Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor czy MF ?

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3822 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 20:38

Zetor czy MF ? no dobrze.. to dlaczego mój 255 i sąsiada idzie w 3 pługu bez oporu a znajomi mają 3512 i jak moją 3 uczepił to zrobił nią 1h i oddał bo ciągnik nie dał rady? ale to nie tylko moja opinia, już nie jeden mechanik mi odradzał 3512.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor czy MF ? Dzisiaj, 09:58
  •  

#22 Share lamboEVO100

lamboEVO100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 877 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 21:01

Zetor czy MF ? Za MF spalanie, z zetorem komfort ale i tak zetor lepszy ;)

#23 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 21:53

Zetor czy MF ? ludzie nie piście głupot mf to mf a ursus to ursus
tak samo jak mf i zetor szły na licęcji ursusa
mf 255 poradzi sobie z pługiem 3 ale też spali dużo a 3512 nie poradzi sobie nie jest to samoo bo mają polskie częsci a nie orginalne ja miałem 2 ursusy 360 3p jeden na polskim silniku i to byle słabe a jak był na angieldkim to była MOCCCC
nie doradzajcie mu MTZ do transportu bo tam trafić bieg kóry się chce to tak jak trafić w lotka
ja ci radze kup zetora

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 05 sierpień 2010 - 22:04

Zetor czy MF ? YYY
Mój MF 255 to polak z fabryki Ursusa, chyba ,że mówicie o tych dziadkach anglikach ? ;)

nie doradzajcie mu MTZ do transportu bo tam trafić bieg kóry się chce to tak jak trafić w lotka

`Przejechałeś się jednym doj*b... MTZ i tyle, nie pisz ,że każdy MTZ to złom, bo według mnie bo nie głupi ciągnik ,a tylko innych do niego zniechęcasz :D
Wieczny kawaler ;)

#25 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 06 sierpień 2010 - 04:46

Zetor czy MF ? To że ktoś jeździ ciągnikiem nie znaczy że jeździć umie. Jak człowiek ma wprawe to czy redukcja na międzygaz czy zmiany biegów w każdym sprzęcie nie stanowią problemu. Jeśli chodzi o mf 255 na skrzynie czy działanie hamulców nie mogę nażekac miałem takiego pare lat podobnie było z kierownicą jak się smaruje i dba na postojum mozna kręcić jedną ręką. Jak ktoś wsiąść nie może trzeba mniej jeść poprostu nie przesadzajmy że tam jest tak mało miejsca. co do 2812/235 i 3512/255 róznią się tylnym mostem wstawką w skrzyni i mocą. Prawda jest taka że do transpportu jeśli na tej przyczepie będzie 4,5 t to i zetor 5211 i 255 bedzie bokami robił. Moja rada nazbieraj troche więcej kasy i kup sobie mf 690 masz 80 km szybszą skrzynie i jak będziesz sie umiejetnie z gazem obchodził spali ci tyle co 5211.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 06 sierpień 2010 - 12:43

Zetor czy MF ? niemuwcie ze w mtz były dobre skrzynie jak lubisz kąfort to kup zetora a jak żebu był troche ekonimiczniejszyy to mf

Dodaj odpowiedź