Skocz do zawartości

Zdjęcie

potrzebuję psa

22 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kubik

kubik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 09 sierpień 2010 - 16:37

potrzebuję psa Z góry przepraszam jeśli założyłem ten temat w nie odpowiednim dziale ale jestem jeszcze w szoku!
W nocy z niedzieli na sobotę ktoś otruł mojego psa znalazłem go 500m od domu był to bardzo agresywny mieszaniec z budowy podobny do pitbulla. Teraz został mi się tylko jamnik nie nadający się do roli pilnowania bo mieszka w domu. A więc poszukuję jakiegoś psa który byłby również agresywny jeśli ktoś chciał by oddać szczeniaka do 7 miesięcy proszę o kontakt!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
potrzebuję psa Dzisiaj, 16:40
  •  

#2 Share Krystianrolnik

Krystianrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 09 sierpień 2010 - 17:25

potrzebuję psa Skąd dokładnie jesteś ?? Ja polecam Owczarki Niemieckie :)

#3 Share turion23

turion23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 09 sierpień 2010 - 17:41

potrzebuję psa Też polecam owczarka niemieckiego mam takiego od 5 lat i mało kto z podwórka wyjdzie jak pies nie jest zamknięty w kojcu.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share FarmerPawlos

FarmerPawlos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 567 postów

Napisany 09 sierpień 2010 - 18:13

potrzebuję psa Ja także polecam owczarka niemieckiego, ale jeszcze lepsze są dobermany. Sam miałem kiedyś jednego to potrafił oblecieć wszystkie nasze pola i sam wrócił zawsze do domu.

#5 Share bobek1

bobek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 09 sierpień 2010 - 18:26

potrzebuję psa Dołączam się do kolegów polecam owczarka niemieckiego. U mnie sąsiady mają i aż strach wchodzić do nich na podwórko. A bardzo szybko rosną. :)

#6 Share kubik

kubik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 09 sierpień 2010 - 18:29

potrzebuję psa

Skąd dokładnie jesteś ??

Ja jestem z Antoniny powiat Pajęczański gmina Strzelce Wielkie

#7 Share Wacek21

Wacek21

Farmer ze śląska

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Disco Polo :D

Napisany 09 sierpień 2010 - 18:30

potrzebuję psa Moze był za agresywny i go sąsiedzi otruli...
Ja polecam Bernardyna, wielki i budzi postrach;)
Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

#8 Share kubik

kubik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 09 sierpień 2010 - 18:34

potrzebuję psa @FarmerPawlos ja bym chciał dobermana bądź rodwajlera ale rodzice nie chcą takich groźnych psów bo mam małą siostrę i kuzyna który do mnie często wpada i boją się że mógł by ich zaatakować

#9 Share NHCS

NHCS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 09 sierpień 2010 - 18:38

potrzebuję psa Bernardyn jest tylko wielki, z reguły jest to przyjazny pies. Szybko pokocha każdego człowieka... nie polecam jeżeli chodzi o czyste warowanie. Owczarki niemieckie jak najbardziej- szybko się uczą, są posłuszne, wygląd tez jest bardzo odpowiedni, w dodatku są lojalne.

#10 Share FarmerPawlos

FarmerPawlos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 567 postów

Napisany 10 sierpień 2010 - 06:04

potrzebuję psa Doberman to pies który wybiera sobie jednego pana, tzn. że bardziej będzie go słuchał niż innych(przynajmniej tak było w moim przypadku i u znajomych). Jest to pies agresywny dla nieznajomych, ale jeśli ktoś często cię odwiedza to on się przyzwyczai i zrozumie, że to nie jest osoba obca(tak było jak mój był już duży, a przyszedł do nas nowy pracownik).

@NHCS no ja bym był innego zdania. Moja ciotka miała kiedyś takiego wielkiego bernardyna, że w żadnym sklepie nie nie było dla obroży to mu zrobiliśmy ze starych pasków coś na podobe szelek, a jak trzeba było go wyprowadzić to wszyscy szli do domu,a mój ojciec sam musiał sobie z nim poradzić, bo dla innych był niebezpieczny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6296 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 10 sierpień 2010 - 19:13

potrzebuję psa

Z góry przepraszam jeśli założyłem ten temat w nie odpowiednim dziale ale jestem jeszcze w szoku! W nocy z niedzieli na sobotę ktoś otruł mojego psa znalazłem go 500m od domu był to bardzo agresywny mieszaniec z budowy podobny do pitbulla.

Tak może na marginesie - oczywiście złożyłeś doniesienie na POLICJĘ?

Co do szczeniaków - coś by było ale to małe kundle które wiele hałasu robią tylko. Niestety daleko mieszkasz.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#12 Share kubik

kubik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 10 sierpień 2010 - 19:29

potrzebuję psa Nie składałem doniesienia bo oni gówno zrobią w tym kierunku a ja już wiem kto to zrobił
a teraz muszę się zająć poszukiwaniem szczeniąt dobermanów, rodwajlerów, owczarków niemieckich bądź bernardynów

#13 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 10 sierpień 2010 - 19:32

potrzebuję psa Jak dla mnie to żaden doberman i wszystkie do niego podobne... później można mieć problemy jeśli ma się takiego psa. Ja jestem tego zdania co kolega @Wacek21, może właśnie był za agresywny i sąsiedzi się go bali i go otruli. lepiej znajdź sobie takiego bernardyna czy owczarka niemieckiego. Te psy tez potrafią zaatakować ale tylko wtedy kiedy maja do tego powód, a taki doberman tak jak mówi @FarmerPawlos, jest agresywny dla każdego kogo nie zna i może bez powodu zaatakować. Miałem kiedyś owczarka niemieckiego skrzyżowanego z wilczurem. To był bardzo posłuszny pies, dobrze pilnował gospodarstwa, był nauczony żeby bez powodu nie wychodził za bramę podwórka no i dobrze się spisywał jako pies pasterski bo potrafił sam poganiać stado 15 krów na łąkę oddalona o 1 km... wiec lepiej pomyśl, owczarek niemiecki albo bernardyn...
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#14 Share kubik

kubik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 10 sierpień 2010 - 20:30

potrzebuję psa Właśnie o to chodzi że mają się bać bo co by było jak każdy by mógł wejść bez problemu na podwórko i do garażu. Gdzie mam maszyny warte grube pieniądze i co by było jak ktoś by je wyprowadził? Psa miałem 7/8 lat i nikomu nie przeszkadzał do kiedy nie wprowadził się na wieś człowiek u którego co tydzień są nowe psy!

#15 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6296 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 10 sierpień 2010 - 21:07

potrzebuję psa

Nie składałem doniesienia bo oni gówno zrobią w tym kierunku a ja już wiem kto to zrobił
a teraz muszę się zająć poszukiwaniem szczeniąt dobermanów, rodwajlerów, owczarków niemieckich bądź bernardynów

Złóż doniesienie. Wiem, że nic nie zrobią ale gliny będą zmuszone częściej zaglądać, osoba obwiniona/podejrzana będzie już odnotowana gdzieś w jakimś raporcie/protokole/notatce itp a to może się przydać w przyszłości jakby z tym gościem były problemy. Zawsze nawet najgorszy kwit w służbach mundurowych jest lepszy niż nic.

Nam też otruto psa. Wyznaję zasadę że lepsze małe psiaki ale bardzo głośne - na razie mamy spokój bo każdego kto przechodzi obok podwórka idzie wyczuć dzięki tym psom :)
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#16 Share kubik

kubik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 11 sierpień 2010 - 06:47

potrzebuję psa Szczerze to myślę o tym żeby kupić parkę rasowców i potem sprzedawać młode :) Jak myślicie opłaca się to?

#17 Share FarmerPawlos

FarmerPawlos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 567 postów

Napisany 11 sierpień 2010 - 19:17

potrzebuję psa

Jak dla mnie to żaden doberman i wszystkie do niego podobne... później można mieć problemy jeśli ma się takiego psa. Ja jestem tego zdania co kolega @Wacek21, może właśnie był za agresywny i sąsiedzi się go bali i go otruli. lepiej znajdź sobie takiego bernardyna czy owczarka niemieckiego. Te psy tez potrafią zaatakować ale tylko wtedy kiedy maja do tego powód, a taki doberman tak jak mówi @FarmerPawlos, jest agresywny dla każdego kogo nie zna i może bez powodu zaatakować. Miałem kiedyś owczarka niemieckiego skrzyżowanego z wilczurem. To był bardzo posłuszny pies, dobrze pilnował gospodarstwa, był nauczony żeby bez powodu nie wychodził za bramę podwórka no i dobrze się spisywał jako pies pasterski bo potrafił sam poganiać stado 15 krów na łąkę oddalona o 1 km... wiec lepiej pomyśl, owczarek niemiecki albo bernardyn...

To chodzi o to jak go sobie wychowasz. U mnie sąsiedzi też za często nie bywali, ale jak mu się powiedziało, że ma cicho siedzie to siedział i to są bardzo posłuszne psy. W mojej okolicy był kiedyś taki stary treser psów, to tak wyszkolił swojego dobermana, że jak np. na podwórko wchodził listonosz to go wpuścił, a jak już chciał wyjść to ten pies mu nie dawał. Nawet potrafił go przewrócić i pilnować dopóki przyszedł jego pan.

#18 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 sierpień 2010 - 20:28

potrzebuję psa Pytanie co robił "bardzo agresywny" pies 500 metrów od Twojego domu? Chodził sobie luzem?
Lubie zwierzęta, ale gdybym zobaczył coś w rodzaju pitbula kręcącego się przez jakiś czas w pobliżu mojego domu to nie byłbym zadowolony, nie mówiąc już o sytuacji gdyby zagrażał np. dzieciom...

Agresywny pies to wielka odpowiedzialność, niektórzy jednak tego nie rozumieją.

#19 Share NHCS

NHCS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 11 sierpień 2010 - 20:37

potrzebuję psa FarmerPawlos tak są wyjątki, moi sąsiedzi tez maja dosyć agresywnego Bernardyna, ale z reguły są to przyjazne psy...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share dew

dew

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 11 sierpień 2010 - 20:44

potrzebuję psa To nie do końca tak jest jak piszecie. Pies - stróż jak się go poprawnie ułoży to naprawdę może być neutralny, i nie będzie atakować bez powodu. Ja mam myśliwskiego - dla ludzi przytulanka, dla zwierząt - zagryzł 30 myszy, 2 koty i 2 prosiaki. Nie oceniajcie psa po wyglądzie.