Skocz do zawartości

Zdjęcie

potrzebuję psa

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 06 wrzesień 2010 - 17:47

potrzebuję psa Ja miałem 8 lat owczarka niemieckiego i też mi go ktoś otruł 3 lata temu po donosie policja jak stawała koło mnie na łapankę tak jak zawsze to przy okazji przychodzili popytać czy coś się dzieję a jak przejeżdżali to skręcali w moją drogę i do końca gosp. i spowrotem jechali. teraz mam owczarka podhalańskiego bardzo miły i nie pozorny pies ale potrafi zrobić swoje. W tym roku chcieli nas trzy razy okraść, tzn. łańcuch na bramie za pierwszym razem przecięty i tylko pisk opon i brama na oścież została otwarta ale pies wygonił ich, za drugim razem już doszli do drzwi chlewni i polegli przy czwartej kłódce (ktoś ich przestraszył zapewne):) pies rano leżał otumaniony, weterynarz stwierdził że go prądem poczęstowali:( biedny piesek do dziś ma reumatyzm:/ ale robi nadal swoje. za trzecim razem złapała ich policja. złodzieje nie byli mądrzy bo robili to zawsze w sobotę w nocy tydzień po tyg. to było. I dodam że jednej zimy mój piesek znalazł faceta z odmrożeniami już nie pamiętam którego stopnia, do dziś jak przechodzi obok nas to mu coś dobrego rzuci:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
potrzebuję psa Dzisiaj, 07:07
  •  

#22 Share zeberka363

zeberka363

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 15 wrzesień 2010 - 11:41

potrzebuję psa Polecam takie małe szczekacze-u mnie grasują lisy a dzięki nim (mam 4)żadna kura jeszcze nie ucierpiała a obcego wchodzącego na plac zaraz wyczują :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6749 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 15 wrzesień 2010 - 12:42

potrzebuję psa Do mnie 2 dni temu przybłąkał się pies, tzn. przyszedł za mną od autobusu 3km i nie chce się odczepić. Tylko za mną chodzi. Jest to młody wilk tylko szczeka jak bernardyn :) Nawet zaczął już domu pilnować. Jak kolega przyszedł to zaczął szczekać a wczoraj poszedł za mną na przystanek i jak tylko pojechałem autobusem to ten wrócił. Nie wiedziałem co z nim zrobić bo nie chcę go trzymać bo nie wiadomo jakie robactwo ma że cały brzuch wydrapał z sierści. Dzisiaj tato zadzwonił do gminy i mają kogoś przysłać ale nie wiadomo kiedy. Jak już mówiłem wyprowadzić go się nie da a do drzewa go nie przywiążę bo nie wiadomo na kogo trafi. Niektórzy ludzie to na prawdę serca nie mają żeby tak sobie psy wywozić. Jak usłyszy samochód to nagle zaczyna biegać ze strachu i nie wie co ma robić.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.