Skocz do zawartości

Zdjęcie

Do czego ten mały wlew na silniku od strony chłodnicy.

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kompan

kompan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 10 sierpień 2010 - 22:26

Do czego ten mały wlew na silniku od strony chłodnicy. Zastanawiam się do czego jest taki mały wlew ma silniku w JD 1085 między pompą paliwa a chłodnicą. Czy należy na coś zwrócić szczególną uwagę przy tym silniku, chodzi mi o to że np. w fortschricie lepiej odłączyć świecę żarową bo jak się przypadkowo włączy to po silniku. Są Jakieś nietypowe sprawy przy tym silniku. Posiada on np. jakieś świece. Kupiłem go dopiero i nie ma już czasu na powolne oglądanie maszyny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Do czego ten mały wlew na silniku od strony chłodnicy. Dzisiaj, 11:53
  •  

#2 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oczywiście i wszystkie jego odmiany

Napisany 11 sierpień 2010 - 09:53

Do czego ten mały wlew na silniku od strony chłodnicy. A do czego idzie ten wlew? Może do dolewania oleju do pompy paliowej?
KPK Kumurun Team - Główny Sekretarz

#3 Share astrzak

astrzak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:A wszystko po trochu...

Napisany 12 sierpień 2010 - 06:23

Do czego ten mały wlew na silniku od strony chłodnicy. Kolego też mam JD 1085 ale nie mam tego wlewu. Nie ten silnik niema jakis nietypowych rzeczy :)
Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share kompan

kompan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 13 sierpień 2010 - 20:44

Do czego ten mały wlew na silniku od strony chłodnicy. Otwierając ten wlew widzę jakieś koła zębate, a czy do pompy w johnie dolewa się oleju. I co ile zmieniacie lub czyścicie filtr powietrza. Czy mieliście problem z załączaniem młocarni, tzn. tam jest takie koło które dociska pas młocarni i krzywo ono jest ułożone co spowodowało przedwczesne zużycie pasa.

#5 Share bartas19

bartas19

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 13 sierpień 2010 - 21:04

Do czego ten mały wlew na silniku od strony chłodnicy. zapewne jest to wlew do oleju do silnika. Ja mam taki wlew przy swoim 1188.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share kompan

kompan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 13 sierpień 2010 - 21:17

Do czego ten mały wlew na silniku od strony chłodnicy. To by była nietypowa sprawa ;[ miałbym dwa wlewy oleju. Sprawdzę jutro strzykawką jaki jest tam olej.
Tak to jest najprawdopodobniej wlew do pompy paliwowej tylko jaki olej nalać, taki sam jak do silnika??, Shell Rimula 15W40???

Dodaj odpowiedź