unki

Ford New Holland 8240

Polecane posty

unki    2

Koledzy mam Forda 8240 i przestal jezdzic tzn. wczoraj caly dzien jezdzil i nastepnego dnia rano juz nie ruszyl znaczy po wrzuceniu biegu próbuje ale rozlancza jazde wyswiela kody E47, E37, E51, E13 co one znacza?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

zaraz to ustale więc tak E51 ma coś wspulnego z czujnikiem temperatury skrzyni najprawdopodobniej olej łapie za wysoką temperaturę a E37-47 odnoszą sie do sprzęgieł mokrych E13 jakiś przełącznik gora duł być może uległ rozkalibrowaniu albo jest poślizg na tarczkach nie odłączaliście akumulatora czy coś jakieś spięcie nie poszło muszę to dokładniej po tłumaczyć


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unki    2

Kolego ciagle mam problem z kodem E37 i E46 i ciagnik nie jedzie tzn rozlancza jazde sprawdzilem czujniki pozycji neutralnej jest 5 szt. sprawdzilem kable od czujnikow do sterownika i wszystko ok a ciagle generuje kod tak jakby widzial wrzucony jakis bieg badz dwa na raz. nie mam jeszcze instrukcji i nie wiem jaki przekaznik odpowiada za zalanczanie jazdy, zamienialem je miedzy soba ale to nic nie dalo moze jest ich wiecej uszkodzonych? A moze jesttam cos jeszcze czego nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Podaję ci dokładnie co oznaczają kody E13 przełacznik góra dól obydwa śa właczone E37 obwód włacznika rozłącazającego sprzęgło jest otwarty E47 włacznik rozłacaający jest za wysoko wyregulowany chodzi tu najprawdopodobniej o potencjometr sprzegła pracuje poza zakresem i E51 czujnik temperatury skrzyni nie ma przejścia prądu jest jego uszkodzenie albo gdzieś dziura na kablach nic przy nim nie grzebaliście ostatnio bo takie błędy wskazują że coś lub ktoś ładnie napieszał w elektryce skrzynia


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unki    2

A E46 jakie ma znaczenie?

Ide sprawdzac kable i kracowke od sprzegla, potecjometr jest dobry czjniki neutrala tez, a czujnik temp skrzyni to ktory to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

E46- Fuse 12 Blown natomiast czujnik temperatury znajduje się przy filtrze oleju są dwa jeden od skrzyni drógi od hydrauliki niestety nie mogę przesyłać załaczników


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unki    2

Koledzy a czy w necie jest moze ksiazka napraw do tego modelu dostepna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

Witam odnawiam temat zakupiłem taki sam model ciagnika tylko juz z nowa maska od new hollanda i pojawia sie taki problem po odpaleniu ciagnika po kilku minutach zapala sie stop trzeba wyjść z ciagnika podniesc maske i poluzować korek od zbiornika na plyn. wtedy dopiero przepływa plyn do zbiorniczka wyrownawczego i juz przez caly dzien sie nie powtarza ta czynnosc tylko w momencie jak jest zimny ciagnik i po jego opaleniu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norek007    0

Witam, mam problem w fordzie 8240 wyskakuje błąd e11 i ciągnik nie jeździ. Wcześniej było wszystko ok.

Co oznacza błąd e11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Morela15
      Witam 
      Dziś podczas pracy z wozem asenizacyjnym wyświetlił mi się błąd 5034 i obrazek ciągnika z wałkiem, wom nje da sie włączyć. Ciągnik to t5.110 z tego roku 
      Mial ktoś taki błąd?
    • Przez Paweł95
      Witam.Jestem nowy na forum mam problem z new holland td5.85 ciągnik nie chce grzać a temperatura skacze raz w gore raz w dół.Wie ktoś może jaka jest przyczyna??
    • Przez AleeX
      Witam,
      Mam problem z wycieraczką przednią w new holland t7 260, bezpieczniki, przekażnik itp wszystko sprawdzone i są dobre, a nie włącza się. Ktoś miał może taki sam problem? Czy to wina przełącznika przy kierownicy?
    • Przez pawelkx
      Witam, w New Hollandzie 7740 zaczęła mi się zapalać kontrolka i nie wiem od czego jest. Zapala się jak przy wysokich obrotach. Np. przy 1600 się zaświeci to gdy odpuszczę gaz a obroty się zmniejszają lampka gaśnie.
       

    • Przez mario989
      Mam problem z wyświetlaczem w New Holandzie tvt 155. Nie wyświetlają się żadne kontrolki w liczniku, oprócz tej od ładownia. Ciągnik normalnie odpala 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj