Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wymiana oleju w hydro

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share michalosik

michalosik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 09 sierpień 2010 - 20:55

Wymiana oleju w hydro Koledzy czy ktoś z Was wie w jaki sposób wymienić olej w napędzie hydro? Czy ktoś z Was już to robił? W instrukcji obsługi nic nie można znaleźć na ten temat. Sama wymiana filtra i oleju zawartego w zbiorniku nad nim nie stanowi problemu, ale co z resztą? Jak wymienić pozostałą ilość oleju?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wymiana oleju w hydro Dzisiaj, 01:41
  •  

#2 Share bartas19

bartas19

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 13 sierpień 2010 - 21:06

Wymiana oleju w hydro kolego mam dokładnie taki sam problem że też za bardzo nie wiem jak wymienic ten olej. a jaki olej w ogóle chcesz wlewać do hydrostatu???

#3 Share Grześ

Grześ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 29 sierpień 2010 - 10:34

Wymiana oleju w hydro Musicie spuścić olej z chłodnicy, olej z silnika od dołu jest spust, ze zbiornika. Ja jeszcze podniosłem pompę i pokręciłem kołem. Jak zalałem nowym olejem też ręczni pokręciłem kołem. Ja zalewałem ATF II niby dobry zamiennik. Pewnie z Fuchsa byłby lepszy.
The Truth Is Out There

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share michalosik

michalosik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 05 wrzesień 2010 - 10:57

Wymiana oleju w hydro Chyba lepiej odżałować i kupić oryginał. Grzesiu na ten sposób sam wpadłeś, czy tak faktycznie wygląda wymiana przez serwisantów? Wole być ostrożny bo jak wiadomo awarie tych podzespołów nie należą do najtańszych. Co z filtrem? Koniecznie musi być magnetyczny? Dzięki za pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Grześ

Grześ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 04 grudzień 2010 - 18:34

Wymiana oleju w hydro Sam tak zrobiłem. Serwis nic innego nie wymyśli a sporo zaoszczędzisz. Dlaczego to są miejsca z których nie odleci olej i musisz go spóścić.
The Truth Is Out There

Dodaj odpowiedź