 22 październik 2007 - 20:26

Claas AXION brzozak 2 ja już to zrobiłem :] z pełnym bakiem ( i ze mną:)) pokazało mi 8700kg z groszami :)

#38 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 październik 2007 - 23:14

Claas AXION

brzozak 2 ja już to zrobiłem :] z pełnym bakiem ( i ze mną:P) pokazało mi 8700kg z groszami :D

w 850 to w sumie niezly wynik, ale jaka masz os??

#39 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów

Napisany 23 październik 2007 - 21:57

Claas AXION

, jedna rada gdy bedziesz wybieral opony, wiadomo zdecydujesz sie na jakas szerokosc, wiec jak to zrobisz wez na najwiekszej feldze i najwiekszym mozliwym profilu, bo permanentnie u mnie gubi trakcje choc wazy 9T bez ciezarkow (niedlugo przejade sie z pelnym bakiem paliwa na wage).

No za szerokich laczkow to nie bede chcial, bo chce sobie sprawic blizniaki .... zebym sie zmiescil na drodze hehe wiec myslalem o jakims posrednim profilu :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share karol0604

karol0604

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 27 październik 2007 - 11:09

Claas AXION Do brzozak Sorka ze tak poźno ale nie było czasu :P Niestety oś zwykła a szkoda ze nie resorowana ale funduszy było zamało :/:/ ale niepowiem bo jeździ sie wygodnie:):D Brzozak jak tam z awaryjnością 850 pracuje bez zarzutu ???