pronarek

Producenci kabin

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michal1993    459

Najlepiej zapytać ile za takie coś by chcieli i porównać z cenami gotowych.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trudno jest powiedzieć, czy brać szyby gotowe, czy na wymiar. Zależy to oczywiście od rozwiązania konstrukcji. Każda opcja ma plusy i minusy. Teraz robiąc, dostęp do katalogów, zdjęć itp. jest śmiesznie łatwy w dobie Internetu. Kiedyś wszystko trzeba było samemu kombinować. Robiąc na gotowych katalogowych szybach, zawsze w przyszłości w razie wybicia, możemy kupić następną. Zamawiając na wymiar, może być już gorzej. Teraz firmy tak upadają masowo, że nie wiadomo co robić.

Gintek, jeśli masz w pobliżu hartownię szyb, mógłbyś spróbować robić na wymiar. Mam na myśli szyby hartowane do kabin, przemysłu. Wspomniane przez Ciebie dorabiane samochodowe, z tego co wiem, nie są zbyt tanie. Może i łatwiej byłoby wykonać ramę i zamówić wtedy szyby, uwzględniając grubośc uszczelek. Mogłoby to zatuszować jakieś błędy w ramie. Przy fabrycznych musimy zachować w miarę wymiary, żeby nie zbierać póżniej szyb z ziemi, bo upss..wypadły. Spawanie mocowań uszczelek, też trzeba zachować ostrożność.

Zostaje jeszcze dach, który też się sam nie zrobi. Tutaj kupujesz gotowy, albo sam kombinujesz. Jeszcze robiąc kabinkę, postaraj się aby widok z tyłu na narzędzia był dobry, a nie jak w tych nowych zabudowany z pocieszną małą szybą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Z szybami jedziesz do szklarza docina i po kłopocie. :D Ja robiłem kabinę do bizona i szyby dorabiali dopiero jak zrobiłem. :P A polecam klejone szyby. :) Chociaż pęknie ale nie wyleci jak hartowana a ceny są podobne. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Napisz na maila do Naglaka to Ci przyślą wszystko. Naglak zwykła 2770zł, z błotnikami 3390zł...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supermichal13    366

Cennik kabin Nagla na dzień dzisiejszy :)

 

 

Kabina do ciągnika T-25 2590

Kabina do ciągnika URSUS C-330

KO-330 2690

KO-330/1 (z błotnikami) 3390

Wersja przystosowana do montażu ładowacza czołowego +90

Kabina do ciągnika URSUS C-360

KO-360 2770

KO-360/1 (szeroka) 2870

KO-360B (z błotnikami) 3390

KO-360/1B (szeroka z błotnikami) 3490

Kabina do ciągnika URSUS 2812(MF235) i 3512(MF255)

KO-2812, KO-3512 2970

KO-2812/1, KO-3512/1 (szeroka) 3070

KO-2812B, KO-3512B (z błotnikami) 3650

KO-2812/1B, KO-3512/1B (szeroka z błotnikami) 3750

Kabina do ciągnika ZETOR 6245 itp. 3350

MTZ 82 4390

Cennik wyposażenia dodatkowego

Siłowniki gazowe do tylniej ramki 90

Siłowniki gazowe w drzwiach 90

Drzwi otwierane „na koło” 90

Uchylne szyby boczne 170

Uchylna szyba przednia (na „otwieradłach”) 190

Uchylna szyba przednia (na teleskopach gazowych) 250

Halogeny(3szt.) 160

Halogeny(2H4+2H3 inst. na przekaźnikach) 290

Lampy na błotnikach 100

Błotniki przednie – metalowe (kpl.) 110

Błotniki przednie – tworzywo (kpl.) 130

Zabudowa tylnej ściany 130

Dywaniki podłogowe – gumowe 70

Nagrzewnica wodna 550

Nagrzewnica wodna w dachu (dwu biegowa) 970

Lampa błyskowa 230

Dachy do ciągnika „URSUS”912, 1024 itp.

standard 570

z dwoma halogenami 730

z czterema halogenami H4 870

Nagrzewnica wodna (+półka na radio, miejsce na głośniki) +950

Szyberdach +190

Kabina do kombajnu „BIZON”

wersja standard 3990

wersja lux 4190

+ dopłata za przyciemniane szyby 290

+ tapicerka na zbiornik 150

+ dywanik 150

Kabiny do kombajnów Claas, John Deere itp. 4490

Kabiny do kombajnów New Holland i innych 4790

Nowe oblicze 360-tki i 330-tki

KABINA do C-360 i C-330

z błotnikami i dachem z tworzywa

Kabina KO360/1 BTW 4090

Kabina KO330/BTW 3990

WYPOSAŻENIE DODATKOWE:

Halogeny (4szt. instalacja zbudowana na przekaźnikach) 250

Siłowniki gazowe w drzwiach 90

Siłowniki gazowe w tylnej ramce 90

Drzwi otwierane „na koło” 90

Uchylne szyby boczne 170

Uchylna szyba przednia 210

Dywaniki podłogowe gumowe 70

Nagrzewnica wodna 550

Nagrzewnica wodna w dachu 970

Zabudowa tylnej ściany (tylko do kabiny do C-360) 130

Maska do ciągnika (pomalowana na kolor RAL 2002, z

oświetleniem, pulpitem pod zegary, mocowaniami)

C-360 1190

C-330 1090

Wyroby posiadają Certyfikat Zgodności z normą PN-ISO 5700:1996

oraz Znak Bezpieczeństwa „B”

Edytowano przez supermichal13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ciekawiło mnie, czym różni się wersja do tura w c330, od zwykłej u Naglaka, przy tej dopłacie 90zł? Bo drzwi chyba nie są węższe?

W c360 u Naglaka ciekawa dla mnie jest tylko ta szeroka. Mogłaby być nieco wyższa, ale chociaż jest szersza i przez to ma więcej miejsca.Chociaż mnie się zbyt nie podobają. Swoją drogą ciężko teraz jest jakąkolwiek kabinę na rynku polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dany9587    6

Nie wiem jak wy ale ja stawiam naglaka na 1 miejscu niestety tylko z wypowiedzi poniewaz najblizsza skladnica naglaka blisko mnie to Białystok. Ja jestem z Ełku tak wiec jechac 100km zeby tylko zobaczyc jakosc wykonania to troche nieoplacalne. W okolicy rowniez nikt nie ma naglaka a zamawiac i kupowac w ciemno naglaka za 3490 to troche nierozsadne. I tak sie zastanawiam nad kabina bartesko (W Szczuczynie) była widziałem i jakosciowo nie jest zła a koszt 3300 do negocjacji. Pozdr Ps a tak apropo to czym sie rozni poszerzana od zwyklej poza roznica 100 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

Bede kupował kabine naglaka (plastikową) z maska do mojej c-360 3p i tu moje pytanie bo jeden znajomy też ma 3p i mówił że za cholere ta maska nie chciała pasować. Czy zakladał ktos ta maske do 3p?

I czy nie wiecie czy jest możliosc innego koloru niż czerwony?

Edytowano przez poosa21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek29    0

Cześć. Mam pytanie do właścicieli kabin tej marki do traktora ursusa c 360. Jest ona komfortowa i przestronna .

 

Połączony

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
132Mateusz    2

Siema. Mam kabinę Naglaka w MF 255 i jest naprawdę przestronna i komfortowa, polecam tą markę. Tych tańszych producentmów nie polecam znajomy kupił i nie jest w pełni usatysfakcjonowany z jej wykonania. Myślę że warto zainwestować w taką kabinę do C 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzioman18    67

ja właśnie mam od naglaka kabine w c-360, kabina godna polecenia, wykonana starannie, po 5 latach użytkowania żadnych wad nie wykryłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2xandrzej360    66

również polecą tą firmę mam ich kabinę na 60tce już 3 lata i jest bez zastrzeżeń jak mi ja przywieźli na podwórko okazało się ze wycieraczka gdzie przepadła i mi ja pocztą przysłali a poza tym w razie jakiegoś wypadku wiadomo rożnie bywa niema problemu z zamówieniem szyby są w miarę tanie i szybko przysyłają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

moja kabina ma już 20 lat, były to początki produkcji Naglaka wtedy jeszcze w Mokronosie obok Koźmina. Fakt że wygląda archaicznie w porównaniu z dzisiejszymi, ale przez te lata oprócz kilku szyb absolutnie nic się nie stało. Jeżeli do tej pory utrzymują tą jakość wykonania to firma jak najbardziej godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

Ja mam kabinę koja Smolniki i też jest godna polecenia, teraz produkują kabiny do farmtraków, ursusów i podobdo do zetora serii major. można ją zobaczyć w mojej galerii na ursusie c 330 :)

Co do Naglaka to cieszy się dobrą opinią, nawet klimatyzację można sobie zamówić ale to chyba tylko do kombajnu/


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzioman18    67

u naglaka robią nawet kabiny praktycznie do wszystkich nowych ciągników, wielu znajomych tam pracuje, do tej firmy mam 5 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

również mam kabinę naglaka z tylną zabudową, tym plastikowym kokpitem i półeczką na radio i głośniki w dachu- zdjęcie 60tki w mojej galerii. niewątpliwie wykonanie dobre a nawet bardzo dobre w porównaniu do innych producentów; przestronna, dokładnie wykonana i ładnie się prezentująca. u mnie niestety nie obyło się bez kilku wad zupełnie nie przeszkadzających w eksploatacji;

kabina z 2010 roku ta szeroka wersja. wady które myślę że wynikły z winy producenta ale po okresie gwarancyjnym to przede wszystkim lakier na daszku- odpryskuje i żywcem widać że wyłazi czerwona farba;) a więc najpewniej był przerabiany z czerwonego;) na błotnikach już nie ma z tym problemu - po 3 latach lakier jest jak nowy. No i wycieraczka nie działa- ale to już raczej nie z winy naglaka raczej- choć może nie do końca bo w końcu to oni zamontowali ten chiński badziew;) oprócz tego podtrzymki w tylnej szybie się wydarły i przyrdzewiały co skutkowało tym że się szyba bardzo ciężko zamykała;) trzeba było wymienić na teleskopye więc proponuje odrazu je zamówić;) ogólnie wystawiam mocną 4kę z plusem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dany9587    6

Poszukuje zdjec poszerzanej kabiny z naglaka od wewnatrz jak i zewnatrz oraz mocowania. Jak ktos z was by znalazł chwile czasu aby zrobic fotki bym był bardzo wdzieczny Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grala13    7

Witam poszukuje fotek tylnej zabudowy w c 360,zamontowanych w kabinie,bo mam zamiar kupić ale nie wiem jak to wygląda w kabinie.

chodzi mi o coś takiego http://allegro.pl/kabiny-kabina-c360-c-360-c-360-zabudowa-tylna-i2962877758.html lub jakąś podobną.

czy taka zabudowa kończy sie przed ramionami?

czy bedzie miejsce dla pasażera?

Prosze o jakieś fotki,jak ktoś ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

wie może ktoś kto jest producentem kabiny do c 360 z okrągłymi błotnikami i nie chodzi tu o bartesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MrJareczek
      Mógłby ktoś podać mi wymiar przedniej wycieraczki do kabiny Naglaka do Ursusa C-360?
      Zgubiłem ją i nie mogę teraz nigdzie znaleźć rozmiaru
      To taka kabina:
      http://maszynyrolnicze-lidia.eu/photos/Kabina%20C-360%20z%20blotnikami-%20bok.JPG
    • Przez DK94
      Witajcie kilka dni temu w końcu udało mi się kupić orurowanie na kabinę "orzech", http://www.agrofoto....599-orurowanie/ poszukuję wszelkich rysunków, planów i informacji na temat orurowania. Brakująca rurka z przodu już wspawana, całość jest za miniowana i czekam teraz na czerwony lakier.
       

       

       

       
      Co do tego mocowania to go jeszcze nie malowałem, bo trzeba go naprawić, ponieważ ktoś odciął dziurę na 3 śrubę. Jeśli ktoś by chciał sprzedać mocowania przy błotnikach do zwolnic to proszę o kontakt, albo może mi zrobić dokładne zdjęcia ich.
       
      Śruby pomiędzy silnikiem a skrzynią mają normalny gwint czy drobny, muszę kupić dłuższe. Czy śruby imbusowe będą lepsze od tych na klucz (pod względem twardości).
       
      PS proszę moderatora o przestawienie tematu do działu "Nadwozie".
    • Przez artur1980
      Witam gdzie moge dostac amory do kabiny 133.14 bo moje juz padly
       
    • Przez armo
      witam szanownych forumowiczów
      jak w temacie chodzi o mf 3060, dolne przednie słupki kabiny niestety zaczęły od pewnego czasu puchnąć pod uszczelkami szyby, koniecznie muszę wyciągnąć przednią szybę i doprowadzić słupki do porządki póki jest jeszcze co. Czy może ktoś próbował dokonywać takiej operacji? Szyba jest dzielona (duża górna część oraz dwie wąskie dolne części ), uszczelki są twarde (nie wiem czy od nowości takie są czy ze starości). Proszę o odpowiedź jak się zabrać do tej operacji, czy wymaga to poważnej demolki czy są jakieś sposoby na ułatwienie tej operacji.
      pozdrawiam wszystkich
    • Przez nerdy111
      Witam!
       
      Kupiłem U-902 - tak ma przynajmniej w dowodzie wbite ... ale... raczej składak... Niby ma wyjście ze skrzyni na wałek przedniego napędu, nowszy typ silnika i zaczepy ale bez hitcha... Ale jest pewien probelm... tak w połowie obrotomierza kabina łapie straszne wibracje - takie buczenie z brzęczeniem... ale jak wyjdę z ciągnika i ręcznie dodam gazu to specjalnie nic wiele od silnika nie słychać... Co to może być... gumowe łączniki pod kabiną? Niby kupiłem nowe i jadą już chyba... Zobaczę co sie stanie jak wymienię... Miał ktoś taki przypadek? Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj