Zaloguj się, aby obserwować  
Ursusc385

[Połączone] Przyczepa samozbierajaca

Polecane posty

Ursusc385    1565

posiada z was ktos przyczepe samozbierajaca jak tak to jakiej firmy i jaka ładownosc ma? Ja posiadam przyczepe samozbierajaca HAGEDORN ładownos 6t z wałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na kupnie przyczepy samozbierającej do sianokiszonki. Na oku mam jugosłowiańską przyczepe SIP PRP3 bedzie pracowała jak narazie z C-360 na 3 hektarach urzytków zielonych. Co sadzicie o tym rozwiązaniu, jeśli macie inne pomysły prosze pisać.


Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a za ile chesz ją kupić?


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

to szukaj czegoś zachodniego...PRP3 jest dośc delikatna


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

A nie myślałeś o kupnie orkana...?taniej by Cię wyszedł i moim zdaniem jest lepszy...przydał by ci się bo jak wozisz trawę krową to byś sobie przyczepę zabrał i za jednym przejazdem skosiłbyś trawę a tak gdy będziesz miał przyczepę to musisz skosić rotacyjną, zgrabić i dopiero jechać...a tak samo jak będziesz robił siano kiszonkę to byś mógł orkanem zbierać z rządków i na pryzmę wozić podobnie jak robisz przy kukurydzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

do orkana potrzeba sporo więcej moc. w sianokiszonce C360 ma co robić a to tego trzeba przynajmniej jeszcze jeden ciągnik do odwozu (kierowca) + dwie przyczepy


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Ale czemu sporo więcej mocy...?ja orkan ciągam c - 330 i idzie dobrze...a poza tym orkan kupi taniej i może kosić trawę krową nie musi z nią nic robić tylko jedzie i kosi...a przy maszynie samo zbierającej musi to najpierw skosić potem zgrabić i dopiero może po to jechać a przy siano kiszonce jest taka sama praca jak przy kukurydzy...więc wie co jak idzie...ale to jest jego wybór...ja gdybym miał wybierać to bym tak na razie zrobił...a w przyszłości się zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

tylko że jak odrazu kosi to juz o nie jest sianokiszonka


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Wiem...ja mówię ze od razu będzie kosił krową...tak jak teraz musi wozić na przyczepie to tak sobie ukosi....nie musi ładować tylko jechać...a to w dzisiejszych czasach jest podstawą żeby zrobić a się zbytnio nie napracować...a co to siano kiszonki to może orkanem brać z rządków...jak skosi rotacyjną i zgrabi zgrabiarką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie duo taniej wyjdzie przyczepą zbierać na sianokiszonke bo jeden traktor wystarczy i duzo mniej paliwa spali a orkan ciężko idzie.


Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    50

Metal-Tech miroslawiec ładownosci nieznam


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9

Posiadałem KRONE TURBO 5000, ładowność 8 ton (pełna hydraulika) dobry sprzet ale sprzedałem bo nastawiłem się na bele teraz kronówka śmiga w sąsiedniej wsi - nawet łanie się prezentuje :)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzak    2

ja posiadam czeska ladownosc duza ale dokladnie nie wiem


Parę filmików z prac polowych :P
www.youtube.com/watch?v=v8ctm9sS6mc
www.youtube.com/watch?v=dyW2Ma50hzQ&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=e8iXeg_fEq4&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=RRW_jc-ZUdw&feature=channel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek7    0

zależy z jakim pełnym czy palcowym, u mnie mtz 82 z przyczepą sprint 330s(8t) chodzi sobie spokojnie (rotor palcowy), a z tego co mi wiadomo pełny rotor ma większe zapotrzebowanie na moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Clark
      Wiem, że temat wałkowany wielokrotnie ale mam kilka pytań a odpowiedzi nie znajduję. Otóż: wyczytałem, że stary olej można wypchnąć sprężonym powietrzem i teraz pytanie w jaki sposób?
      Rozbieranie całego układu odpada. Jedynie co pozostaje to czyszczenie za pomocą układu ciągnika ale to strata kilku albo nawet kilkunastu litrów oleju a tani on nie jest. Wpadłem więc na pomysł aby wstępnie wydmuchać układ sprężonym powietrzem a następnie podłączyć pod ciągnik i wypłukać resztę.
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj