Skocz do zawartości

Zdjęcie

Steyr CVT

38 odpowiedzi na ten temat

#21 Share hrabia16

hrabia16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 27 sierpień 2007 - 20:44

Steyr CVT wiem ze ten steyr nie jednego jd przezyje :P czesci sa tylko na zamowienie ale czuje ze nie bede czesto ich zamawial :P mam jeszcze pyatnie. kolo blokady noznej jest taki lewarek ktory wsowa sie 3 razy jak dam go na srodek to wieci mi sie kontolka od hydrauliki i lampka stop moze wiesz od czego to jest (zdaje mi sie ze od przedniego napedu ale czy to moze byc blokada obu kol?)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Steyr CVT Dzisiaj, 18:20
  •  

#22 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 27 sierpień 2007 - 21:38

Steyr CVT hehe jd spokojnie biją 10 tys mth bez remontów i jadą dalej :P może steyerr to tez udana konstrukcja?nie wiem ;P

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#23 Share yasiu

yasiu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 27 sierpień 2007 - 21:48

Steyr CVT Jeżeli ta dzwignia wysuwa się 3 razy to najprawdopodobniej jest to do ustawienia podnośnika. Gdy jest wepchnięta na sam dół(poz. 1) to jest tryb NORMAL(czyli przeważnie powinna być w tej pozycji), jak ją dżwigniesz na środek(poz. 2) wtedy masz tryb TIEF(tak jakoś) służy on przeważnie do orania, a jak dźwigniesz do samej góry to wtedy jest tryb LARGE(mogę się mylić co do nazwy) i służy on do przewozu ciężkich rzeczy na podnośniku.

A jak wyglądają u ciebie przełączniki po lewej stronie siedzenia??

Mój ma już 13 500mth i wymieniałem tylko lampy jak w lesie potukłem:)

A z takich większych wymian to włącznik świateł i końcówki od wtryskiwaczy

#24 Share hrabia16

hrabia16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 12:43

Steyr CVT po lewej stronie nie ma zadnych dzwigni oprocz ustawiania szybkosci walka(540-1000) i chamulca recznego. a ma steyr cos takiego jak naped na ostro(czyli blokada na wszystkie kola? bo wiem ze jedne ciagniki to maja a jedne nie. i poszla mi chyba uszczelka pod glowica bo mam male wycieki plynu :P

aha ten steyr chodzil pod jakas maszyna co potrzebowala duzo oleju h bo ma pod blotnikami dwa zbiorniki dorobione w sumie gdzies na 35 litrow. najwazniejsze ze radio juz gra a reszte powoli doprowadze do porzadku. a jd moze i jest dobry ale nie dogonil bym nim na drodze steyr-a :P

#25 Share yasiu

yasiu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 13:56

Steyr CVT A do czego ty używasz ten ciągnik?

A dałbyś radę zrobić mu parę zdjęć? W kabinie też.

#26 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 28 sierpień 2007 - 19:36

Steyr CVT nie piszcie posta pod postem - obydwaj.

#27 Share hrabia16

hrabia16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 21:47

Steyr CVT panie pawle przepraszam ale na to wychodzi ze tylko my mamy steyra a i chyba po to jest forum?chyba ze sie myle? mam fotki daj meila to ci przesle. mi ma slozyc do ciagniecia za soba przyczepy do drzewa z hds-em (7tonowej) i do lasu do wyciagania drzewa miekiego i twardego. pluga to on napewno u mnie nie zobaczy. jedno mnie w nim dziwiprzez miske olejowa idzie walek do przedniego napedu i ma luzy jak go ruszalem reka a olej z miski nie leci nie wiem jakim cudem?! :P i ma cos pomylone z przyciskami bo jak sie swieci lampa od przedniego napedu to nie dziala i grzeje sie ten elektro magnez czy cos tam co kabelki ida od napedu a jak wylanczam naped przez przycisk to naped dziala cos jest pokrecone...?!

#28 Share yasiu

yasiu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 22:19

Steyr CVT yasiu351@vp.pl

Coś o tym wiem. Jakiś czas temu robiłem kompletny przegląd silnika i miałem lekkie problemy ze zdjęciem wałka. Sprawdz czy zawleczka na przodzie wałka się nie oberwała. Widzę że w podobnych warunkach eksploatujemy nasze STEYR-y:)

#29 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 31 sierpień 2007 - 10:29

Steyr CVT

to jest praktycznie to samo co NH tvt i CASE cvx o ile sie nie pomyliłem w modelach :)

moim zdaniem odwrotnie to case i nh jest praktycznie tym samym co steyr cvt :) , te modele filozofia pasuja bardziej do steyra, poza tym w ofercie z austrii znalazlem jeden ciekawy model ktorego nie mozna odnalezc w case czy nh, ma cos okolo 130 KM
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#30 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 31 sierpień 2007 - 10:40

Steyr CVT no każdy sie musi czymś wyrózniać...dobrze że steyr nie produkuje kombajnów bo były by kolejne trojaczki :)

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share hrabia16

hrabia16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 06 wrzesień 2007 - 21:15

Steyr CVT widze ze tylko ja i yasiu posiadamy takie maszyny steyr-y troche szkoda bo te maszyny napewno sa warte wiecej uwagi...

#32 Share bendek

bendek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 19 grudzień 2007 - 22:02

Steyr CVT panowie ja też posiadam steyera 8130.
yasiu mógłbyś załatwic jakieś części?
SteyrFun... ;) Posiadam Części do Steyr'ów... zapraszam!!
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

#33 Share barthez96

barthez96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sport

Napisany 22 grudzień 2007 - 14:12

Steyr CVT Potwór ;)
D-358 DT-239 DT-436 IH

#34 Share bendek

bendek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 30 grudzień 2007 - 23:20

Steyr CVT @ barthez96 jak sie ten post ma do tematu bo nie kapuje
SteyrFun... ;) Posiadam Części do Steyr'ów... zapraszam!!
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

#35 Share kristoferson

kristoferson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 12 październik 2009 - 09:53

Steyr CVT Witajcie użytkownicy Steyra,mam zamiar kupić model 8130 z 1990 roku, ale nic nie wiem o sposobie obsługi tej maszyny.Czy możecie mi powiedzieć jak np.przełącza się biegi czy trzeba używać sprzęgła do półbiegów ile palą i jak odpalają w zimie.będe wdzięczny za odpowiedz!

#36 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 październik 2009 - 13:05

Steyr CVT to jest temat o serii cvt!!!
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#37 Share roman111

roman111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 09 listopad 2009 - 18:50

Steyr CVT

Ja mam STEYR 8080 i 50 bo na to co potrzebuję są wystarczające. Ja w 8080 ma założoną 45km/h. Z instrukcją będą problemy jak się orientowałem to cena do takiego wynosi 45-50 euro. A w czym potrzebujesz pomocy, może będę Ci w stanie pomóc. Ale z doświadczenia wiem że STEYR-y mało kiedy się psują.

Ja mam STEYR 8080 i 50 bo na to co potrzebuję są wystarczające. Ja w 8080 ma założoną 45km/h. Z instrukcją będą problemy jak się orientowałem to cena do takiego wynosi 45-50 euro. A w czym potrzebujesz pomocy, może będę Ci w stanie pomóc. Ale z doświadczenia wiem że STEYR-y mało kiedy się psują.

Kupiłem starego Steyera 50 nie mogę zrobuć przeglądu rejestracyjnego b brakuje mi danych /nie mam też tabliczki znamionowej/ . Jeżeli masz zarejestrowany taki ciągnik albo tabliczkę znamionową to prosze podaj mi takie dane
- moc
- pojemność
- waga
-nacisk na oś
-dopuszczalna mas acałkowita z przyczepą hamowaną
-dopuszczalna ma sa całkowita z przyczepą bez hamulca
Będę Ci bardzo wdzieczny jeżeli podasz mi takie informacje. Pozdrawiam
email : romanden@poczta.onet.pl

#38 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 09 listopad 2009 - 19:40

Steyr CVT Steyr traktoreiden teknisiä tietoja

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#39 Share stasio1

stasio1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze

Napisany 24 styczeń 2013 - 17:30

Steyr CVT Ja rozglądam sie za ciągnikiem 160 km. W grójcu powiedzieli mi ze Steyr CVT bedzie droższy od Case CVX o 3-5%. Natomiast koło Lublina na odwrót, powiedzieli mi że Steyr bedzie tańszy. Nie ma problemu z zakupem tego ciągnika w polsce, Kisiel też prowadzi sprzedaż Steyr.