łukasz

Steyr CVT

Polecane posty

hrabia16    0

panie pawle przepraszam ale na to wychodzi ze tylko my mamy steyra a i chyba po to jest forum?chyba ze sie myle? mam fotki daj meila to ci przesle. mi ma slozyc do ciagniecia za soba przyczepy do drzewa z hds-em (7tonowej) i do lasu do wyciagania drzewa miekiego i twardego. pluga to on napewno u mnie nie zobaczy. jedno mnie w nim dziwiprzez miske olejowa idzie walek do przedniego napedu i ma luzy jak go ruszalem reka a olej z miski nie leci nie wiem jakim cudem?! :P i ma cos pomylone z przyciskami bo jak sie swieci lampa od przedniego napedu to nie dziala i grzeje sie ten elektro magnez czy cos tam co kabelki ida od napedu a jak wylanczam naped przez przycisk to naped dziala cos jest pokrecone...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasiu    0

yasiu351@vp.pl

 

Coś o tym wiem. Jakiś czas temu robiłem kompletny przegląd silnika i miałem lekkie problemy ze zdjęciem wałka. Sprawdz czy zawleczka na przodzie wałka się nie oberwała. Widzę że w podobnych warunkach eksploatujemy nasze STEYR-y:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
to jest praktycznie to samo co NH tvt i CASE cvx o ile sie nie pomyliłem w modelach :)

moim zdaniem odwrotnie to case i nh jest praktycznie tym samym co steyr cvt :) , te modele filozofia pasuja bardziej do steyra, poza tym w ofercie z austrii znalazlem jeden ciekawy model ktorego nie mozna odnalezc w case czy nh, ma cos okolo 130 KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

no każdy sie musi czymś wyrózniać...dobrze że steyr nie produkuje kombajnów bo były by kolejne trojaczki :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hrabia16    0

widze ze tylko ja i yasiu posiadamy takie maszyny steyr-y troche szkoda bo te maszyny napewno sa warte wiecej uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bendek    0

panowie ja też posiadam steyera 8130.

yasiu mógłbyś załatwic jakieś części?


SteyrFun... ;) Posiadam Części do Steyr'ów... zapraszam!!
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bendek    0

@ barthez96 jak sie ten post ma do tematu bo nie kapuje


SteyrFun... ;) Posiadam Części do Steyr'ów... zapraszam!!
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie użytkownicy Steyra,mam zamiar kupić model 8130 z 1990 roku, ale nic nie wiem o sposobie obsługi tej maszyny.Czy możecie mi powiedzieć jak np.przełącza się biegi czy trzeba używać sprzęgła do półbiegów ile palą i jak odpalają w zimie.będe wdzięczny za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roman111    0

Ja mam STEYR 8080 i 50 bo na to co potrzebuję są wystarczające. Ja w 8080 ma założoną 45km/h. Z instrukcją będą problemy jak się orientowałem to cena do takiego wynosi 45-50 euro. A w czym potrzebujesz pomocy, może będę Ci w stanie pomóc. Ale z doświadczenia wiem że STEYR-y mało kiedy się psują.

 

Ja mam STEYR 8080 i 50 bo na to co potrzebuję są wystarczające. Ja w 8080 ma założoną 45km/h. Z instrukcją będą problemy jak się orientowałem to cena do takiego wynosi 45-50 euro. A w czym potrzebujesz pomocy, może będę Ci w stanie pomóc. Ale z doświadczenia wiem że STEYR-y mało kiedy się psują.

 

Kupiłem starego Steyera 50 nie mogę zrobuć przeglądu rejestracyjnego b brakuje mi danych /nie mam też tabliczki znamionowej/ . Jeżeli masz zarejestrowany taki ciągnik albo tabliczkę znamionową to prosze podaj mi takie dane

- moc

- pojemność

- waga

-nacisk na oś

-dopuszczalna mas acałkowita z przyczepą hamowaną

-dopuszczalna ma sa całkowita z przyczepą bez hamulca

Będę Ci bardzo wdzieczny jeżeli podasz mi takie informacje. Pozdrawiam

email : romanden@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasio1    3

Ja rozglądam sie za ciągnikiem 160 km. W grójcu powiedzieli mi ze Steyr CVT bedzie droższy od Case CVX o 3-5%. Natomiast koło Lublina na odwrót, powiedzieli mi że Steyr bedzie tańszy. Nie ma problemu z zakupem tego ciągnika w polsce, Kisiel też prowadzi sprzedaż Steyr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MateuszPL
      Witam. 
      Od zimy tego roku gdy były mrozy -20 stopni zaczęły pojawiać mi się kody błędów w traktorze STEYR 185CVT 
      Kody błędów: 18255 i 18254 
      Czy ktoś może wie co te błędy oznaczają? 
    • Przez Farmerek1234
      Witam czy robił ktoś z hamulcami w steyr jak to najlepiej rozebrać i jak się do tego wziąść
    • Przez pawlak2507
      Kupię kompletny zaczep dolny do steyr 6135 profi 
    • Przez adamo18
      Witam, mam problem z Kompaktem 75. Przy rozgrzaniu ciągnika i przy skręcaniu kierownicą w miejscu slychac dziwne otarcia przy różnych stopniach.
      Serwis wymienił przód uszczelki gumy ,tulejki , lecz problem nadal pozostał. Serwis umywa ręce że już wszystko zrobione i przy odbieraniu na zimnym nic sie nie dzieje.
      Jak postępować , jak się zachować ?
    • Przez pawelns88
      Witam zamierzam kupić traktor Steyr 8120 1986r szóstka czy ma może ktoś taki proszę o opinię 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj