Skocz do zawartości

Zdjęcie

kombajn

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share maly7

maly7

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 20:30

kombajn Witam
Mam zamiar kupic na następny sezon mały kombajn do 10 tys ,zwracam się z zapytaniem czy będzie mi się opłacało wykonac taki zakup.mam 7ha zboża .i jaki model byłby odpowiedni?????????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kombajn Dzisiaj, 17:58
  •  

#2 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 21:59

kombajn jak przyjadą kosić kiedy chcesz to się nie opłaca a jak nie to tak np.claasa

#3 Share qamil

qamil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:http://www.youtube.com/watch?v=i9owlzyO-_I&context=C3286865ADOEgsToPDskLoowyUMnttn4qgo_9XeU-G

Napisany 06 sierpień 2010 - 06:27

kombajn w tej cenie to jakieś volvo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share michal7211jaron

michal7211jaron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów

Napisany 06 sierpień 2010 - 07:19

kombajn Z Volvo jest dużo problemów. Do tego nie ma części. Ja bym proponował Claasa. W grę wchodzą: Compact, Corsar/Cosmos/Comet/Consul, Matador, Mercur, Europa/Columbus. Wybór duży ( nie to co w polskich- Vistula i 3 Bizony). Zależy tylko, który z nich jest w tej cenie i w jakim stanie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share NHCS

NHCS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 06 sierpień 2010 - 07:36

kombajn Duzym problemem ludzi, glownie rolnikow , bo tu najczesciej jeszcze wystepuja stereotypy, jest brak logicznego myslenia. W dzisiejszych czasach "ma sie 50tys. a kupuje sie za 100tys.".
Wedlug mnie jezeli nie masz zbytniego problemu z ta usluga, nie oplaca Ci sie kupowac kompajnu. Za 10tys. cuda nie kupisz, a bedzie podejmowal koszty owej robocizny- ktora nie bd przyjemna. W dodatku koszty amortyzacji starego kombajnu napewno beda wysokie i ciagle beda rosly, straty ziarna tez duze, a wydajnosc mala... !0tys., ktore chcialbys wydac na kombajn, starcza ci na 4, prawie 5 lat wynajmu kombajnu... A tak to bedziesz sie tylko w&*rwial ;)