Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kombajny do zboża

58 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mateusz8530

mateusz8530

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 03 lipiec 2007 - 16:02

Kombajny do zboża chce kupić kombajn i niewiw który wybrać możecie mi coś doradzić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kombajny do zboża Dzisiaj, 06:42
  •  

#2 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 03 lipiec 2007 - 16:11

Kombajny do zboża a do jakiej ceny szukasz i na ile ha
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#3 Share mateusz8530

mateusz8530

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 03 lipiec 2007 - 16:44

Kombajny do zboża mam 9ha troche małao ale myśle o dorabianiu na usługach

#4 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 03 lipiec 2007 - 17:11

Kombajny do zboża szczerze mówiąc to na twoim miejscu dał bym sobie spokuj z kombajnem na takiej powierzechni - cały rok będziesz się nim musiał przejmować a pracy masz na jeden dzień - a z usługami to jest róznie
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#5 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 03 lipiec 2007 - 18:30

Kombajny do zboża Zależy od okolicy. Jak my kupiliśmy bizona(no ale było to z 10 lat temu) to do koszenia mieliśmy z 10ha. A w pierwszych latach na usługach zarabialiśmy po 7-10tyś. Oczywiście na brudno.
Myśląc o zarobkach nie możesz kupić kombajnu w złym stanie. Bo jak będzie ci się psuł z 2 razy dziennie to możesz stracić sporą liczbę klientów i przestanie ci się opłacać posiadanie kombajnu.

#6 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 03 lipiec 2007 - 18:35

Kombajny do zboża może fortschritt-a 512 lub 514?? nie są drogie a lepsze od bizona.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#7 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 03 lipiec 2007 - 20:12

Kombajny do zboża jeśli chce się wejść w usługi to trzeba najpierw rozejrzeć się czy w okolicy nie ma czasem nadmiaru kombajnów no i oczywiście kombajn musi byc tip-top bo jak pojedziesz do kogoś starym rzęchem który nie dość ze się psuje to jeszcze gubi ziarno i takie tam to na bank na drugi rok będziesz miał kombajn tylko dla siebie (nawet jak zmienisz na lepszy)
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#8 Share axel

axel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 03 lipiec 2007 - 20:19

Kombajny do zboża Radze Ci claas-a, mam i jestem zadowolony.Mam claas-a i john deere ale john deere nie kupuj najlepszy claas.
John deere sie często psuje a claas to naprawiałem może raz ale drobana usterka.

Edytowany przez Pixel, 04 lipiec 2007 - 15:27.
Post pod postem oraz ortografia.

#9 Share Danex89

Danex89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 03 lipiec 2007 - 20:42

Kombajny do zboża Kat to cos malo szczegolnie jak z 10 lat temu, my w tamtym roku okolo 9 tysi ale juz na czysto. Tak to nam wyszlo jakos chyba ponad 17 a 10 lat temu to spokojnie sie dalo 15 do 20 na czysto uklepac, chyba ze u was moze na kazdym podworku kombajn stoi??
Co do tematu to polecalbym tez E-512 bo tani choc my mamy 11 ha i kupilsmy rekorda (jak byl kupowany to bylo 6 ha:P ale co roku dochodzi powoli ziemi:P) no ale praktycznie tylko w uslugach chodzi i u nas by byl problem z czesciami do takich wynalazkow jak forszaj

#10 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 04 lipiec 2007 - 07:18

Kombajny do zboża @danex89
Prawie zgadłeś. Wcześniej w naszej okolicy działały dwa SKR-y. No i w PGR było z 30 bizonów. No a teraz w mojej wiosce jest 6, wioskę obok jest też 6 ( na 6 gospodarzy). No i praktycznie każdy kto ma ponad 15-20 ha do młócenia ma swój.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Danex89

Danex89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 04 lipiec 2007 - 12:11

Kombajny do zboża no to faktycznie z zarobkami na kombajnie u was nieciekawie, u nas byl skr w ktorym bylo 5 kombajnow, w tym roku sprzedali ostatniego ktory od dwoch lat juz nie jezdzil, w okolicy wogole u nas jest malo kombajnow, moze z 5. My obrabiamy jakies 5 wiosek, w tamtym roku natluczone 104 godziny bez swojego;)

#12 Share Turbina

Turbina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 880 postów

Napisany 04 lipiec 2007 - 12:34

Kombajny do zboża @Danex89-z jakich stron jesteś,że tak mało kombajnów jest??????,jak ja bym 5 wiosek obrabiał to zamiast starego Dominatora był by nowy Lexion :(

#13 Share Danex89

Danex89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 04 lipiec 2007 - 15:51

Kombajny do zboża Woj. Lodzkie, powiat Bełchatowski, no kombajnow jest malo tylko ze jest inny problem, kopalnia i elektrownia belchatow dala zatrudnienie tylu ludziom ze nikomu sie niechce paprac w ziemi i obrabiane jest okolo 20-30% pol. No i wioski tez nie sa takie duze. Jeszcze troche i trzeba bedzie sie wyposazac w kombajny do brzuzek:P:P Gdyby rolnictwo nie upadlo to pewnie sytuacja by byla troche inna no ale coz.....

#14 Share dominator150

dominator150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 16:13

Kombajny do zboża danex89 skad ty dokładnie jestes.

#15 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 18:10

Kombajny do zboża

może -a 512 lub 514?? nie są drogie a lepsze od bizona.

Też bym proponował fortschritta fajne kombajny. I komfort w kabinie jest lepszy :(
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#16 Share Hvb3000

Hvb3000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 18:38

Kombajny do zboża Może od Korbanków NH :( . W cenie jest o jedno zero za dużo. :)
A tani i dobry to bizon jest, komfortu nie ma, ale najważniejsze aby prace wykonać.

#17 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 18:48

Kombajny do zboża

Może od Korbanków NH :( . W cenie jest o jedno zero za dużo. :)
A tani i dobry to bizon jest, komfortu nie ma, ale najważniejsze aby prace wykonać.

Ja pier.... ale cena :) Wściekli się czy co? :)

#18 Share dominator150

dominator150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 18:54

Kombajny do zboża jaki ten newholland to złom byłem i go widziałem i jeszcze do nas mówili że chcą go sprzedac za grosze. :(

#19 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 21:12

Kombajny do zboża To ten http://www.allegro.p...land_8050_.html wygląda na taniochę i też sprzedaje firma
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Danex89

Danex89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 22:59

Kombajny do zboża @dominator150

województwo Łódzkie, powiat Bełchatowski, pisalem wyzej, dokladniej to gimna Bełchatow zaraz przy granicy z Bełchatowem a co??