Skocz do zawartości

Zdjęcie

Producenci kabin

428 odpowiedzi na ten temat

#301 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 13 lipiec 2010 - 13:30

Producenci kabin A za okrągłe błotniki trzeba dopłacać ? Bo ja bym wolał na okrągłych błotnikach :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Producenci kabin Dzisiaj, 01:24
  •  

#302 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 15 lipiec 2010 - 06:33

Producenci kabin tak trzeba dopłacic ale nie wiem ile bo akurat gadała o tym z moim ojcem :D

#303 Share Hamal360

Hamal360

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 18 lipiec 2010 - 07:49

Producenci kabin Ja mam Kabine w c-360 od szyszki i jest super :D

#304 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 lipiec 2010 - 09:09

Producenci kabin A nie wiecie czy naglak już sprzedaje cały ten zestaw do c330? http://www.naglak.pl...30-nowe-oblicze

#305 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 18 lipiec 2010 - 09:57

Producenci kabin http://allegro.pl/it...racji_raty.html :D

#306 Share dominik321

dominik321

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 24 lipiec 2010 - 21:29

Producenci kabin Lepiej brac naglaka czy bartesko?
tylko AF

#307 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 25 lipiec 2010 - 08:00

Producenci kabin Zobaczcie tą >link< widziałem zdjęcia takiej tylko że rolniczej, szerokiej :) kabina jest od Szyszki

#308 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 27 lipiec 2010 - 19:06

Producenci kabin A wiec co do tej mojej kabiny Bartesko no to się strasznie zawiodłem bo są bardzo wielkie nie dociągnięcia uszczelki nie dokładnie pozakładane brakuje przedłużeń do dźwigni od podnośnika spryskiwacz nie działa itd itd ogólnie kabine w skali od 1-6 oceniam na 2+ bo na wiecej nie zasługuje nawet powłoka lakiernicza jest tak straszna ze no nie wiem nic w życiu nie widziałem gorzej pomalowanego ;( coś czuję ze niestety nie bede mógł pochwalić tej kabiny ;(

#309 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 27 lipiec 2010 - 19:25

Producenci kabin No to naglak jakościowo jest o wiele lepszy, ja ze swojej kabiny naglaka jestem zadowolony :D Ale jak bym miał kupować teraz kabine (a pewnie będę kupował) to wybrałbym tą z podłogą :D

#310 Share david85

david85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 27 lipiec 2010 - 19:30

Producenci kabin Nie przejmuj się bo naglak w cale nie jest lepszy po prostu dobre bo polskie w mojej kabinie też gdybym chciał to szybę łokciem wypchnę w szyber dachu w pierwszy dzień sprężyna wypadła i gdybym chciał teraz z otwartym jechać to na łeb by mi spadł, rdza na ramie to po tygodniu stania przed garażem zaczęła wychodzić ogólnie jedna wielka porażka chociaż z daleka całkiem dobrze wygląda

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#311 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 27 lipiec 2010 - 20:02

Producenci kabin no ale powinno wszystko być a już widzę ze brakuje połowy śrub elementy podłogi wogóle nie pasują do siebie bo dziury są nie w tych miejscach co powinny przedłuzen dzwigni od podnośnika no porażka naprawdę zebym wiedział to wziąłbym naglaka albo szyszke bo znajomi brali i nie było żadnych braków a tu praktycznie wiecej brakuje niż jest ...

#312 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 27 lipiec 2010 - 20:20

Producenci kabin To dzwoń do nich, co se jaja robią :D

#313 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 28 lipiec 2010 - 19:40

Producenci kabin dzwoniłem rano oczywiście babka która odebrała tel uznała ze ona nie jest upoważniona do podjęcia jakiś kroków kazała wysłać maila i ze porozmawia z szefem ale niestety nie doczekałem się odpowiedzi pewnie skończy sie tak ze sruby pojade dokupić i niektóre elementy dorobie we włsanym zakresie ....

#314 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 28 lipiec 2010 - 19:46

Producenci kabin Wysłać e-maila ale żeby chociaż odpowiadali na nie :D Juz pare wysłałem do nich i odpowiedzi brak :D

#315 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 31 lipiec 2010 - 20:18

Producenci kabin Nie no dzisiaj zakładałem kabinę BARTESKO z podłoga i myślałem ze szlak mnie trafi kompletnie nic do siebie nie pasuje wszystko krzywo pospawane mocowania przy ciągniku w ogóle nie zgrywają się z mocowaniami przy kabinie i żeby to była różnica z 1 cm to jeszcze bym przeżył ale różnica była 5 cm ;( Dałem podwójnie te gumowe poduszki podniosłem kabinę o 5 cm śruby dałem dłuższe i jakoś to poskręcałem ale jak to będzie to nie wiadomo ;(
Jutro będę składał podłogę (bo w pon mam zamiar żniwa robić) to zobaczymy jakie będą cyrki i wam napisze ale czuję ze będzie nie ciekawie bo nawet do nie ma mocowania do stopni po jednej stronie kabiny itd ... a i skrzynka od akumulatora jest za mała i też są złe mocowania i moge sobie ją na złom wywalić .... po prostu ta kabina to jedna wielka porażka szczególnie za ta cenę ... Na pewno mogę powiedzieć jedno ze nie polecam ani tej kabiny ani tej firmy !!! i przestrzegam bo robią straszny szmelc !!!

#316 Share Dominik1994

Dominik1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja Rolnictwo dziewczyny

Napisany 08 sierpień 2010 - 20:20

Producenci kabin a mówiłem ze te inne firmy mają wiele do życzenia ale cóz i ta podłoga pewnie g**** daje ale niech się @Pronanrek wypowie
:)

#317 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 12 sierpień 2010 - 09:15

Producenci kabin Nie którzy chwalą kabiny szyszki, ale co się okazało to ta moja kabina http://www.agrofoto....s-c-360-tur-3b/ to jest szyszka, i nie jestem z niej zadowolony :) Więcej czegoś takiego nie kupie :) Dach sam się zamyka, farba po roku czasu odpada, naglaka mam 2 lata i farba się trzyma, głupia szyba nie ma na całość uszczelki, tylko u góry i po bokach a na dole brak, przez co tam leci woda jak się myje i lekko wieje w zime ale to szczegół. Dzwi od jakiegoś czasu nie chcą się zamykać, a jak się zamkną to wystarczy lekko walnąć ręką i się otwierają :) Potrafią się same w czsie jazdy otworzyć... :)
To tyle na temat szyszki, z naglaka jestem bardziej zadowolony :)

#318 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1473 postów

Napisany 15 sierpień 2010 - 15:41

Producenci kabin wiecie moze ile kosztuje kabinka NAGLAKa z klimą
hmm a podłoga w niej jest??

#319 Share Groch

Groch

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 17 sierpień 2010 - 10:15

Producenci kabin Ja w zeszłym tygodniu kupiłem kabinę Koji do jednej z moich 30`stek. Jakość wykonania nie budzi żadnych moich zastrzeżeń, wszystkie części kompletne - nawet trochę mi ich pozostało po montażu ;[ Jeśli miałbym drugi raz kupować, to na pewno byłaby to koja. Oto zdjęcia:
http://www.agrofoto....98-ursus-c-330/
http://www.agrofoto....99-ursus-c-330/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#320 Share Bartollini

Bartollini

Użytkownik

• Members
  • PipPip