Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przedni napęd MF 3630

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mesomorph

mesomorph

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 11 sierpień 2010 - 11:29

Przedni napęd MF 3630 Witam. Mam nadzieje ze ktoś mi pomoże. W moim MF 3630 od kilku dni dzieje sie cos dziwnego z przednim napedem:
1) raz sie wlacza a raz nie
2) po wlaczeniu przedniego napedu, naped ciagnie do momentu gdy dostanie opór i zaczyna drgac
3) przedni naped potrafi sam sie wlaczyc

z gory dzieki za pomoc, pomozcie co mam zrobic

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przedni napęd MF 3630 Dzisiaj, 19:52
  •  

#2 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1050 postów

Napisany 11 sierpień 2010 - 14:30

Przedni napęd MF 3630 nie masz problemów z komputerem sprawdz złączkę tą z przodu zdarza sie że zawleczka wypadnie i bedzie się zsuwała i nasuwał a i w jakich okolicznościach sam się włącza bąć wyłacza sprecyzuj swoją wypowiedz drezenie to to że raz ciągnie jedno koło raz drógie i buja mostem na boki czy jak
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#3 Share mesomorph

mesomorph

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 12 sierpień 2010 - 06:12

Przedni napęd MF 3630 W czasie pracy na polu potrafi zaswiecic sie kontrolka od przedniego napedu, czasem gdy nacisne wlacznik nawet nic sie nie zaswieca, a gdy sie uruchomi naped, chociaz i tak nie caignie to tylko drga, ale jak dostanie troche ciezej to sie rozlacza. Wczoraj byl u mnie serwisant, i kazal rozebrac ta mala skrzynie w ktorej znajduje sie sprzeglo od napedu, okazalo sie ze na wszystkich tarczkach, sa zerwane zabespieczenia.. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1050 postów

Napisany 12 sierpień 2010 - 06:46

Przedni napęd MF 3630 aa aaa to też sie często zdarza wyłamują się te wypusty i tak masz fart bo czasem między zęby kawałek wpada i dopiero wtedy robi mały raban w skrzyni to jest ich wada fabryczna
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share mesomorph

mesomorph

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 18 sierpień 2010 - 06:21

Przedni napęd MF 3630 Napęd juz śmiga, wczoraj złożyłem, teraz czas na orke, tylko musi przestać padać... ')