Skocz do zawartości

Zdjęcie

Producenci kabin

428 odpowiedzi na ten temat

#381 Share ogrodnikPPL

ogrodnikPPL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 15 listopad 2010 - 23:59

Producenci kabin Gdzieś wyczytałem że na forum ktoś ma kabinę od zetora na c -360, mógłby mnie ktoś nakierować kto to ma lub podać linka abym mógł zobaczyć jak to wygląda. Tak z ciekawości chciałem zobaczyć jak to wyszło

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Producenci kabin Dzisiaj, 09:31
  •  

#382 Share prorok

prorok

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 403 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,akwarystyka

Napisany 16 listopad 2010 - 22:36

Producenci kabin Ten użytkownik ma kabinę zetora na c-360Dodany obrazek
http://www.agrofoto....rch_app=gallery
Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

#383 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 listopad 2010 - 17:37

Producenci kabin A jak myślicie, czy kabina od ursusa ciężkiej serii pasowała by do c360?

#384 Share Kryniak

Kryniak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Elektronika

Napisany 23 kwiecień 2011 - 18:42

Producenci kabin Tylko Koja, to znany i najlepiej oceniany producent kabin ostatnio brałem do swojego 3512 :) .

#385 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 23 kwiecień 2011 - 20:07

Producenci kabin Czy ja wiem czy koja ? Ciasna i nie można wziąść dodatkowego wyposazenia, z tego co wiem to można wziąsc tylko szyberdach i chyba halogeny ?

A wykonaniem też nie zachwyca - farba podobno odpada - tak na forum pisali, i uzytkownicy tych kabin tez

#386 Share alek162

alek162

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 30 kwiecień 2011 - 15:11

Producenci kabin Jest wąska, ale porządnie zrobiona. Jeszcze nie zauważyłem, żeby zaczęła farba odpadać. Koja to solidna firma, na pewno robi mocniejsze kabiny niż Naglak, Szyszka.

#387 Share ruktaf

ruktaf

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 12 luty 2012 - 13:14

Producenci kabin Witam. Kupiłem od sąsiada kabinę podobna do czeskiej. Ramo jest z profili, drzwi na dwie strony ale otwierane do tyłu w lewych drzwiach kieszeń, podnoszony dach, zabudowane w środku takie niby błotniki, mocowanie z przodu na rurę i była tam chyba plandeka, szyba tylna nie otwierana. Problem mam z dokupieniem jednej szyby, bo nie mogę znaleźć co to jest za kabina. Była metka ale pozostał tylko wybity rok produkcji 1984. Może ktoś podpowie co to za typ.

#388 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 12 luty 2012 - 21:20

Producenci kabin Najlepiej zrób zdjęcie bo tak to ciężko się domyśleć.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#389 Share kamilc360

kamilc360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 20:14

Producenci kabin

Czy ja wiem czy koja ? Ciasna i nie można wziąć dodatkowego wyposazenia, z tego co wiem to można wziąsc tylko szyberdach i chyba halogeny ?

A wykonaniem też nie zachwyca - farba podobno odpada - tak na forum pisali, i uzytkownicy tych kabin tez

Z tym wykonanie to się nie zgodze. Ja mam kabinę Koji z 1996r i farba nie odpada tylko troche wyszła rdza na ramce od tylnej szyby za uszczelką, ale to wina że chodzi przy rozsiewaczu. Może kiedyś było lepsze wykonanie. Pasażer też sie zmieści. Moim zdaniem duzą zaletą jest to że jest tapicerka w środku na błotnikach i błotniki zostają oryginalne czego w np w Naglaku nie ma tylko trzeba brać z błotnikami.

#390 Share Przemek1988

Przemek1988

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 29 kwiecień 2012 - 09:40

Producenci kabin Witam! Ostatnio byłem w koźminie wlkp w poszukiwaniu kabiny. Odwiedziłem Szyszkę, Naglaka, Rejka i Golę. Z tego co się zorientowałem to Rejek i Gola sprzedają kabiny Szyszki, a Naglak swoje, wiadomo. Rejek powiedział mi cenę niższą niż u Szyszki i teraz moje pytanie, czy on napewno tam bierze, czy nie są jakiejś gorszej jakości... Różnica w cenie to 250 zł już z transportem, także nie wiem czy ryzykować i brać u Rejka, czy dopłacić i kupić od Szyszki...? Tylko w moim przypadku chodzi o kabinę do bizona...

Edytowany przez Przemek1988, 29 kwiecień 2012 - 09:41.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#391 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 13 grudzień 2012 - 17:06

Producenci kabin Panowie ile orientacyjnie kosztuje gruby dach do Ursusa 912.
I od kogo najlepiej kupic.

Edytowany przez kombinator18, 13 grudzień 2012 - 17:23.

DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#392 Share ursusc914

ursusc914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 13 grudzień 2012 - 17:20

Producenci kabin Cena 750zł
http://allegro.pl/gr...2818926079.html

#393 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 13 grudzień 2012 - 17:25

Producenci kabin Wolalbym bardziej renomowane firmy niz " u Jozka z garazu"
Orientuje sie ktos jak stoi cenowo naglak z pelnym wyposazeniem ?
Dzis juz niezadzwonie za pozno a moze ktos z was kupowal :)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#394 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 14 grudzień 2012 - 09:36

Producenci kabin Podbijam.
Naglak 500 zl z groszami sam dach
Okolo 800 z halogenami.
okolo 1750 z halogenami i nawiewami nagrzewnica itd.
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#395 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 grudzień 2012 - 15:24

Producenci kabin Ja mam ursusa 4011 z kabiną "blaszakiem" i już powoli zaczyna mnie ona denerwować i coraz poważniej myślę o wymianie kabiny tylko są dwa problemy pierwszy to cena nowej a drugi dopasowanie nowej kabiny do mojego ciągnika, bo słupki od tura są na wysokosci otworów w skrzyni do których są montowane nowe kabiny i żeby zamontować taką kabinę to trzeba by było przerobić cały tur. i tak se myślę czy nie prościej by było wykonać kabine na wymiar mojego ciągnika. Kupił bym wszystkie szyby od jakieś kabiny i jak bym robił ramę to bym przesuną ją o jakieś 15cm do tyłu tak żeby te słupki od tura nie przeszkadzały i odrazu bym zrobił ją wyższą z płaską podłogą. Jak myślicie jest to wykonalne?

#396 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 14 grudzień 2012 - 17:46

Producenci kabin

Podbijam.
Naglak 500 zl z groszami sam dach
Okolo 800 z halogenami.
okolo 1750 z halogenami i nawiewami nagrzewnica itd.

To za 500 zł za dach jeszcze można dać, ale 800 z dwoma czy tam z czterema halogenami to już nie...
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#397 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 15 grudzień 2012 - 09:36

Producenci kabin Gintek zrobienie kabiny to nie jest takie proste ale przeglądając twoją galerię stwierdzam że dla Ciebie to nie problem B) . Czy jest to wykonalne, ja wychodzę z założenia że jak robisz coś i przy tym myślisz to wszystko idzie wykonać. Podejrzewam że wyjdzie taniej a i tura nie będziesz musiał przerabiać, ja tam widzę same plusy.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

#398 Share Mariusz-C330M

Mariusz-C330M

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 15 grudzień 2012 - 21:32

Producenci kabin Zgadza się Michal1993. Dobrze piszesz. Zrobienie kabiny nie jest wbrew pozorom takie łatwe. Trzeba naprawdę tego chcieć. Okazuje się, że największym problemem jest spawanie. Aby było dobrze, rama musi być wykonana dosłownie co do milimetra, żeby szyby pasowały należycie. Przy spawaniu jak wiadomo, całość pracuje. I tu zaczynają się schody. Cierpliwość i determinacja to tu podstawa. Robisz coś i okazuje się, że musisz to poprawić i znów kilka dni do tyłu. Niekiedy jest się już wyczerpanym tym niekończącym się w koło niepowodzeniem.
Zrobiliśmy sami kabinę do C330M. Wiem jak to jest. Niechwaląc się, wyszło super. Mam taką, jaką sobie zaplanowałem i dużo taniej.
Gintek jeśli lubisz takie wyzwania , masz zaplecze i czas, mógłbyś spróbować zrobić kabinę samemu. Wtedy zrobisz taką, jaka ci pasuje.Piszesz,że będziesz miał problemy z mocowaniem przy Turze.. Przecież blaszanka macowana jest zwyczajnie do tych otworów. Nowe kabiny powinny także wejśc. Chyba,że coś przerabiałeś w słupkach Tura 4011.
Robiąc kabinkę, połóż szczególny nacisk na drzwi, aby były wygodne w codziennym użytkowaniu. Wysokość, szerokość są również ważne. Równa podłoga podniesie wysokość wsiadania. Twój wybór. Dla mnie większość fabrycznych kabin do 30 i 60 jest zje...na.Każda na swój sposób. Pod żadną bym się nie podpisał. Albo drzwi śmiesznie małe, albo wąska, niska itd. Żadna nie jest rozsądnie przemyślana za tą cenę.

#399 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 15 grudzień 2012 - 23:40

Producenci kabin Ja tam na naglaka w swojej bylej 40 nie narzekalem :)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#400 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 grudzień 2012 - 07:07

Producenci kabin Własnie tego żę musi być co do milimetra i wszystko idealnie równo najbardzie się obawiam a jak nyślicie zrobić najpierw ramę a potem szyby zamówić na wymiar bo niedaleko mnie jest zakład który dorabia szyby do samochodów ciekawe jak by to cenowo wyszło. A co do tura to on jest własnej produkcji a ta stara puszka jest mocowana do boków szkrzyni

Dodaj odpowiedź