Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nawiew 3050E

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share sylwek292

sylwek292

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:wszystko

Napisany 06 sierpień 2010 - 14:23

Nawiew 3050E Witam teraz na lato przydał by sie chłodny nawiew ale cos sie stało i niechodzą te wiatraczki. gdy daje pokretłem 1,2,3, to nic sie tam nierusza. myslałem sie zakurzył ale nic dmuchałem tam w kabinie kołowiatraka spreżonym powietrzem niewiem jak sie zabrac pomuzcie THX

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nawiew 3050E Dzisiaj, 18:57
  •  

#2 Share Marq

Marq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 06 sierpień 2010 - 14:33

Nawiew 3050E sprawdz bezpieczniki!

#3 Share sylwek292

sylwek292

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:wszystko

Napisany 06 sierpień 2010 - 16:02

Nawiew 3050E bespieczniki sa ok ale niewiem jak idzie dalej ta instalacja elkt. i jak idzie wogule obieg płynu z chłodnicy, w całej instalacji tam w dachu psikałem wd-40 czy nic sie niezapikło nie zasniedziało

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 06 sierpień 2010 - 19:25

Nawiew 3050E Pierwszym krokiem dojścia przyczyny jest sprawdzenie czy masz wogle napięcie w podsufitówce (żaróweczka z przewodami to najprostsze urządzenie do sprawdzania). Musisz się zorientować który przewód jest głównym zasilaniem (najprędzej jest grubszy od pozostałych i czerwony) jeżeli wyjdzie że masz brak zasilania szukasz dalej tz. aż do skrzynki z bezpiecznikami (u mnie w case też to miałem ale cała wina leżała po stronie źle połączonego bezpiecznika- na przewodzie zasilającym podsufitówke jest taki bezpiecznik który się skręca ale po skręceniu bezpiecznik miał i tak luz i wszystko jasne
Jeżeli chcesz się upewnić czy wogle działa wentylator musisz dać osobne napięcie- po prostu daj z pewnego źródła napięcie. I po kolei najpierw na silniczek by sprawdzić czy on działa następnie na dojście włącznika wentylatora takim sposobem możesz sprawdzić co nie działa- jeżeli napięcie dochodzi do podsufitówki
W moim case są takie kostki i to one też odpowiadają za załączenie napięcia na poszczególne obwody tj. wentylator i jego prędkości pracy, radio, wycieraczka jedynie zew. oświetlenie górne idzie z osobnego źródła

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share matis251

matis251

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 07 sierpień 2010 - 18:22

Nawiew 3050E Tak jak napisał @macin87 sprawdzaj wszystko po kolei, zamiast żaróweczki polecam miernik, jest poręczniejszy i w ogóle. Z tego co się orientuje i z tego co zauważyłem to wiatrak w MF jest na przekaźniku to znaczy po przekręceniu przełącznika na I jest specyficzny pstryk.