Skocz do zawartości

Zdjęcie

Producenci kabin

428 odpowiedzi na ten temat

#361 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 621 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 04 listopad 2010 - 21:04

Producenci kabin Ale rafał ma Bartesko i w tej kakbinie jest juz tak że skrzynia nie jest w kabinie a u naglaka skrzynia jest jeszcze w kabinie. Bartesko ma podłogę a i lepsze wyciszenie ma. lecz naglak ma ładniejszy dach ale to co. Ja bym brał bartesko ale tobie sie do garażu nie zmieści
Case <3

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Producenci kabin Dzisiaj, 15:44
  •  

#362 Share prorok

prorok

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 403 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,akwarystyka

Napisany 05 listopad 2010 - 22:25

Producenci kabin Wybór padł na Naglaka.Już zmówiony ok.15 listopada będzie ,bo wtedy jadą w moje strony...Koszt transportu 200zł(500km) może być coś mniej bo jadą całym zestawem.
Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

#363 Share Dominik1994

Dominik1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja Rolnictwo dziewczyny

Napisany 05 listopad 2010 - 22:27

Producenci kabin

Wybór padł na Naglaka.Już zmówiony ok.15 listopada będzie ,bo wtedy jadą w moje strony...Koszt transportu 200zł(500km) może być coś mniej bo jadą całym zestawem.

jaką wziołeś i jakie wyposażenie
:)

#364 Share prorok

prorok

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 05 listopad 2010 - 23:00

Producenci kabin Wziąłem poszerzaną z metalowymi błotnikami w podstawowym wyposażeniu. Za dodatki chcą trochę kasy, a i bez nich da się żyć- po jakimś czasie na pewno dodatki powstałe w domowym zaciszu doposażą kabinę.Dla mnie to i tak będzie niebo a ziemia w porównaniu do tego co jest obecnieDodany obrazek

PS.
Twoja wygląda super.Masz jakieś fotki ze środka?

#365 Share Dominik1994

Dominik1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 06 listopad 2010 - 20:05

Producenci kabin

Wziąłem poszerzaną z metalowymi błotnikami w podstawowym wyposażeniu. Za dodatki chcą trochę kasy, a i bez nich da się żyć- po jakimś czasie na pewno dodatki powstałe w domowym zaciszu doposażą kabinę.Dla mnie to i tak będzie niebo a ziemia w porównaniu do tego co jest obecnieDodany obrazek

PS.
Twoja wygląda super.Masz jakieś fotki ze środka?

ja środek moderniuzjie troche pózniej wrzuce fotki a co do wyposażenia to faktycznie są drogie sprawy ale półke na radio za 70zł trzabyło sobie wziąść i zabudowe

#366 Share prorok

prorok

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 06 listopad 2010 - 20:51

Producenci kabin Będzie jedno i drugie zrobione w domowym zaciszuDodany obrazek

Co w środku modernizujesz?

#367 Share Dominik1994

Dominik1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 07 listopad 2010 - 09:42

Producenci kabin

Będzie jedno i drugie zrobione w domowym zaciszuDodany obrazek

Co w środku modernizujesz?

narazie uszczelniam a na zime planujie zrobić tak jak @Rafał29 sprzegło hudrauliczne itp.pzdr.

#368 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, energia odnawialna, hodowla drobiu

Napisany 07 listopad 2010 - 11:57

Producenci kabin planuje zakup kabiny do mojego ciapka ale na razie krucho u mnie z kasą więc wpadłem na pomysł, żeby odkupić od sąsiada taką kabinę, tylko jest ona od c-360 tak jak na zdjęciu i zastanawiam się czy pasowała by bez większych przeróbek, jest co prawda trochę zdezelowana ale lepsza od tej co mam obecnie i ma więcej szyb
"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

#369 Share prorok

prorok

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 08 listopad 2010 - 19:14

Producenci kabin

narazie uszczelniam a na zime planujie zrobić tak jak @Rafał29 sprzegło hudrauliczne itp.pzdr.

No to będzie elegancko.Masz jakieś fotki jak to uszczelniasz?.Jakaś zabudowa,przegroda itp.?

Panowie mam jeszcze jedno pytanie.Mianowicie jak najlepiej założyć kabinę tak żeby się nie narobić?
Nie mam do dyspozycji tura ani jakiegoś sprzętu co bym mógł ją dźwignąć.Będę miał do dyspozycji trzech pomocnikówDodany obrazek....Wiadomo błotniki wywalam ale czy trzeba ściągać koła czy wejdzie bez problemu,bo trochę jest pracy przy ściąganiu.Jak to robiliście?

#370 Share Dominik1994

Dominik1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 09 listopad 2010 - 21:32

Producenci kabin

No to będzie elegancko.Masz jakieś fotki jak to uszczelniasz?.Jakaś zabudowa,przegroda itp.?

Panowie mam jeszcze jedno pytanie.Mianowicie jak najlepiej założyć kabinę tak żeby się nie narobić?
Nie mam do dyspozycji tura ani jakiegoś sprzętu co bym mógł ją dźwignąć.Będę miał do dyspozycji trzech pomocnikówDodany obrazek....Wiadomo błotniki wywalam ale czy trzeba ściągać koła czy wejdzie bez problemu,bo trochę jest pracy przy ściąganiu.Jak to robiliście?

to tak 3osoby za mało po wypada po 100kg na głowę musisz mieć chociaż 4-5osób mówię ci to bo mam doświadczenie po 2osoby po jednej strony i jeden musi być na ciągniku i ją podnosić a co do montażu to kół nie musisz zdejmować chyba że masz śruby po zapiekane jedynie co musisz zdemontować to te blachy z przodu kabiny bo nie wejdzie pzdr. jak coś to pisz 24660778 lub 695218847 po 16

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#371 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 09 listopad 2010 - 21:43

Producenci kabin najlepiej to poszukaj jakiegoś sąsiada który ma cyklopa odkręcisz dach i złapiecie ją na jakiś pas i bedzie super i wystarczy ze bedziesz sam bo tylko ją nakierujesz i 2h i kabina bedzie zamontowana w komplecie ;)

#372 Share Dominik1994

Dominik1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 09 listopad 2010 - 22:05

Producenci kabin a powiedzcie mi w którym miejscu trzeba zamontować to nagrzewnice http://allegro.pl/og...1298727957.html i czy wszystko w komplecie jest do zamontowania

#373 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 10 listopad 2010 - 17:22

Producenci kabin oni ta nagrzewnice montują tak jak siedzisz na siedzeniu to po prawej stronie maski na tym profilu który jest pod przednią szybą :) a czy cos dają to nie wiem ale zadzwoń i zapytaj ;)

#374 Share prorok

prorok

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 10 listopad 2010 - 22:22

Producenci kabin Cyklop odpada bo nikt w okolicy nie maDodany obrazek.Z turem też jest problem... Myślę że ja i trzech pomocników powoli sobie poradzimy.Jeden z kolegów z Af podsunął pomysł żeby ściągnąć drzwi,dach i tylną szybę-będzie sporo lżej.

Co do nagrzewnicy to warta jest ona tej kasy?
Ja też będę musiał coś wydumać ale myślałem raczej żeby stworzyć coś z niczegoDodany obrazekNo może nie aż tak z niczego... Mianowice co od czego i jak najlepiej zmontować co by się szybko robiło ciepło a żeby nie wiadomo jakich pieniędzy nie kosztowało.

http://allegro.pl/au...1312352477.html

http://allegro.pl/na...1291228045.html

http://allegro.pl/fa...1298082499.html

http://allegro.pl/au...1306358679.html

Do tego powiedzmy giętkie przewody zawór odcinający,zawór spustowy.Ewentualnie można było by zamontować nawet dwie takie nagrzewnice,gdyby jedna była za mało wydajna.

Gdzie najlepiej było by się wpiąć w układ chłodzenia?
Co myślicie o tym pomyśle zdało by to egzamin?

#375 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 11 listopad 2010 - 07:48

Producenci kabin Nagrzewnica ok tylko ze jeszcze musisz miec wentylator i obudowe ;) a co do podłączenia to do zasilania musisz zrobić taki trójnik przy pompie a do powrotu mozesz sie wpiąć w kolektor wodny :D mysle ze tak powinno być dobrze :) zreszta poszukaj na af jest pare 60-tek z ogrzewaniem ;)

http://www.agrofoto....image&img=51892
http://www.agrofoto....image&img=52549
http://www.agrofoto....image&img=52551
http://www.agrofoto....image&img=51868
http://www.agrofoto....mage&img=220254

#376 Share Dominik1994

Dominik1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 11 listopad 2010 - 10:38

Producenci kabin a ma ktoś zdjęcia zamontowanej tej nagrzewnicy co pokazałem i czy do tej nagrzewnicy dają wszystko do podłączenia i czy ten trójnik dają nie wiem czy mnie zrozumieliście

#377 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 11 listopad 2010 - 10:54

Producenci kabin

a ma ktoś zdjęcia zamontowanej tej nagrzewnicy co pokazałem i czy do tej nagrzewnicy dają wszystko do podłączenia i czy ten trójnik dają nie wiem czy mnie zrozumieliście

Tu masz aukcje kabiny z ogrzewaniem

Kabina z ogrzewaniem

Kurde nie wiem czemu link nie chce działać ;( wpisz na allegro kabina 360 Lux i wyskoczy ci kabina z tym ogrzewaniem

#378 Share antonio86

antonio86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 589 postów

Napisany 11 listopad 2010 - 11:04

Producenci kabin Co do montarzu kabiny naglaka to założylismy we dwuch!-zdjołem drzwi, dach, przednie osłony,tylnią szybe i ręczną wyciągarka tył kabiny wciągnołem pod dach a z przodu do uchwytów na dole kabiny przykręciłem tylne cięgła od podnośnoka i rozsunołem na boki w końcach 2 bańki 25l i poprostu wjechałem ciągnikiem pod kabine i potem opuściłem na ciagnik!
A co do nagrzewnicy to mam od żuka, za 30 zł na szrocie nabyłem z obudowa i wentylatotkiem!

#379 Share Dominik1994

Dominik1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 11 listopad 2010 - 18:55

Producenci kabin a są węże i trójnik do montowania?/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#380 Share prorok

prorok

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 11 listopad 2010 - 21:28

Producenci kabin Dzięki Panowie za zainteresowanie na pewno wykorzystam wasze pomysłyDodany obrazek

Co do nagrzewnicy to potrzebuje np. coś takiego prawda?

http://allegro.pl/na...1272958492.html

http://allegro.pl/na...1273169904.html

http://allegro.pl/pe...1273605395.html

(aukcje przykładowe)

Gdyby wpiął się tutaj gdzie jest korek spustowy wody z bloku?.Tylko pewnie by nie dało radę pchać wodę...trzeba będzie zrobić tak jak jest w linkach podanych wyżej,,,

Dodaj odpowiedź